2014

KIZ ANNE N’ABER?

Annesinin gözlerinin içine bakarak şarkılarını söyleyen Megastar, ara ara “Kız anne n’aber?” dedi.
Oğlunun, kendisi için söylediği Aşık Veysel’in ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’ türküsünde gözleri dolan Neşe Hanım, ‘Şımarık’ta ise oynadı.

KALK OYNA ŞEBNEM!
Açıkhava konserlerinin dördüncü gününde sahneye çıkan Tarkan, kendisini dinlemeye gelen Şebnem Ferah’a övgüler yağdırdı; sahneden “Ben de sana geleceğim” sözü verdi

HARBİYE’deki konser maratonunun dördüncü akşamına hayatını kaybeden sanatçıların şarkılarını söyleyerek başlayan Megastar, “Hep yüreğimizde olacaklar” diyerek onları yad etti. Zeki Müren, Cem Karaca, Barış Manço ve Aşık Veysel’in şarkılarını seslendiren Tarkan, ayakta alkışlandı.

“BEN DE SANA GELECEĞİM”
Kendisini ön sıralardan izleyen şarkıcı Şebnem Ferah’a takılan Megastar, “Rock’ın kraliçesi aramızda. Sen bana geldin, inşallah ben de sana geleceğim” dedi. Tarkan, konserin sonlarında yerinde duramayan Şebnem Ferah’a “Kalk oyna Şebnem” diye seslendi.

SAHNEDEN JEST
Annesi, teyzesi ve akrabalarının kendisini izlemeye geldiğini söyleyen şarkıcı, sahneden “Hoşgeldiniz” dedi. “Annem gelir de en sevdiği türküyü okumam mı ben?” diyen Tarkan, diz çökerek türküyü okudu; arada da “Kız anne n’aber?” diye takıldı.

EMRAH AKÇAAY
milliyet.com.tr

error: Content is protected !!