2014

Kayahan’a selam olsun

Tarkan’ın Açıkhava’daki ikinci konserini başkonsoloslar Charles F. Hunter, Jutta Wolke ve Monika Schmutz Kırgöz de izledi.

TARKAN, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konser maratonunun ikinci gününde de binlerce seveniyle buluştu. Biletleri günler öncesinden tükenen konserin seyircileri arasında Kibariye, Hande Subaşı, Şebnem Çapa, Ceylan Çapa, Candan Kıramer, Buse Terim-Volkan Bahçekapılı gibi ünlü simalar da vardı. Konserde ayrıca ABD’nin İstanbul Başkonsolosu Charles F. Hunter, Almanya’nın İstanbul Başkonsolosu Jutta Wolke ve İsviçre’nin İstanbul Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz de eşleri ve konuklarıyla birlikte eğlendi.

Tarkan, konserde Kayahan’ın yakında çıkacak tribute albümünden “Yemin Ettim”i seslendirdi. Mega Star, şarkı bitiminde “Kayahan’a selam olsun. Onun için hazırlanan albümde ben de en çok istediğim bu şarkıyı okudum. Kendisinden bugün bu şarkıyı okumak için izin de aldım” dedi.

Güzel kalplim Tarkan, “Gülümse Kaderine” yi söylemeden önce şarkıda düet yaptığı Kibariye’ye seslendi: “Güzel seslim. Güzel kalplim. Seni çok seviyorum.”
İsmail BAYRAK
hurriyet.com.tr

error: Content is protected !!