2015

Harbiye’de Tarkan fırtınası devam ediyor

310820151058195645850Ardarda 10 yıl Harbiye’de verdiği konserler ile her yaştan seveneleriyle buluşan Megastar Tarkan, tek bir ağızdan söylenen şarkıları ile yine Açıkhava’da unutulmaz bir gece yaşattı.

İstanbul’da Tarkan fırtınası tüm hızıyla devam ediyor. Harbiye Açıkhava’da onuncu yılını on konserle tamamlayacak olan Megastar, biletleri günler öncesinden tükenen konser maratonunun dördüncü gecesine “Ölürüm Sana” şarkısıyla başladı. Seyircilerin coşkuyla eşlik ettiği Tarkan, “Şımarık”, “Dedikodu”, “Kış Güneşi”, “Biz Nereye”, “Öp” gibi parçaları ile konserin ilk bölümünü sonlandırdı.

“Ustalara saygı” olarak adlandırdığı altı türküden oluşan özel bölümünde seslendirdiği “Yalan Dünya” türküsüne Türk Halk Müziği sazlarının yanı sıra elektro gitar ve davullar da katılarak geçmişle günümüz müziğini buluşturdu. Gecede Erkan Oğur, hem sazı hem sesiyle Tarkan’a eşlik ederken, tüm Harbiye el ele verdi.

Tarkan’ı Açıkhava’daki dördüncü gününde Şebhem Ferah, Semramis Pekkan, Aras Bulut İynemli, İdil Fırat, Zerrin Tekindor gibi ünlü isimler ön sıralardan izledi.

İstanbul Tarkan’a doymuyor

On yıl art arda konser verdiği Harbiye Açıkhava’da bu yıl da sahne almanın heyecanını yaşayan Megastar, toplam 10 konserde sevenleriyle buluşacak. Hitt Prodüksiyon, Atlantis Yapım ve Kirli Kedi organizasyonuyla 31 Ağustos ve 1,9, 10, 12 ve 13 Eylül tarihlerinde de Açıkhava sahnesinde olacak.
aksam.com.tr

error: Content is protected !!