1997

Tarkanmania

Yeni albümü ‘‘Ölürüm Sana” ile zirveyi bırakmadığını kanıtlayan Tarkan, Antalya Atatürk Stadyumu’nda verdiği konserde hayranlarını çılgına çevirdi. Sahneye bağcıklı bir pantolon ve vücudunu saran bir tişörtle çıkan Tarkan’ın konseri sırasında 50’ye yakın genç kız bayıldı. Görevliler çılgına dönen hayranları kontrol edebilmek için büyük çaba sarfettiler.

İki yıl aradan sonra Police gözlüklerinin sponsorluğunda Antalya’ya gelen Tarkan, 8 bin kişilik Atatürk Stadyumu’nu tıklım tıklım doldurdu. Saat 21.30’da başlayacak konser için 6 saat öncesinden stadyumu doldurmaya başlayan genç kızlar, yazdıkları pankartlarla sanatçıya duygularını ulaştırmaya çalıştılar.

Sahnede eski ve yeni şarkılarını seslendiren Tarkan’ın erotik dansları, hayranlarını coşturdu. Bu arada Tarkan’ın hemen ardından stadyuma giren ve konseri en önde izleyen Hande Ataizi, gazetecilerin büyük ilgisi ile karşılaştı. Magazin programlarında yaptığı açıklamalarda ‘‘Aşkımı çok yakında görecek. Çok şaşıracaksınız” diyen Tarkan’ın korumaları tarafından markaja alınan Ataizi, ‘‘Tarkan’ın hayranıyım” demekle yetindi.

Ankara ve Adana’nın ardından Antalya’da hayranlarının karşısına çıkan sanatçının konser dizisi, 16 Ağustos’ta İstanbul İnönü Stadyumu’nda son bulacak.
Riza ÖZEL/ ANTALYA
hurriyet.com.tr

error: Content is protected !!