Tarkan İzmir’de 7 yıldızlı otelde konaklayacak

Mega Star Tarkan’ın İzmir’de vereceği konser için 7 yıldızlı Otel seçti.

Mega Star Tarkan’ın İzmir’de vereceği konser için seçtiği 7 yıldızlı Otel Euphoria Aegean Resort&Spa’nın Genel Müdür’ü Uygar Çengel “Mega Star’ı ağırlamaktan onur duyacağız” dedi.12 Eylül’de İzmir’de vereceği konser için Seferihisar’da konaklayacak olan Mega Star Tarkan Ege Bölgesi’nin tek 7 yıldızlı oteli Euphoria Aegean Resort&Spa’yı tercih etti. Tarkan ile birlikte 50 kişilik ekibininde konaklayacağı 7 yıldızlı otelin Genel Müdürü Uygar Çengel “Tarkan ve ekibini ağırlamaktan onur duyacağız. Kendisini daha önce farklı otellerde ağırlamıştım. Star kaprisi olmayan çok uyumlu bir misafirdir. Özel bir istekte bulunmadı. Bizim otelimizi bir arkadaşından duyarak kendisi tercih etmiş. 2 gece misafir etmekten mutlu olacağız. 7 yıldızlı özel konseptimiz ile Tarkan’ın doğru bir tercih yaptığını düşünüyorum” diye konuştu.Türkiye’nin Tek Sakin Şehri (Citta Slow) Seferihisar’da Haziran’ın 1 inde açılan Euphoria Aegean Resort & Spa, için konuşan Çengel “Ege Bölgesi’nde eşi benzeri olmayan Euphoria Aegean Resort&Spa geçtiğimiz yazı beklediğinden daha iyi bir seviyede geçirdi. 1500 kişilik 423 odalı lüks otel yaz boyunca ortalama yüzde 80 doluluk oranı ile beklentilerin üzerinde bir performans sergiledi” dedi. İlk senenin oteller için önemli olduğunu vurgulayan Genel Müdür Uygar Çengel “Yüzde 80 doluluk oranı bizim için önemliydi. Özellikle iç pazardan talep alıyoruz. Bu kadarını beklemiyorduk. Kalanlar oldukça memnun ayrılıyor ve bizi tavsiye ediyorlar. Böylece misafir sayımız artıyor. Ilk yıl olduğu için fiyatlarımızı da makul tuttuk. Böylece otelimizi herkesin tanımasına imkan sağladık” diye konuştu.

Otel’in Seferihisar ve çevresine de katkıda bulunduğunu ifade eden Çengel “İzmirliler çok memnun kaldıkları için anlatıyorlar. Yoğun bir İzmirli akını var. İşler çok iyi gidiyor otel açısından. Beldeye’de çok büyük katkısı oldu otelin. 500 kişi çalışıyor özellikle Seferihisar bölgesindekilere iş olanağı sağlandı. Otelde kalanlar Sığacık ve Seferihisar’a sürekli gittikleri için orada büyük bir ekonomi sağlandı. Seferihisar ve çevresine bizim gibi bir çok otel açılmalı böylece destinasyon olacak bu çok önemli. Biz var gücümüzle Otel ve belde için uğraşıyoruz” dedi.

12 ay boyunca hizmet verdiklerini söyleyen Çengel “Kış boyunca da misafirlerimizi ağırlamaya devam edeceğiz. Özel bir konseptimiz olduğu için misafirlerimiz bizimle olmaktan keyif alıyorlar. Önümüzde Kurban Bayramı var. Bizde bayrama özel programlar hazırlıyoruz. Gelecek misafirlerimize çok güzel süprizlerimiz olacak”. Seferihisar Sığacık bölgesinde hizmete açılan Süper lüks otel deniz güneş tarih ve doğayı sihirli bir uyum içinde bütünleştiği yerde paha biçilmez bir tatil vaat ediyor.

ARİF ÇAYAN
iha.com.tr

error: Content is protected !!