Tarkan bebeği Liya ile birlikte ilk karesini paylaştı.

Megastar Tarkan 12 Temmuz’da baba olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine duyurmuştu. Tarkan bebeği Liya ile hastane çıkışı fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Fotoğraf kısa sürede takipçileri tarafından binlerce beğeni aldı.

Eşi Pınar Tevetoğlu ile Liya adını verdiği kızını geride bıraktığımız hafta kucağına alan Tarkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bu duygunun kendisine hissettirdiklerini paylaşıyor.

Yaptığı paylaşımlarla takipçilerini heyecanlandıran Megastar Tarkan, bu defa Liya ile hastane çıkışı çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Bu özel kareyi: “Geçen günlerden, hastane çıkışımızdan, biraz geç bir TBT oldu ama” notuyla paylaşan Tarkan büyük beğeni aldı

TARKAN KIZINA LİYA İSMİNİ VERDİ! PEKİ LİYA’NIN ANLAMI NE?

12 Temmuz’da kız bebeği dünyaya gelen Megastar Tarkan, bebeğine Liya adını verdi. Peki Liya isminin anlamı ne?

Türkiye’nin megastarı Tarkan’ın eşi Pınar Tetevoğlu 12 Temmuz günü Almanya’da kız çocuklarını dünyaya getirdi. İkilinin çocuklarına koydukları isim ise gündem oldu. Mutluluklarını resmi instagram hesaplarından paylaşan Tarkan ve Tetevoğlu çifti ‘Kızımız Liya‘ adlı paylaşıma imza attılar. Tarkan ve eşinin kızına koyduları Liya ismi ise sosyal medyada gündem oldu.

LİYA İSMİNİN ANLAMI NE?

Son dönemlerin en popüler isimleri arasında olan Liya’nın anlamı “Sabırlı, Sabrın en iyisi, sabrın en güzeli, en sabırlı” anlamına gelmektedir. Arapça kökenli olduğu bilinen Liya ismi kız çocuklarına koyuluyor.

ahaber.com.tr