Sezen ve Tarkan Sibel için yazdı

Sibel Can, bugüne kadar kimsenin yapamadığını yaptı, popun iki devini buluşturdu.

Sibel Can, kasım ayında çıkacak yeni albümü için Sezen Aksu ve Tarkan’dan ‘sıfır’ şarkı aldı. Repertuarını tamamlayan sanatçı, şunları söyledi: Tarkan ve Sezen Aksu benim uğurlarım. Halil Sezai’den iki şarkı aldım, birine düet yapacağız. Berksan, Fettah Can ve Serdar Ortaç’ın da şarkıları da olacak.

Ünlü sanatçı Sibel Can’ı yeni albüm heyecanı sardı… Kasım ayında çıkacak yeni albümünün okumalarına hazırlanan Sibel Can AKŞAM’a çok özel açıklamalar yaptı.

Sibel Can; “Yeni albümümün repertuarı bitti. Çok yakında okumalara başlayacağım. Şu an çok güzel bir bir dönem benim için çünkü yeni şarkıları hayata geçiriyorum. Bu harika bir duygu. İnşallah bir aksilik olmazsa Kasım da sevenlerimle buluşacağım. Bu albüme Halil Sezai’den iki şarkı aldım, birine düet yapacağız; şarkının adı ‘Galata’. Berksan ve Fettah Can’dan da hareketli 2 şarkı aldım, ikisi de harika. Bir tane de Serdar Ortaç şarkısı var. Tarkan ve Sezen Aksu benim uğurlarım. Onlar da benim için hazırlıyorlar. Repertuar tamamlandı, plak şirketi belli değil. Albümü özgürce kendi imkanlarımla yapıyorum. Çok mutluyum; iki buçuk yıl aradan sonra, yepyeni şarkılara sesimle hayat vermek harika bir duygu” dedi.
OLCAY ÜNAL SERT
aksam.com.tr

error: Content is protected !!