Asker Tarkan dünya yıldızlarıyla yarışta

Askerliğini sürdürmekte olan Tarkan, dünya yıldızlarıyla yarışıyor. Bedelli askerlikten yararlanan ve gün sayan ünlü şarkıcı; aralarında Britney Spears, Jennifer Lopez ve Everlast’ın da bulunduğu 23 ‘‘Yeni Yıldız’’la kapışıyor.

TARKAN, artık tam bir dünya sanatçısı oldu. Türkiye’de yakaladığı başarının ardından gözünü uluslararası müzik piyasına diken Tarkan, bu zorlu arenada da sayısız başarı elde etti.

Şu anda vatani görevini yapmakta olan Tarkan, şimdi de çok önemli bir ödüle aday. ‘‘Şımarık’’ isimli parçasıyla müzik listelerinde üst sıralara tırmanan Tarkan, International Federation of Phonographic Industry ve German Phono Academy tarafından düzenlenen The Echo Aword bünyesinde yapılan ‘‘Best International Newcomer’’a aday gösterildi.

Tarkan, 23 kategoride verilecek ödüllerde geçtiğimiz yılın ‘‘‘Best International Newcomer’’ı yani ‘‘En İyi Yeni Gelen Yıldız Adayı’’ dalında dünya çapındaki isimlerle yarışacak. Tarkan aynı dalda uluslararası müzik piyasasının starları Jennifer Lopez, Britney Spears, Everlast ve The Bloodhound Gang’la mücadele edecek. MTV tarafından tanıtımları yapılan yarışmanın sonucu, e-mail ve telefonlarla belirlenecek. 9 Mart’ta Hamburg’ta yapılacak törende ödüller sahiplerini bulacak.
hurriyet.com.tr

error: Content is protected !!