TARKAN İLE 5 KONSER

CU_ebe3WEAAbQP8Megastar Tarkan, uzun bir aradan sonra Kıbrıs’ta sahneye çıkacak. Girne’de yeni açılacak olan Elexus Convention Center’da yeni yılda sahne alacak olan şarkıcı için özel hazırlıklar yapılıyor. Otelin özel dairelerinden biri Tarkan için hazırlanıyor.

Otel yetkililerinin ünlü sanatçıdan ve ekibinden gelecek isteklere göre de hazırlıklar yapacağı belirtiliyor. Tarkan’ın Kıbrıs’ta vereceği konserin sadece yılbaşıyla kalmaması planlanıyor. Elexus Convention Center’ın, 2016’yı Tarkan konserleriyle doldurmayı düşündüğü belirtildi. Otelin Tarkan’la ilk anda beş konser anlaşması yapması bekleniyor.

Tarkan’ın konserlerini genellikle Kıbrıslı Rumlar da izliyor. Konser için Türkiye’den ve KKTC’den de yoğun ilgi olursa, beş konser sayısının artırılması kesin gibi. Ada’ya her gelişi Gündem olan Tarkan en son Lefkoşa’da bir etkinlikte konser vermişti.

İki kez Ada’da konser veren şarkıcının Ercan Havaalanı’ndan Ada’ya girişinde VIP kullanması tartışmalara da neden olmuştu. Otel de, ultra tam pansiyon plus ile hizmete girecek, 650 odalı olacak. Otel yönetimi 2016’da Kıbrıs’a damga vuracak eğlenceler düzenlemek istiyor. Kıbrıs’ta oteller arası rekabet artacak gibi.
Sefa Karahasan
milliyet.com.tr

error: Content is protected !!