Yeni projeye Tarkanlı tanıtım

istanbul-un-yeni-merkezi-emaar-square-7014069_x_2296_oŞimdiye kadar pek çok Guiness rekorunun sahibi olan ve dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa’yı yapan Dubai merkezli gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar bir “ilk”e daha imza attı.

Şirketin Türkiye iştiraki Emaar Türkiye’nin Çamlıca’da geliştirdiği Emaar Square projesinde yer alan The Address Residence İstanbul’un lansmanını megastar Tarkan’ın da sahne aldığı görkemli bir geceyle gerçekleştirdi. Cemiyet, sanat ve iş dünyasından 800 ünlü simanın katıldığı exclusive davette Tarkan, şarkılarıyla geceye renk kattı.

Davete özel hazırlanan menüsüyle büyük beğeni toplayan yemek, Burcu Esmersoy’un sunumu ve Emaar Bölge CEO’su Ozan Balaban’ın konuşmasının ardından sahne alan Tarkan, bir buçuk saat planlamasına rağmen sahnede iki saat kalarak davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Daha çok yaz aylarında konser veren Tarkan’la cemiyet hayatının ünlü yüzleri, davet sayesinde hasret giderdi.

Tarkan sahneye sözleri Aysel Gürel’e bestesi Atilla Özdemiroğlu’na ait olan Firuze şarkısıyla çıktı. Hepsi Senin Mi, Şımarık, Dudu, Kuzu Kuzu, Adımı Kalbine Yaz gibi sevilen şarkılarının ardından Orhan Gencebay’a ait Hatasız Kul Olmaz, Kayahan’a ait Yemin Ettim şarkıları ve Aşık Veysel’in Uzun İnce Bir Yoldayım türküsüyle sahnede devleşti.

İki saatlik konser boyunca dört kıyafet değiştiren Tarkan, 8 Şubat’ta kaybettiğimiz Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz ismi Müzeyyen Senar’ı da unutmadı. 1998 yılında bir çok ünlü sanatçıyla birlikte Bir Ömre Bedel albümünde Senar ile birlikte söylediği “Benzemez Kimse Sana” şarkısını seslendirdi. Ayrıca yine Türk Sanat Müziği’nin Duydum Ki Unutmuşsun, Kadehinde Zehir Olsa, Dalgalandım Da Duruldum gibi önemli eserlerini seslendirdi.

Konser boyunca çok keyifli olduğu gözlenen Tarkan, gecenin sonunda seyircilerin yoğun alkışlarıyla iki kez bis yaptı.

haberler.com

error: Content is protected !!