ELLE kapağındaki ilk erkek

gTarkan, Elle dergisi için dünyaca ünlü fotoğrafçı David Burton’a poz verdi. Tarkan’a model Faye Vrethem’in eşlik ettiği fotoğraflar, derginin aralık sayısında yayınlanacak.

ALTI yıldır hiçbir televizyon programına konuk olmayan ve basına röportaj vermeyen Tarkan, bu sessizliğini Elle dergisi için bozdu. Elle de 11 yıllık yayın tarihinde ilk kez bir erkek yıldızı kapağına taşıma kararı aldı. Bu özel fotoğraf çekimi, dünyaca ünlü fotoğrafçı David Burton’un ellerine teslim edildi. Burton, çekimler için üç günlüğüne İstanbul’a geldi. Yabancı Elle edisyonları için gerçekleştirdiği moda ve kapak çekimleriyle ses getiren, bugüne dek Eva Herzigova, Sienna Miller, Kate Moss, Alessandra Ambrosio, Sting gibi yıldızları fotoğraflayan Burton, Tarkan’la çalıştığı için çok mutlu olduğunu söyledi. İstanbul’un önemli tarihi mekanlarında gerçekleştirilen çekimler, iki gün sürdü.

İstanbul’a aşık oldum

Yaşamını Los Angeles ve New York’ta sürdüren David Burton, ilk kez geldiği İstanbul’a hayran kaldığını söyledi: “İstanbul’a daha önce hiç gelmemiştim, bu şehre aşık oldum! Tarkan’la çalıştığım için de çok mutluyum.”

Tarkan’a çekimlerde ünlü İsveçli model Faye Vrethem eşlik etti.
hurriyet.com.tr

error: Content is protected !!