2010

Tarkan’ın gözünden doğa

Untitled-12Doğa Derneği ve PETA için fotoğraf çeken Tarkan, bunları resmi internet sitesinde yayınladı. Megastar imzalı kareler, profesyonel fotoğrafçıları bile kıskandıracak cinsten

TÜRKİYE’DEN KARELER

Megastar’ın bir marifeti daha ortaya çıktı! Müzisyen kimliğinin yanı sıra çevreci yanıyla da herkesin takdirini kazanan Tarkan, bu bilinmeyen özelliğini “www.tarkan.com” sitesinden milyonlarla paylaştı. Türkiye ve dünyanın birçok yerini gezen ünlü şarkıcı, doğal ortamda çektiği tabiat ile hayvan fotoğraflarını resmi internet sitesinden paylaştı. Tarkan’ın fotoğrafları büyük beğeni kazandı.

ANLAMLI BİR ÇAĞRI

Hayvanlar için çalışan PETA ve çevreyi korumayı hedefleyen Doğa Derneği ile ortak bir çalışma yapan Megastar, sitesinde çevreyle ilgili şöyle bir de yazı yazdı: “Diğer canlılarla paylaştığımız doğaya tek zarar veren tür olarak bizler, doğanın elinden aldığımız haklarını ona geri vermeden nasıl kendi haklarımızın savunucusu olabiliriz? Böylesi bir çelişki ve bencillikle yüreğimiz sızlamadan nasıl yaşayabiliriz?”

HAYVANLAR iÇiN KOLLARI SIVAMIŞTI

Megastar, geçtiğimiz aylarda da PETA için objektif karşısına geçmiş, Tarkan’ın köpekle verdiği bu pozlar Almanya’da da büyük ses getirmişti.
hurriyet.com.tr

error: Content is protected !!