Michael büyük bir isimdi

ttİzmir Çeşme’de düzenlenen Uluslarası 20’inci Çeşme Deniz Şenlikleri ve Uluslararası Çeşme Şarkı Yarışması finalinde sahneye çıkan Tarkan, Michael Jackson’ı anımsatan kıyafetiyle dikkat çekti.

İzmir’in Çeşme İlçesi’nde düzenlenen Uluslarası 20’inci Çeşme Deniz Şenlikleri ve Uluslararası Çeşme Şarkı Yarışması finali sona erdi. Birinciliği, Ukraynalı şarkıcı Valeriya Kaluzhska kazandı. Gecede, Tarkan,
Eurovision üçüncüsü Azeri şarkıcı Aysel, Eurovision ikincisi Johanna ile bir zamanların popüler grubu Boney M sahneye çıktı. Sahneye Michael Jackson’u anımsatan siyah pantolon, siyah gömlek, kırmızı renkte kravat, sol koluna Jackson gibi kırmızı bant, kırmızı çorap ve parmaklarında kırmızı renk bantla çıkan Tarkan, ‘Unutmamalı’ adlı şarkısını seslendirdi. Tarkan şarkının ardından, “Michael çok büyük bir isimdi. Şarkıları da, kendi de unutulmayacak, unutulmamalı” dedi.

Gecede festivalin misafir sanatçılarından 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nın 2’incisi Johanna üç şarkı seslendirdi. Azerbaycan’dan gelen Eurovision 3’üncüsü Aysel ise hareketli şarkısı ile konukları selamladı. Güzelliği ve sempatik
konuşmaları ile herkesin beğenisini kazanan Aysel, istek üzerine aynı parçayı bir kez daha okudu. Ardından Boney M Grubu şarkılarını seslendirdi.

Tarkan, ünlü pop yıldızı Michael Jackson gibi giyinmişti.
Cesur SERT- Ahmet AKTAŞ / (DHA)
hurriyet.com.tr

error: Content is protected !!