Megastar Tarkan “10” konserleri ile Rusya’da!

Tarkan, uzun bir aradan sonra Kazan ve Moskova konserleriyle Rusya’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.                 

Megastar Tarkan, Türkiye’de satış rekorları kıran ve dünya müzik listelerinde ses getiren pop albümü ’10’ ile, Avrupa Konserlerinden sonra, 2019 yılının ilk konserleriyle Rusya da!

Tarkan, dünya çapında ses getiren ve milyonlar tarafından sevilen şarkılarını 11 Mayıs Kazan’ da ve 14 Mayıs Moskova’ da seslendirecek.

Tarkan’ın, büyük bir heyecanla hazırladığı pop albümü “10”, çıktığı gün itibariyle İngiltere, Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, Hollanda, İsveç, Norveç Bulgaristan gibi birçok Avrupa ülkesinin yanı sıra Kırgızistan ve Katar’da da listelere üst sıralardan giriş yaptı. Bahreyn, Azerbaycan ve Özbekistan listelerinde 1 numarada olan “10”, dünya çapında yoğun ilgi gördü. 

Türkiye Cumhuriyeti Moskova Büyükelçiliği tarafından desteklenen konserler, Rusya da Türkiye yılı çerçevesine yapılması, iki ülke arasındaki kültür sanat ve dostluk köprüsünü güçlendireceği ve bundan sonraki ilişkilere katkı sağlayacağı için bizleri sevindirmiştir.

 Tarkan Rusya Konserleri , S.A Organization tarafından organize edilmektedir.

Megastar Tarkan, 11 Mayıs tarihinde Kazan Tatneft Arena’da, 14 Mayıs’ta ise Moskova’nın en prestijli konser salonlarından Crocus’ta sahne alacak.

 11 Mayıs 2019 KAZAN – TATNEFT ARENA

 14 Mayıs 2019 MOSKOVA – CROCUS CITY HALL

rtib.org

error: Content is protected !!