2014

Monte Carlo’da “Tarkan” rüzgarı esecek!

Fransız Rivierası’nın gözdesi Monaco’nun Monte Carlo şehrinde her yıl düzenlenen ve iki ay boyunca dünyaca ünlü yıldızları ağırlayan “Monte Carlo Summer Festival”, bu yıl ilk kez bir Türk sanatçıyı Yıldızlar Salonu’nda ağırlayacak.

 

Megastar Tarkan’ın 22 Ağustos’ta vereceği konserde dünya jet sosyetesinin ünlü simalarının yanı sıra Türk cemiyet ve iş dünyasından önemli isimler de konserde Tarkan’ı yalnız bırakmayacak. Gecede Neslihan-Yalçın Sabancı, Revna Demirören, Tuğana-Arzu Savgı, İdil Fırat, Gökhan-Siren Ertan Çarmıklı, Dilek Hanif, Olgun-Berrin Zorlu, Sema Basa ve Berrin Okçu gibi isimler Tarkan’ı izlemek için Monaco’da olacak. Biletlerin tamamının tükendiği kapanış konserinde, 850 kişilik çok özel bir davetli grubu ağırlanacak.

KİŞİ BAŞI 220 EURO!

Sosyetenin bu ünlü simaları, Tarkan’ı Monaco’da dinlemek için kişi başına 220 Euro bilet parası ödeyecek.

Monaco Prensi II. Albert’in sahibi olduğu Monte Carlo La Société des Bains de Mer (SBM) tarafından düzenlenen festivalde bugüne kadar Elton John, Rihanna, Kylie Minogue, Julio Iglesias, Celine Dion, Scorpions, Santana ve Kevin Costner gibi dünyaca ünlü yıldızlar sahne aldı. 40 yıldır aralıksız düzenlenen festivalin bu yıl 7 Temmuz’da gerçekleşen açılışını dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Lana Del Rey yapmıştı.

Kaynak: turkiyeninnabzi.com

error: Content is protected !!