2013

Tarkan engelliler için ağladı

1378224212440Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde verdiği üçüncü konserinin gelirini Eyüp Engelli Yaşam Merkezi’ne bağışlayan Tarkan; ‘Verme’ adlı şarkısını seslendirirken gözyaşlarına hakim olamadı

Megastar Tarkan, önceki gün Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde verdiği konserde, üçüncü kez hayranlarıyla buluştu. Tüm geliri Eyüp Engelli Yaşam Merkezi’ne bağışlanan konser başlamadan önce, ünlü sanatçının tekerlekli sandalyeli hayranları protokol bölümünün sağ tarafına yerleştirildi.

“ONLARA BİRAZ HUZUR VERELİM”

Tarkan, sahnede şöyle mesaj verdi: “Daha engelsiz bir dünya, daha engelsiz bir Türkiye için hep birlikte olmalıyız. Bugün burada aramızda engel tanımayan engelli dostlarımız var. Onlara daha iyi bir yaşam sunmamız lazım. Hep birlikte onlara biraz daha huzur verelim.” Ardından ‘Verme’ adlı şarkısını söyleyen Megastar’ın gözlerinin dolduğu gözden kaçmadı. Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’nin öncülüğünde düzenlenen ve başkanlığını Monik İpekel ile Fatoş Sarıgül’ün yaptığı geceye; Galatasaray Başkanı Ünal Aysal-Fani Aysal, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Emir Sarıgül, Demet Sabancı Çetindoğan, Siren Ertan, Sitare Akdilek, Pınar Tezcan Özçapkın gibi ünlü katıldı.
ÖMER KARAHAN
sabah.com.tr

error: Content is protected !!