2013

Tarkan’dan Gezi Parkı’na Süpriz Ziyaret

Doğaya olan tutkusu ile bilinen ve her fırsatta bu tutkusunu dile getiren Türk pop müziğinin megastarı Tarkan’dan Gezi Parkı’na anlamlı destek.

Geçtiğimiz akşam yurtdışından döner dönmez ayağının tozuyla soluğu Gezi Parkı’nda alan Tarkan, Gezi Parkı’ndaki doğa direnişine destek verdi.

Parkı dolaşan ve hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyide ihmal etmeyen megastar, 5-7 haziran’da gerçekleştirilmesi planlanan doğa konserlerini Gezi parkı direnişine destek vermek amacıyla ileri bir tarihe ertelemiş, bu davranışıyla da başta hayranları olmak üzere ve taraflı-tarafsız herkesin takdirini kazanmıştı.

Dün akşam da gezi parkı eylemine destek vermek Taksim’e giden Tarkan; ”Burada doğa severler ile birlikte kol kola omuz omuza ol mak son derece önemli. yaşadığım sürece doğaya ve çevreye olan duyarlılığım devam edecek. Bence bu konuda herkes biraz daha duyarlı olabilir.” dedi.

Gezi parkında hayranları ile kucaklaşan ve bol bol fotoğraf çektiren megastar Tarkan, yaklaşık 3 saat kaldığı parktan alkışlar arasında ayrıldı.

Kaynak: Uçankuş

error: Content is protected !!