Mardan’da Megastar rüzgarı

ttMEGASTAR Tarkan, Antalya’da Hollywood startarının katıldığı törenle açılışı yapılan Mardan Palace Otel’de yılbaşı gecesi sahneye çıktı.

Yapımında kilolarca altın kullanılan otelin ‘Dolmabahçe Salonu’nda 2.5 saat sahnede kalan Tarkan, altın yüzük ve altın yaldızlı kostümüyle dikkati çekti.
Antalya Kundu sahilinde Azeri işadamı Telman İsmailov tarafından 1.4 milyar dolara inşa edilen ve açılışına dünya starlarının katıldığı Mardan Palace’da düzenlenen çok özel geceye katılan konuklar, Tarkan konseriyle yeni yıla girmenin keyfini yaşadı. Otelin Dolmabahçe Salonu’nda düzenlenen yılbaşı gala gecesi, Azeri ve Rus grupların mini konserleriyle başladı. Saatler 00.10’u gösterdiğinde sahneyi, Megastar Tarkan devraldı. Geceye katılan 600 konuğun coşkusu, Tarkan’ın sahneye çıkmasıyla daha da arttı.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ve eşi Gülten Günay ile Telman İsmailov’un da yer aldığı gecede Tarkan, buraya gelmiş olmasının kendisine mutluluk verdiğini söyledi. Telman İsmailov’a kendisini davet ettiği için çok teşekkür eden Tarkan, yeni yıl için herkese huzur ve mutluluk diledi.

Yapımında kilolarca altın kullanılan otelde 2.5 saat boyunca sahnede kalan Tarkan, altın yüzük ve altın yaldızlı aksesuarlarıyla dikkati çekti. 500 Euro’dan 1000 Euro’ya kadar ödeyerek Tarkan’lı yılbaşı gecesini izleyenler arasında özellikle kadın konukların şıklığı dikkati çekti.
hurriyet.com.tr

error: Content is protected !!