2013

Tarkan için Peru’dan gelip pankart açtılar

1378397023758Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda konser turunu noktalayan Tarkan’ı, Perulu hayranları yalnız bırakmadı. Güney Amerikalı fanları, Megastar için ‘Aşk’ yazılı pankart açtı

Tarkan, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda verdiği konser turunun sonuncusunda hayranlarıyla buluştu. Hande Acar, Emel Acar ve Hıncal Uluç gibi isimlerin izlediği konserin sürprizi ise Megastar’ın Peru’dan gelen hayranlarıydı. Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Tarkan için Güney Amerika’dan gelen bir grup; ‘Aşk’ ve ‘Peru’dan sevgiler’ yazılı pankartlar açtı.

KONSER GELİRİ DOĞA OKULU’NA

Konsere ‘Firuze’ şarkısıyla başlayan Tarkan, piyano ve çello eşliğinde söylediği ‘Şıkıdım’ ve ‘Öp Öp’ gibi hareketli şarkılarıyla seyircileri coşturdu. Konser gelirini Seferihisar Doğa Okulu’na bağışlayan Tarkan “Buraya gelip bu değerli projeye destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Doğa içinde büyüdüm; doğaya aşığım” dedi. Konseri tamamladıktan sonra kulis kapısına çıkan Megastar’ı; hayranları yalnız bırakmadı. Ünlü sanatçının şoförünün, hayran kalabalığından uzaklaşmak için yaptığı manevralar tehlike yarattı. Ezilme tehlikesi yaşayan Tarkan hayranları, “Bu şoför bunu hep yapıyor, birçok kez ezilme tehlikesi yaşadık” diye sitemde bulundu.
ÖZLEM AVCI
Gökhan GÖKDUMAN
sabah.com.tr

error: Content is protected !!