Onlar da can

Hayvan ve doğa dostu Tarkan’dan mega çağrı. Şiddete maruz kalan hayvanlar için bir yazı kaleme alan Megastar, ‘Onlar da bizim gibi canlı; hayvanlarla eşitiz’ dedi

Facebook’taki sayfasında özel bir yazı kaleme alan Tarkan, şiddete uğrayan sokak hayvanlarına sahip çıktı. Sözlerine “İnsanlar karşısında kendisini koruyacak, savunacak gücü kudreti olmayan hayvanlara istediğimiz gibi davranamayız. Güçlü olan haklı değildir” diye başlayan Megastar, ekledi:

2 YILLA SINIRLI OLAMAZ!
“Bizler kendimiz için eşitlik ve koruma konularında ilkeler tespit ederken; iş hayvanlara gelince bunları unutuyoruz. Onların da canlı olduğu gözardı edilmemeli. Hayvanlara işkence yapanlara ve onları öldürenlere verilecek cezaların 2 yıl hapisle sınırlandırılması trajik sonuçlara yol açabilir. Sokaklardaki hayvanları toplayıp; meçhule sürüklemek çağdaş duyarlılığa sığmaz.”

SEViMLi DOSTU PENNY
Ünlü şarkıcı Tarkan, hayvan hakları savunucusu PETA örgütü için Almanya’da kamera karşısına geçmişti. Penny isimli bu köpekle fotoğraf çektiren Megastar’ın pozları olay yaratmıştı.

YENi OFiSE GEÇMEK iÇiN HAZIRLIKTA
Yeni ofis bakan Tarkan, eski Dalmaz Center’daki ofisinde görüşme yaptı. Megastar’ın buradaki ofisini de ağabeyine vereceği öğrenildi.

takvim.com.tr

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!