Tarkan paylasılamıyor

a1‘Dudu’ adlı yeni albümünün ardından ilk konserini Çeşme’de verecek olan Tarkan için oteller kapıştı. İki otel ‘biz misafir edeceğiz’ diye açıklama yaparken, organizatörler belki de İzmir’de kalmayacağını açıkladılar

Tarkan’ın, 12 Temmuz Cumartesi gecesi Çeşme Sea Side’da vereceği konser öncesi İzmir karıştı. Popstar daha ilçeye gelmeden, İzmir ve Çeşme’deki oteller kıyasıya bir rekabete tutuştu. Tüm oteller ünlü sanatçıyı ağırlamak üzere seferber oldu. Konserin konaklama sponsoru olan Çeşme’deki Süzer Paradise Otel yetkilileri, ünlü popçunun, 18 oda ayırttığını belirtti. Çeşme Sheraton Oteli görevlileri ise Tarkan’ın 11 Temmuz’da kendilerinde kalacağını belirterek, 2 bin 500 Euro’luk VIP odanın yanı sıra, ekibin kalacağı 18 oda ve bin 200 metrekarelik yüzme havuzlu VIP bölümünü basın mensuplarına tanıttı bile.

Oteller arasında Tarkan’ı ağırlamak için büyük rekabet yaşanırken, sanatçıyı Çeşme’ye getiren Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) yetkilileri ise ünlü
sanatçının nerede kalacağını bilmediklerini söylediler. BKM İzmir Sorumlusu Erhan Gölbey, Çeşme ve İzmir’de Tarkan için oda ayırtıldığını belirterek, ‘Konaklama sponsorumuz Süzer Paradise olarak görünüyor. Ancak Tarkan, ‘burada kalmam’ derse o zaman diğer alternatifleri sunacağız. Bakarsınız Çeşme’de hiç kalmaz. Helikopter ile İzmir’e gelir ve konserden sonra yine döner’ diye konuştu.

Reina’da eğlendi

İzmir’de bu gelişmeler yaşanırken Tarkan ise ‘Dudu’ albümü için klip çekmeye devam ediyor. Popstar geçtiğimiz akşam İstanbul’un gözde mekanlarından Karaköy’deki Safran’da gerçekleştirdiği çekimler sonrası soluğu Reina’da aldı.

Mekanda 50 civarındaki genç hayranı tarafından ablukaya alınan sanatçı, sabahın ilk ışıklarına kadar stres attı. Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Tarkan, yeni aldığı son model Range Rover marka cipine binerek Reina’dan ayrıldı. Bu arada popstarı, sevgilisi Bilge Öztürk’ün yalnız bırakması dikkat çekti.

Serhan ŞARMAN-Barış ENGİN
aksam.com.tr

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!