2001

‘Pişman değilim’

g2TARKAN, erkek arkadaşıyla çektirdiği fotoğrafları sahiplendi: Utanç duymuyorum. Pişman da değilim. Ne hile, ne fotomontaj. Fotoğraftaki benim. ‘GÖRDÜĞÜNÜZ gibi ne intihar ettim, ne de kaçtım’ diyen Tarkan meydan okudu: Yaşadıklarımın sorumlusu benim. Bir tek Allah’a hesap veririm.

Yaşadıklarımdan pişman değilim
Tarkan, olay yaratan fotoğraflarının fotomontaj olmadığını açıkladı ve ekledi: Kimseye hesap vermem
Pop müziğinin starı Tarkan, erkek arkadaşıyla çektirdiği çıplak fotoğrafları sahiplendi. Utanç duymadığını açıklayan Tarkan, ‘Ne hile, ne fotomontaj. Fotoğraftaki benim’ diye konuştu.
Ünlü popçu, dün İstanbul Ulus’taki evinin önünde gazetecilere açıklamalarda bulundu. Kendisine yöneltilen yakıştırmaları reddetmek yerine kabul etme yolunu seçen Tarkan, fotoğraflarda hile ya da fotomontaj olmadığını bildirdi.
Yaptığı hiçbir şeyden dolayı utanç duymadığını anlatan ünlü popçu, ‘Kesinlikle pişman değilim. Yaşadığım her şey beni ilgilendirir, yaşadıklarımın tek sorumlusu benim, kimseye hesap verecek değilim. Ben bir tek Allah’a hesap veririm. Üzüldüğümü tek şey bana şantaj yapılmasıydı’ diye konuştu.
Kendisine karşı olan ‘kronik Tarkan düşmanları’ olduğunu öne süren ünlü sanatçı, ‘Onlar benim köşeye sıkışmış olmamdan dolayı büyük bir sevinç ve tatmin içindeler. Ama gördüğünüz gibi ne intihar ettim ne de kaçtım’ dedi.
Konuşmanın ardından 50’ye yakın basın mensubunun sorusunu cevapsız bırakan Tarkan, arabasıyla evinden uzaklaştı. Bu arada Tarkan, fotoğrafları ortaya çıkaran Süleyman Şahin’in yakalanmasından dolayı Türk polisine teşekkür etti. Ünlü popçu, ‘Bu kişiler bana 6 aydır şantaj yapıyorlardı. FBI’ın 6 aydır bir türlü tutuklayamadığı bu şahısları Türk polisi iki günde yakaladığı için kendilerine teşekkür ediyorum’ dedi.

Recep ÇİLİNGİR
aksam.com.tr

 

Bir yanıt yazın

error: Content is protected !!