PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü

HakanÇelik
10-11-08, 15:36
http://img219.imageshack.us/img219/8947/atam10kasim2007oe5.th.jpg (http://img219.imageshack.us/my.php?image=atam10kasim2007oe5.jpg)http://img219.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)

Arkadaşlar bugün 10 Kasım. Atam'ızı saygı ve sevgiyle anıyoruz...

Duygularınızı ve düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz...

Su dünyaya bir kez daha gelme sansim olsa, yine Atatürk evladi olarak gelmek isterdim. Türkiyem bambaska:1:

kevser
10-11-08, 16:13
şu gün için tek istediğim şey tvyi açtığımda karşıma riyakar insanların çıkmamasıydı ki malesef yine olmadı yine olmadı
Atatürk hakkında ilkeleri hakkında kim olduğu ne yaptığı hakkında hiçbişey bilmeyen kişilerin çıkıp sadece Atam İzindeyiz demesi ne kadarda klişe ne kadarda yapay bişey mesela sabah ki tüm programlarda olan bişey bu
Onun izinde olmak demek sözde olan bişey değil ki,madem izindesin onun gibi ol,O özgürlük taraftarı bi insandı,saygıda kusur etmezdi kimseye o zaman sende etme O Türk milleti çalışkandı derdi madem izindesin çalışkan ol kardeşim O Türk milleti bu hallere gelsin diye uğraşmadı.Zekasını bunun için kullanmadı belki mükemmel değildi kimse mükemmel olamaz ama elinden geldiğince ki çok şey geldi elinden bu millet için yaptı herşeyini,sömürmedi hiçbişeyi ve ben malesef şunu itiraf etmeliyim ki(üzülerek) artık o kadar gereksiz insan o kadar çok o kadar heryerde onun hakkında gereksiz gereksiz konuşup bize bunları empoze etmeye çalışıoki bıkkınlık geldi resmen.Onu kullanıyo herkes ve eminim yattığı yerde kemikleri sızlıyodur.Çok yakın bi zamandan örnek verebilriz buna (başörtüsü sorunu)başörtüsünün yasaklanmasını isteyen herkes biz Atatürk genciyiz biz onun izindeyiz dedi başkada hiçbişey diyemedi çünkü onun bile ne dmek olduğnun bilmiyolardı birinden duymuşlardı ve hoşlarına gitmişti o kadar.Neden açık açık diyemediler ben istemiyorum kardeşim Atatürküde bu yüzden kullanıyorum diye.Diyemediler çünkü onlar başörtüsü takanların beyinlerinide kapattıklarını zanneden aciz insanlardı ve bu durumu Atatürkü mal etmeye çalıştılar YAZIK!!!!.Allaha şükür beynimiz var,düşünebiliyoruz ve bilgisiz cahil insanların esiri değiliz.
Belki bunların bugünle pek alakası yok ama hep içimde kalan bi yaraydı bu ve paylaşmak istedim sizinlede şimdiden kusura bakmayın

herseyim
10-11-08, 17:05
Atamı Saygıyla Anıyorum ;) Atam ızındeyız...

ezel1710
10-11-08, 17:12
atami saygiyla aniyorum atam izindeyiz

szr67
10-11-08, 17:34
biz atatürk evlatları olarak atatürk için ne yaptık sadece bir Koca''hiç''

üzülüyorum bu kadar büyük liderin evlatları olarak ülkemiz başkaların ellerinde yönetilmesine

üzülüyorum ülkemizin yaşam düzenine...

üzülüyorum şuan başımızda duran insanlara oy veren insanlarla aynı topraklarda yaşadığımıza

üzülüyorum,atatürk'Ün ilke ve devrimlerini yerine tam anlamıyla getirmediğimize

üzülüyorum,ben türküm değince yurt dışında kötü gözle bakılmamıza

üzülüyorum yılın 365 günü sadece bir günün 1dakikasını ona ayırdığımıza.

Ozz
10-11-08, 17:59
biz atatürk evlatları olarak atatürk için ne yaptık sadece bir Koca''hiç''

üzülüyorum bu kadar büyük liderin evlatları olarak ülkemiz başkaların ellerinde yönetilmesine

üzülüyorum ülkemizin yaşam düzenine...

üzülüyorum şuan başımızda duran insanlara oy veren insanlarla aynı topraklarda yaşadığımıza

üzülüyorum,atatürk'Ün ilke ve devrimlerini yerine tam anlamıyla getirmediğimize

üzülüyorum,ben türküm değince yurt dışında kötü gözle bakılmamıza

üzülüyorum yılın 365 günü sadece bir günün 1dakikasını ona ayırdığımıza.

Üzülüyorum elimden hiçbirşey in gelmemesine...

MARY JANE
10-11-08, 18:19
Atamı, Atatürk'ümü çok özlüyorum. İnsan Atatürk'ü tanıdıkça onun gibi bir dehanın, milletini böylesine seven bir liderin bir daha dünyaya gelmeyeceğini çok daha iyi anlıyor. Onunla tanışmayı çok isterdim. Ama biz Atatürk genci, Atamızın ilkelerine bağlı türk evlatları olarak onun kurduğu Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacağız. buna engel olmaya çalışanlar olsa bile. ATAM YERİNDE RAHAT UYU. Bizler Cumhuriyetinin bekçileriyiz.

Bamboo
10-11-08, 18:24
izindeyim,izindeyiz,umarım izindeler...

MassConfusion
10-11-08, 21:00
Atam ı saygıyla aynıyorum. Bir dakida değil bir sene onun için saygı duruşunda bulunurum öl desin öleceğim tek insandır. Sonsuz saygılarımla

devilscream
10-11-08, 21:20
Bu ülkeye Sen'in gibi lider bi daha gelmez...

gence
10-11-08, 21:31
:) Ne güzel şeyler yazmışsınız ona ona olan özlemimizi belirtmek için.Onun kurduğu ülkenin vatandaşı olmak gerçekten şeref

erdem
10-11-08, 22:27
sanat dünyasında atamın izinden giden en üst insan olabilmiş insanın hayranıyız bizde :) senden sonra yetişmiş en isimli insandır kendisi tabiki de sen dünyanın en büyük yetişmiş insanısın...

aresalimis
11-11-08, 02:01
sana son veda değil bu atam ,seni asla unutmayacağız ve unutturmayacağız,şuan nefes alıyorsak senin sayendedir

TARKANFREAK
11-11-08, 02:35
atam izindeyiz...

Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkumdurlar ( Mustafa Kemal Atatürk)

Tugcee
11-11-08, 02:38
Atam senin gibisi bidaa asla gelmez... Saygiyla aniyorummm her zmnda anicamm