PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : armağan.çağlayandan.tarkana.destek

tarkaseksüel
21-10-08, 15:19
“Popstar Alaturka” yarışmasının jüri üyesi Armağan Çağlayan, canlı yayına Amerikalı ünlü modacı Marc Jacobs tasarımı, İskoçların milli giysisi olan kilt giyerek çıktı
Jüri üyelerinin atışmalarıyla pazar gecelerine damgasını vuran “Popstar Alaturka”da bu hafta gözler Armağan Çağlayan’daydı. Çünkü Çağlayan bir ilke imza atarak etekle programa çıktı. “Popstar Alaturka” yarışmasının yapımcısı ve sunucu Osmantan Erkır, program öncesi Armağan Çağlayan’ın kendisini aradığını beliterek, “Bana, ‘Dünyaca ünlü bir modacının tasarımı olan ekose bir etek ile programa çıkmak istiyorum sizce nasıl olur?’ dedi. Ben de, ‘Gel bir görelim’ dedim. Eteği beğendiğimi ama halkın tepkisinin ne olcağını bilmediğimi söyledim. Armağan da İskoçların milli kıyafetini giyerek canlı yayına çıktı” dedi.
Program sonrası gazetecilerin sorularını cevaplayan Armağan Çağlayan, “Benim giydiğim İskoçların milli kıyafetidir. Bu bir moda akımıdır. Dünyada birçok ünlü insan bunların arasında mesala David Beckham giymiştir. Benim yaptığım işte bir şov olduğu için giydim. Evet, Türkiye’de bir televizyon programında ve canlı yayında giyinen ilk benim” dedi. Programın sonunda Osmantan Erkır, “Armağan, seni tebrik ediyorum. Program süresince bir tek firikik dahi vermedin” diye konuştu.

Tarkan’a tam destek!
Megastar Tarkan’ın “Uyan” adlı şarkısının klibinde Tarkan’a eşlik eden Orhan Gencebay, “Popstar Alaturka” yarışmasında, bu klibi hayranlarıyla paylaştı. “Popstar Alaturka” yarışmasında klibi heyecanla izleyen Orhan Gencebay, “Klip çok güzel. Ben Tarkan’ı çok seviyorum ve Tarkan’ı destekliyorum” dedi.
Öte yandan yarışma öncesi sunucu Osmantan Erkır, yarışmacıların programa gelmeden önce kaza geçirdiğini söyledi. Yarışmacıları yayına getiren minibüsün freni patladığı için yoldan çıktığını belirten Erkır, “Şoför Allah’tan çok soğukkanlı davrandığı için minibüsü bir eve girmeye ramak kala durdurmuş. Hakan’ın kolunda küçük bir kırık ve Emre’nin ufak bir yarası var. Diğer yarışmacılarda ciddi bir problem yok” diye konuştu.

MİLLİYET (http://magazin.milliyet.com.tr/Magazin/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=magazin&KategoriID=&ArticleID=1005688&Date=21.10.2008&b=Armagan%20Caglayan%20bir%20ilke%20imza%20atti)

Dolmustur o:28: :18:

Orhan Gencebay gercekten cok hos sozler soyledi Tarkan hakkinda, klipte cok begenildi. Haberi paylastigin icin tesekkurler

**MegaStarkan**
21-10-08, 17:24
Armagan Caglayan ne destegi vermis Tarkana?
Baslik acimlarinda dikkatli olalim lütfen. Ayrica yazilarin boyutlarinda oynamak gereksiz bence.
Ben izleyememistim, Orhan Gencebay beklenir sekilde konusmus zaten ;)
Haber icin tesekkürler.

sarıpapatya
21-10-08, 18:44
böyle bir konuda destek varmeleri lazım zaten ama ne yazıkki ben hala tv de izleyemedim kılibi ya ben yakalayamıyorum yada yeterince yayınlanmıyo üzücü...

tarkaseksüel
21-10-08, 20:24
Armagan Caglayan ne destegi vermis Tarkana?
Baslik acimlarinda dikkatli olalim lütfen. Ayrica yazilarin boyutlarinda oynamak gereksiz bence.
Ben izleyememistim, Orhan Gencebay beklenir sekilde konusmus zaten ;)
Haber icin tesekkürler.ne bılım tarkanala ilgili bolumlerı buyuk yazdım kı direk oraları okusak da olur dıye başlığa gelince haberın baslığı neyse onu koydumm benım sucum yok onda

**MegaStarkan**
21-10-08, 20:34
ne bılım tarkanala ilgili bolumlerı buyuk yazdım kı direk oraları okusak da olur dıye başlığa gelince haberın baslığı neyse onu koydumm benım sucum yok onda

Haberin basligi o degil.
Diger kisimi okumak isteyenler (benim gibi) biraz zorluk cekiyor o boyutta bir yaziyi okumak.
Gözü yoruyor, ondan bir ricadi sadece cünkü ekledigin haberlerin sekili son zamanlarda hep böyle.
Eger önemsize senin icin o kisim, ekleme. Mesajinin sonunda devamini okuyabilirsiniz dersin biter. Foruma eklersen okumam gerek ama.
Bu mesaja cevap yazman gerek degil...
Tesekkürler.

MEGAFUN
21-10-08, 20:52
:20: :20: :20: :20:

MassConfusion
21-10-08, 20:55
bilmiyorum ama şu ülke de Orhan Gencebay ı sevmeyen yok bende Tarkan gerçekten önemli kişiden destek almış

gülcan
21-10-08, 21:39
haber için teşekkürler Orhan Gencebay gerçekten çok güzel konuştu o akşam:)
bu arada bişey söylemek istiyorum
tarkaseksüel senden rica ediyorum herkezin yazdığı şeylere yorum yapma konu üzerinde yorum yap..yazınıda anlayabileceğimiz bir dilde lütfen cümle kurarak yaz..şimdiden teşekkürler..

tarkaseksüel
21-10-08, 22:55
bence.tarkan.orhan.babayla.düet.yaparak.çok.iyi.ya ptı.böylece.orhan.gencebey.hayranlarının.birazınıd a.kendine.çekmiş.oldu

sEçİl
22-10-08, 03:31
ben ızlemedım ama çok mutlu oldum duydguma oarhan gencebayda çok drust we dzgun bır adam eee halıyle bole gzel işler cıkyorrr

ayrilik_zor
27-10-08, 09:37
beklenen destek Orhan Gencebay'dan geldi böyle haberleri duymak cok güzel
paylasim icin tesekkürler