PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanlar da Tarkan'a hayran

scorpioness
07-10-08, 03:21
Hamburger Morgenpost Gazetesi Tarkan'a tam sayfa yer ayırdı.
Hamburger Morgenpost Gazetesi Tarkan'a tam sayfa yer ayırdığı haberinde "Büyüleyici bakışlı süper star" başlığını kullandı.

http://img88.imageshack.us/img88/2167/6586590nr6.jpg (http://imageshack.us)

Tarkan Avrupa turnesinde Almanların da gönüllerini fethetti. Hamburg'daki konser üzerine tam sayfa haber yapan kentin yüksek tirajlı gazetesi Hamburger Morgenpost, ünlü şarkıcıyı, "Büyüleyici bakışlı süperstar“ diye okurlarına tanıttı. Konser salonunu dolduran 5 bin Tarkan hayranı arasında yüzlerce Alman'ın da bulunduğunu yazan gazete, şu ifadeyi kullandı: "Tarkan'ın toplumun her kesminden hayranları var. O müziğiyle, türbanlı, modern, genç, yaşlı herkesi büyülemeyi başarıyor. Sanmayın ki konseri sadece Türkler izledi. Çok sayıda Alman da Türk arkadaşlarıyla konsere gelip Tarkan'a hayranlıklarını gösterdiler''

Hürriyet.

Ozz
07-10-08, 10:28
Almanlar bile Tarkan'a hayranlıklarını göstermiş.. ben Tarkan'a hayranlığımı gösterebildiğimden emin değilim :18:

Şaka bir yana böyle haberler duymak güzel Almanya konserlerinin başarısının arkasında sanırım organizasyonun da büyük payı var :20:

MassConfusion
07-10-08, 11:06
dünyanın her kesiminden hayranı war ben böyle birinin hayranı olduğuma gurur duyuyorum...

HakanÇelik
07-10-08, 11:51
Böyle haberleri duymak beni çok mutlu ediyor. Görünen o ki yabancı basında
Tarkan'a gösterilen yoğun ilginin farkında....

:20: :20:

tarkaseksüel
07-10-08, 13:32
ne gusel haber yaaa keske heeepp bole olsa butun haberlerrr

**MegaStarkan**
07-10-08, 14:24
Almanyadaki arkadaslar almis mi acaba.
Merak ettim neler yazmislar o kadar :)
Haber icin sagol ness ;)

serce
07-10-08, 17:13
cok güzel haber cok tesekürer

gülcan
07-10-08, 20:56
''Büyüleyici bakışlı süperstar'' çok güzel bir haber :20: ..Dilli düdüklere selam olsun:23:

sally
07-10-08, 21:33
Evet öyle Düsseldorf konserinde Baya Alman Hayrani vardi

x_y_z
07-10-08, 23:15
Ruslar,almanlar,fransizlar,bulgarlar,yunanlar,japo nlar..tüm dünya bayiliyor megastar'a..dünya capinda taninan bir megastarimizin olmasi mükkemmel bi sey..

herseyim
07-10-08, 23:19
hehee tarkana hayrann olmayann insanmii var acabaa:D

sEçİl
07-10-08, 23:23
ewet ya keske butun haberler bole olsa
büyüleyici bakışlı süper star tarıfıde süpermiş.....ama cıdden ole yaaa gozlerını ayıramıyorsunn=)

sarıpapatya
08-10-08, 01:11
negüzel negüzel nemutlu bize yaa onu sevmeyen ........!!! sevilmicek adammı yaa canım benim

ezel1710
08-10-08, 10:56
yani ben buradan sunu anladim
yabanci ülkelerde medya tarkanin basarisini anladi övüyor.
ama bizim medya al dibe vur dibe batiriyor.deyer bilmiyor deyer.
paylastiin icin tesekürler.

MSLNA&SİBEL
09-10-08, 17:27
kesnlikle haklısın ezel bizim medya dibe vurmak için ne yapabilirimin peşnde koşuyor birde ülkemiz varken neden dışarı çıkıyor deniyordu neden çıkmasınki kim nerde hakettiğini buluyorsa orda hakkını versin
tarkan bu 'megastar' hiç şaşırmadım almanlarında bukadar sevmesine :))

erdem
09-10-08, 18:19
ya zaten adam megastar inletir orayıı..

didar
09-10-08, 18:46
zaten tarkan hayranı olmayan yokki.adam megastar.mesela bizim arkadaşlar tarkanı hiç sevmezlerdi manavgat konserine bi gittik. bağlandı kaldılar şimdi çok seviyorlar onu.adamda yakışıklılık desen var ses desen var daha ne olsun

tarkaseksüel
09-10-08, 23:48
yani ben buradan sunu anladim
yabanci ülkelerde medya tarkanin basarisini anladi övüyor.
ama bizim medya al dibe vur dibe batiriyor.deyer bilmiyor deyer.
paylastiin icin tesekürler.aynen oleeee kokune kadar katılıyrum sana