PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Düsseldorf'u salladı

sally
06-10-08, 00:04
Düsseldorf Philipshalle'de sahne alan Tarkan, muhteşem sahne şovu ve şarkılarıyla salonu dolduran yaklaşık 7 bin kişiyi coşturdu.

Megastar Tarkan Avrupa konserlerinin ikinci durağı Düsseldorf Philipshalle’de yaklaşık 7 bin hayranına muhteşem bir konser verdi. Özellikle genç kızların yoğun ilgi gösterdiği konseri Türklerin yanı sıra, Alman hayranları da büyük bir coşkuyla izledi.

Salonu dolduran binlerce kişiyi sevilen şarkılarıyla coşturan ünlü pop yıldızı, yeni imajı ve danslarıyla da hayranlarının gönlünü fethetti. Tarkan hayranları, yağan yağmura rağmen, konser başlamadan saatler öncesi Philipshalle’nin önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Tarkan sahneye çıktığında adeta yer yerinden oynadı. 60 kişiden oluşan özel korumaların etten duvar ördüğü dev konserde son albümündeki şarkılara da yer veren Tarkan, ışık oyunları ile dev ekranların bulunduğu sahnede adeta görsel bir şölen sergiledi. Salonu dolduran kızlı-erkekli binlerce genç, Tarkan’ın söylediği şarkılarla coşarak dans etti.

Avrupa’nın ünlü Organizasyonu 'Turka'nın düzenlediği konseri, Hürriyet'in telefon aksiyonunda bilet kazanan 20 okuyucumuz da izledi. Okurlarımız Hürriyet'e teşekkür ederek ' Muhteşem bir gece geçirdik.' dediler.

sengibisidünyayagelmez
06-10-08, 01:01
kuzenim de düsseldorfta yaşıyor ve o da söylemişti bana. her yerde bu konser konuşuluyormuş:)

Cihan
06-10-08, 01:11
Düsseldorf sokaklari o gün ne güzeldi be. :)

Rumeli59
06-10-08, 01:13

Evet hemde yagmur altinda:-))

Cihan
06-10-08, 01:16

Üstelik ben t-shirt'leydim. Ne bileyim konserde nasil olsa terleyecegim diye ceket falan almadim yanima, herkes öyle yapar sandim ama ne göreyim. Herkes ceketli, sarip sarmalanmis bir vaziyette. Kalabalik icinde bir ben t-shirt'le dolaniyorum, yine farkimi farkettirdim. :)

ecemaşkısı
06-10-08, 01:49
İnş. bi gün bende görürüm Tarkanımı..

Yakisikli89
06-10-08, 19:51
münih de 10 bin küsür insan vardi..
belirtmistim :)

tarkaseksüel
06-10-08, 20:45
iyi eğlendınız dememkkı vıdeo isterizzz foto daaaa ona goreee

sarıpapatya
08-10-08, 01:43
nemutlu orda olanlara tadını iyi çıkarmışlardır umarım:))

nagehan1
08-10-08, 02:53
konser harikaydi :-)
tek kelimeyle

ayrilik_zor
08-10-08, 03:16
Konserden sonra Salon önündeki Arabalarda bile Tarkan sarkilari caliyordu...

sEçİl
08-10-08, 21:49
ne guzel ya duydukca bole haberler daha çok hayran oluyorummmm yasasınnn tarkannnmm(=

sally
08-10-08, 22:44
Konser Harikaydi,Tarkan keske Düsseldorf yine gelse

Kerem
09-10-08, 16:01
MURAT BOZDA BU KONSERDEYDİ..küçük bir not : ) gerci bılıosunuz ama=)

tarkan_aski
09-10-08, 19:17
evet bende duydum murat bozun geldigini
hatta tarkanla düet yapcaklar diye konusuluyordu ama cikmadii :(
keske ciksaydi da onu da bi görseydik ..

didar
09-10-08, 19:21
ayyyy ne güzellll yağmur altında tarkan konseri ne kadar romantik:10: orada olmayı çok isterdim

Inge
09-10-08, 20:22
sogukluk da unutmayin :)