PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : konser bileti kalmadi

TARKANFREAK
25-09-08, 01:30
arkadaslar 03.10.2008 düsseldorf philipshallede yapilacak konsere bilet kalmadi.almanyanin heryerinde düsseldorf icin biletler satildi. diger yerlerin bilet satisleri nasil bilmiyorum ama düsseldorfta konser tiklim tiklim olacak. bilet alamayan arkadaslar cok.

ayy ben önde olucam ve siz tarkancoll daki arkadaslarima bütün cektigim fotograflari eklicem buraya.resimleri heycanla bekleyin olurmu? :21:

konsere az kaldi coooook cok cok heycanliyim benn:36:

tarkaseksüel
25-09-08, 01:37
vay be bitmiş heeehhhh bu herkese kapak olsun işteee saol habr içinn

MassConfusion
25-09-08, 01:53
hll olsun ya videoları fotoları bekliorus :D:D

Inge
25-09-08, 02:31
YOK canim!!!:16:
Biletler kaldi. Bütün internette konser biletleri satiliyor. Ama cok cok pahalli.
All the tickets have been bought by internet brokers!!
They are selling them for 150 euros!!!:9:
The concert is not sold out...it is only sold to the ticket brokers.
The tickets brokes but the tickets and seel them on the internet for 5 times as much!!!:13:
They don't care if they buy 200 tickets for 30 euros, and then sell only 20 tickets for 150 euros, because, they still make a profit. But only a few people will buy such expensive tickets. The normal price tickets are all gone. The fans are not able to come. The hall will be empty!!!
It totally sucks!!!:13:

I really hope some people understand what I am saying. Because, I really want to say this, because I am so pissed off, but I have no words to say this in Turkish. If only one of you guys would understand me and translate this message in Turklish, you would all understand the shit that is going on. The concert organisers totally watsewd this concert by allowing ticket brokers to buy all the tickets from them.
I tell youy the hall will be half empty because of this shit!!!:16:

Konser yeri dolu olmayacak!! Bos olacak bu yuzden!!!! Butun biletlkeri ticket brokertarafanindan satin aldi ve hepsi simdi cok cok pahalli...kimse 150 euro icin konsere gitmek istemez...Organisasiyonu buyuk bir hata yapti butun biletlere hayranlara degil, onlara satti...

Inge
25-09-08, 02:40
Bak burada arkadaslarim…
Biletler kaldi ama sadece internette…onlar hepsi aldilar simdi sadece onlaradan alabilirsin…tekrar satiliyorlar,
yuzlerce biletler internette…hepsi pahalli..
Mesela “TARKEN tickets” burada. Ingilizce 40 pound a kadar

http://www.seatwave.com/tarkan-tickets/season/?gclid=COyBovix9ZUCFQyN1QodnSzahw

Burada cok pahalli satiliyor…onlar da satin aldi, normal fiyatlardan, simdi o kadar pahalli tekrar satiliyor…
http://www.ballparks.com/tickets/concerts/tarkan_tickets_dusseldorf.htm

Ve burada…bile € 280,00 bir bilet icin!!!!!!!
http://www.worldticketshop.com/concerts/tarkan_tickets/24107_tarkan_dusseldorf

bak arkadaslarim, internette 25 veya 30 bunu gibi ticket website var...bence 3000 biletler olabilir...bunlar satmayacak asla...200 euo icin. Cok cok kotu bir sey!!!!
Anliyor musunuz artikkkk???

Biletler hayranlardan tarafindan almadi...hayranlar olmayacak...bos olacak hepsiii!!!!!

TARKANFREAK
25-09-08, 03:04
hmmm demek öyle..:9: benim konser organizasyonunda yani turkada calisan bir arkadasim var o bana hepsi satildi dedi.demekki senin dedigin gibi olmus. yaptiklari cok igrenc bisey ya:( o kadar bilet almak isteyen var cevremde ne yapacaklarini bilmiyolar...

cok ayip gercekten:13:

ama konserin dolu olacagina eminim:20:

Inge
25-09-08, 03:11
Dolu olacagini emin degilim. Bence internette hala 3000 veya 4000 biletler kaldi. Ama hepsi satilmayacak. Satmak bile beklemiyorlar
cunku sadece % 10 satmak isterler, o yuzden o kadar pahalli yapar.

Yani hesap kolay. 100 tane 30 eurolik biletler satin aldilar, ve fiyat 230 yapar simdi...sadece 2 tane satiyorsa, hala profit var onlar icin.
4000 biletler internette varsa, sadece 80 satiyorsa,...konser salonu bos olacak yani...

tarkaseksüel
25-09-08, 03:23
korsan ların elıne düştü demekkı bıletler kotu yaaww

ayrilik_zor
25-09-08, 14:09
bencede bütün biletler satildi ben kac yere sordum bilet kalmadi diyorlar ben bugün 1 saatlik bir yola gidicem bilet almak icin Bochum City de bir yemek lokantasinda 30 tane bilet varmis ordan 3 tane alicam Turka reklam afisindeki satis yerlerine baktim googldan telefon numaralarina ulastim ve aradim sansa bahsetttigim lokantada buldum 33,-euro fiyatlar buarada Melike konserde bulusmak dilegiyle....

**MegaStarkan**
25-09-08, 14:27
Inge dedigin dogruysa kötü olmus gercekten.
Bir yandan ama zeki bir plan... ama onlar zaten kar yapmak icin o kadar aliyorlardir.
Yani onlarinda amaci degil ellerinde bilet kalmasi... isini biliyorlardir.
Daha cok para kazaniyorlar sonucta.

sarıpapatya
25-09-08, 14:43
aaaaa ama kötü haber bu üzüldüm şimdi niye böyle şeyler yaparlar şimdi fatura yine tarkan a kesilcek eğer fazla dolu olmazsa yine başlıcaklar tarkan konser alanını dolduramadı demeye üzüldüm:(((

MEGASTAR
26-09-08, 01:38
ya bilmiyorum da Tarkan in Londra konserinde de boyle oldu internet siteleri £218, £200 ve £150 gibi rakamlar veriyolardi ama burda oyle deildi! Yani biletin en pahalisi £70 idi. Bence kimse endiselenmesin bu konser cok iyi gecicek

TARKANFREAK
26-09-08, 02:15
bencede bütün biletler satildi ben kac yere sordum bilet kalmadi diyorlar ben bugün 1 saatlik bir yola gidicem bilet almak icin Bochum City de bir yemek lokantasinda 30 tane bilet varmis ordan 3 tane alicam Turka reklam afisindeki satis yerlerine baktim googldan telefon numaralarina ulastim ve aradim sansa bahsetttigim lokantada buldum 33,-euro fiyatlar buarada Melike konserde bulusmak dilegiyle....

insallah harun :21:

konser insallah muhtesem olacak

bütün tarkancilari seviyorum

Rumeli59
26-09-08, 20:26
Vallah ben 35 euro konser bileti aldim.... Vallah Inge yi yorumunu cok sasirdim fiyatlari pahali oldugunu hic beklemiyordum. Neyse hayrilisi olsun.. bence o aksmai salonu dolucak bunu eminim.

*HiLaL*
27-09-08, 03:54
ßende ßuLamadim ßiLet :(

sally
28-09-08, 02:39
aDüsseldorf konseri biletleri kesin kalmamistir cünku reklami da yok artik ben de 34 euro ya aldim

TARKANFREAK
28-09-08, 04:44
aDüsseldorf konseri biletleri kesin kalmamistir cünku reklami da yok artik ben de 34 euro ya aldim

evt haklisin önceki gibi reklam yapmiyo kanal d. her 2 reklamda bir kere.oysa her reklamda 2-3 kere reklam yapiliyodu.

denizmavisi
29-09-08, 23:27
kalan biletler de hemen satılır ve konser de tıklım tıklım olur bence

Rumeli59
30-09-08, 16:50
Artik Münih de ve Düsseldorf da biletler kalmadi cünkü reklamlar yapimiyorlar artik! Bi tek Hamburg da kaldi ve hala reklamlar yapiyorlar!

sally
01-10-08, 22:34
Evet sadece Hamburg konserin Reklami var diyerlerini göstermiyorlar
:20:

Ozge_kk
01-10-08, 23:15
ben münih konseri icin 33 euroya aldm bilet

burdada bitti diyolar, cogu kisi bulamadim kalmamis dedi
ama ne kadar dogru bilMiorumm
insallah tiklim tiklim dolu olur :)