PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Medyum Şükran'ın Kehanetlerinden Tarkan'da Nasibini Aldı!

qüccin
16-09-08, 20:27
--------------------------------------------------------------------------------

Ünlü medyum Şükran, 2009 yılına dair ilginç kehanetlerde bulundu. Gülben Ergen'in eşinden ayrılacağını ve ünlü türkücü ıbrahim Tatlıses'in kalp krizi sonucunda ölüm tehlikesi atlatacağını öne süren medyum Şükran, Seda Sayan'ın da siyah bir cip ile trafik kazası geçirdikten sonra eşi Onur Şan'dan ani bir kararla ayrılacağını iddia etti.

İbrahim Tatlıses'in 2009 yılında kalp krizi sonucunda ölüm tehlikesi atlatacağını öne süren Şükran, "Seda Sayan, siyah bir cip ile trafik kazası geçirdikten sonra eşi Onur Şan'dan ani bir kararla ayrılacak. Gülben Ergen eşiyle bir yıldan beri büyük sorunlar yaşıyordu. 18 ay sonra resmen ayrılacaklar" şeklinde konuştu.

Şarkıcı Doğuş'un bir erkek çocuğu olduktan sonra eşini aldatacağını ileri süren Medyum ŞİKRAN, "Tuğba Özay, eski sevgilisi Ali Güven'den tehditler alıyor. Özay, yeni davalarla ve yeni mahkemelerle boğuşmaya devam edecek. Tarkan ile Bilge kesinlikle ayrıldılar. Bir daha bir araya gelmeyecekler" ifadelerini kullandı.

trkntrkn89
16-09-08, 20:59
saçmalık....

MassConfusion
16-09-08, 21:59
pff :( bunlara inanmıyalım arkadaşlar herşeyi Allah(c.c) bilir... Ama bu yazıyı okuyunca Tarkan ın pepsi reklamı geldi aklıma :D:D

tarkaseksüel
16-09-08, 22:07
ben o yayını izledimm kadın arayanlrın hepsının yasam oykusunu bıldıı bu da doğrudur inşallah

Ozz
16-09-08, 22:14
Bunu bilmek için medyum olmaya gerek yok ki :18: :18:

gülcan
16-09-08, 22:58
hiç inanmam böyle şeylere..:11:

StaR
16-09-08, 23:38
Cahillik..
Hiç güleceğim yoktu.

pare_pare
16-09-08, 23:51
bunlar cehaletten saçmalıktan başka birşey değil başka kapıya

sinemtevetoglu
17-09-08, 01:41
bu çok sevgili medyumumuz İbrahim Tatlıses ve Gülben Ergen için olan yorumunu 2008 yılı içinde yapmıştı hatta Ebru Gündeş için de hastalığı nüksedecek gibi abuk sabuk şeyler söylemişti...çıkmayan kehanetlerini bir sene ileri atıyor galiba...ve dikkat ederseniz bir tane güzel kehaneti yok!!! saçma sapan şeylerle uğraşıyor! TaRkAn ile bilge de hiç istemesemde barıştılar bile ve ne olacağı belli değil malesef...boş konuşuyor!

ezel1710
17-09-08, 11:12
:28: ama tarkan icin fazlabirsey söylememis cünkü davalik oluyor :28:
yaa bu kadin keske teröristlerin yerinide söylese de türkiye terörden,
seid vermekten kurtulsa.
hani birde istanbul boazinin dibinde hazineler varmi ?
kene nin pan zeiri falan.
kime ne kim neyapacak kim ne edecek yaasayip görürüs kimin kaderinde ne varsa yasiyacak.
bir hat biliyorum diyorsa bunlardan haber versin.

tarkaseksüel
17-09-08, 12:48
seid vermekten kurtulsa.
kime ne kim neyapacak kim ne edecek yaasayip görürüs kimin kaderinde ne varsa yasiyacak.
ilahi ezel sen adamı öldürürsünn :18:

yiğit
17-09-08, 14:44
bugün SEDA SAYANın proğramında 'tarkanın hazirana kadar yapacağı hiç bi albüm tutmayacak'dedi...

tarkaseksüel
17-09-08, 14:46
bugün SEDA SAYANın proğramında 'tarkanın hazirana kadar yapacağı hiç bi albüm tutmayacak'dedi... bide cıkarmış var yaaa allah ım sen koru yarabbii

Ozz
17-09-08, 14:57
bugün SEDA SAYANın proğramında 'tarkanın hazirana kadar yapacağı hiç bi albüm tutmayacak'dedi...

O nasıl bir cümle ya...Bir insan tek bir hazirana kadar kaç albüm yapabilir ki...:18: haa medyumdur belki tüm haziranları kasdetmiştir o zaman da işin içinden çıkamıyorum. Haziran hariç her ay "hazirana kadar" olan sürece girer. Buldum Tarkan Albümünü Haziran da çıkaracak. :18: kafam karıştı :9: :9:

ezel1710
17-09-08, 16:02
O nasıl bir cümle ya...Bir insan tek bir hazirana kadar kaç albüm yapabilir ki...:18: haa medyumdur belki tüm haziranları kasdetmiştir o zaman da işin içinden çıkamıyorum. Haziran hariç her ay "hazirana kadar" olan sürece girer. Buldum Tarkan Albümünü Haziran da çıkaracak. :18: kafam karıştı :9: :9:

simdi parcalar hazir albümcikacak ama hazirana kadar tutmayacak himm.
neden aylar lanetlimi.
yok yani hazirandan sonra ayni hazlrladi sarkilari cikartabilir.
demek neymis hazirana kadar albümler cikartmiyacak biriktirecek
hazirandan sonra hepsini birden piyasaya sürecek iste ozaman tutacak.
:18: :18: :28:

Ozz
17-09-08, 17:06
simdi parcalar hazir albümcikacak ama hazirana kadar tutmayacak himm.
neden aylar lanetlimi.
yok yani hazirandan sonra ayni hazlrladi sarkilari cikartabilir.
demek neymis hazirana kadar albümler cikartmiyacak biriktirecek
hazirandan sonra hepsini birden piyasaya sürecek iste ozaman tutacak.
:18: :18: :28:

:28: Havuz problemine razıyım...

serce
19-09-08, 15:28
seid vermekten kurtulsa.

:18: :28: ben sanane diyim

kevser
19-09-08, 15:47
napsın kadın işte Türk insanı malesef inanıyo böyle şylere o yüzden kadında ne konuçcağını bilio işte
geleceği kimsenin bilemiyeceği gerçeğini hala daha anlayamamış insanlar yok medyum yok falcı palavra bunlar yaa

*HiLaL*
19-09-08, 17:51
Cidden Türk milletii cok inanir böyle $eylere, bence sacmaliK...
haber icin t$k ederim (=

sally
19-09-08, 20:22
sacmalik :16:

merwik
19-09-08, 21:52
izleyen insanların saf olduğunu bildiği için bunu nasılda kullanıyor... Benim bildiğim bu saçma sapan yorumlar yıl başında yeni yıl için yapılırdı, durduk yerde Eylül ayının ortasında çıkmazdı böle tipler. Bende fal baktım bu kadının söylediği hiçbirşey tutmayacak diyorum varmı :P

szr67
19-09-08, 22:52
tarkan a en güzel fal bakılacak yer beyoğlu melekler kahvesi boş yok müthiş fala bakılıyor.
http://www.meleklerkahvesi.com/

mutlaka uğrayın buraya:20:

ellow
21-09-08, 18:23
fal olayi bana inandirici gelmiyor,sacmalik...

Bence gelecek önceden belirlenmis, yazilmis, cizilmis yada garanti altinda olan birsey degildir.
Her saniye yaptigimiz seçimler ve kararlarla gelecegimizi etkileriz.
Sizin hayatinizda herhangi bi rol'e sahip olmayan, herhangi bi faktör olamicak bir insaninda kalkip bu tür yorumlar yapmasi bence komik. Medyumluk, levitasyon, telekinezi gibi seyler para tuzagidir, insanin akliyla oynar, aptal durumuna düsürür.
Ne yazikki Türkiyedeki her kadin programinda bir medyum, astrolog, veya parapsikolojiyle ilgilenen ilginç bi kisilik bulunuyor.
Amac vakit öldürmekmi, yoksa insan zihnini yavas yavas aptallastirmak mi... hiç bilmiyorum!

nazar
24-09-08, 13:31
buna innananlarin aklina sasarim

kevser
24-09-08, 17:05
fala inanmayın ama melekler kahvesinde kahve için çok güzel:)

herseyim
24-09-08, 17:24
hehe :) bak sen medyuma:) ben zaten hic isdememm birlikde olsunlarr;)