PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beyaz bu sezonda tarkanın peşinde

qüccin
16-09-08, 20:12
Tarkan Beyaz Show'a gelecek mi?
Ünlü şovmen Megastar'ı programına çıkarmak için çabalıyor

Geçtiğimiz sezon Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show programında bir çok kez Tarkan'a mesaj gönderen Beyazıt Öztürk, onu programına çıkartmak için türlü yollara başvurmuştu. Televizyon gazetesinin haberine göre, Gökyüzünde uçakla 'Tarkan gel artık' afişleri dolaştıran, internetten kampanya başlatan ve stüdyo içinde seyircileriyle farklı yollara başvuran Beyaz, ünlü şarkıcıyı bir türlü programına konuk edememişti.

CNNTÜRK'te Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu 'Full Ekran' programına konuk olan Beyaz, Tarkan ile bir kaç kez görüştüğünü ve bazı tereddütlerinin olduğunu söyledi.

Beyazıt Öztürk, "Tarkan gelecek diye umut ediyorum. Bir iki görüşmemiz oldu. Kafasında soru işaretleri vardı, onları konuşuyoruz şu anda, inşallah... Gelmezse de bizim kimseye 'Niye gelmiyorsun' deme durumumuz yok" dedi.

Türk Sineması'nın 4 yapraklı yoncası olarak dillendirilen Filiz Akın, Fatma Girik, Türkan Şoray ve Hülya Koçyiğit'i birlikte bir programına almayı istediğini belirten Beyaz, onlara bir daha hayatlarında göremeyecekleri bir program yapmayı tasarladığını, ancak henüz zamanının gelmediğini belirtti.
kaynak:http://www.haberturk.com/haber.asp?id=97892&cat=140&dt=2008/09/16

sarıpapatya
16-09-08, 20:18
bire bir konuştularsa beyaz tarkanı ikna eder gibi geliyo bana hadi bakalım inşallah...ben isterim şahsen çıksın gerçi bazen düşünüyorum çıkmasamı diye ama onu görmek canlı canlı bu duygularımı bastırıyo hadi hayırlısı:))

trkntrkn89
16-09-08, 20:57
beyaz tarkana herkese davrandıqı gibi davranmaz,sezen aksuya nası davrandıysa ööle hatta daha da ii davranır,bence çıkması lazım çünkü herşey müzikle olmuo tarkan nası biridir herkes unuttu herkesin aklında işte yurtdışında yaşıan biri,tanınnan bi türk gibi klasik şeyler kaldı,

çıksa süper olur reyting rekorları kırılır...

tarkaseksüel
16-09-08, 21:57
ben isterim cıkmasını çünkü çıkabılecegı te yer oo bundan önce en son tarkan yılbasınd a trt ana habere cıkmıştı o kadarr ;)

Ozz
16-09-08, 22:13
çıkacak çıkacak... :D biz görür müyüz bilmem ama :D

ellow
16-09-08, 23:21
sevdigi kralicesi de o programda yer aldi;)
gorelim hadi seni deeeee!!!!

sEçİl
17-09-08, 01:58
ya ewet çıksın ya bızde gıdıp canlı canlı gorelım

ezel1710
17-09-08, 02:57
ciksin ciksin bence

szr67
17-09-08, 12:48
Beyaz, Tarkan ile bir kaç kez görüştüğünü ve bazı tereddütlerinin olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz sezon Kanal D'de ekrana gelen "Beyaz Show" programında bir çok kez Tarkan'a mesaj gönderen Beyazıt Öztürk, onu programına çıkartmak için türlü yollara başvurmuştu. Gökyüzünde uçakla 'Tarkan gel artık' afişleri dolaştıran, internetten kampanya başlatan ve stüdyo içinde seyircileriyle farklı yollara başvuran Beyaz, ünlü şarkıcıyı bir türlü programına konuk edememişti. Kelebek'in haberine göre; CNNTürk'te Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu "Full Ekran" programına konuk olan Beyaz, Tarkan ile bir kaç kez görüştüğünü ve bazı tereddütlerinin olduğunu söyledi. Öztürk, "Tarkan gelecek diye umut ediyorum. Bir iki görüşmemiz oldu. Kafasında soru işaretleri vardı, onları konuşuyoruz şu anda, inşallah... Gelmezse de bizim kimseye 'Niye gelmiyorsun' deme durumumuz yok" dedi.

http://h2.haberturk.com/01Detay.aspx?ID=12141&Kat=12&dt=2008/09/17

devilscream
17-09-08, 15:13
Beyaz halk içinde seviliyor
Tarkan gelmesi için yaptigi cok sey var
Bunlarin arkasinda halk beyazi daha cok seviyor ve Tarkan'dan soğuyor...

ezel1710
17-09-08, 15:52
demetle duet yapacakmiis.
beeywaza gitsin daha iyi.
canli seyredilir,tilf la konusulur biraz tarkan görürüz fenami ya.
gitsin gercekten.

aylin_23
17-09-08, 16:06
gitsin artık ya bizde onu bi tv programında görmek istiyoruz hem böyle talk şovlara fanlarda gidiyor süper olur ya

sarıpapatya
17-09-08, 16:10
evet yaa demet akalınla düet yapmaktansa bezaz tercimizdir ne düeti beyaza gelsin bizde izleyelim ayrıca istemediği şeylerin yaıpılmıcanada çok eminim giderse tabi...

tarkaseksüel
17-09-08, 16:25
çıksın yaaaa hemde ilk programdaaa

gülcan
17-09-08, 19:05
Bence Beyaz böyle Tarkan gelecek gelmeyecek diyerek Kendi programının reklamını yapıyor..
Kaç yıldır Tarkan fanıyım onu birz tanıdıysam beyaz'ın programına çıkmazz..

didar
17-09-08, 19:18
tarkan neden çıkmıyorki beyaz şova bence çıkması iyi olur.

tarkaseksüel
17-09-08, 19:53
Bence Beyaz böyle Tarkan gelecek gelmeyecek diyerek Kendi programının reklamını yapıyor..
Kaç yıldır Tarkan fanıyım onu birz tanıdıysam beyaz'ın programına çıkmazz..ama konuşmuşlar telefonda tarkanı bılırsın kaç yıllık tarkan fun ıymışsın tarkan kıramayacak ve cıkacakk bence

günışığım
17-09-08, 20:32
Beyaz Kendi Reklamı Için Tarkanı Kullanıyor

Telefonlar kilitlenir!

arjen22-tarkan
17-09-08, 21:29
Bence Tarkan Gidecek ....

MEGASTAR
17-09-08, 22:12
Beyaz a ciksin cunku beyaz terbiyeli bi insan

serce
19-09-08, 15:25
bakalim baa bu sene katilacakmis gibi geliyor

tarkaseksüel
19-09-08, 15:49
ben en basından berı yenı albüm çıkınca katılır diye düşünüyordum ama öyle olmadıııı ama bu sezon katılır her haldee

merwik
19-09-08, 22:05
çok güzel bir program olur bence bu kadarda uğraşıyor Beyaz. Tarkan bence de kırmayacak..

HURRICANE
20-09-08, 00:08
Tarkan ,Fanlarını kırmaz ;)ki fanları arasındaki genel düşüncenin çıkması yönünde olduğundan dolayı sanırım ki Beyaz Show a katılacak!Önceden düşünmüyordu belki ama eğer olay Beyazla telefonlaşma boyutuna geldiyse bence bu iş tamamdır;)Ki başından beri katılmasını hep istedim!Show programları içinde halkla en etkili bütünleşebileceği program Beyaz Show.

szr67
20-09-08, 00:37
beyaz show formatını değiştirir avrupayi düzeyde program yapmaya başlarsa tarkan katılabilir yoksa aynı düzeyde devam ederse tarkanın gitmesini kabul etmiyorum

RaSKaS
20-09-08, 03:12
bu sene bekliyorum beyaz show a çıkmasını
kırmasın artık beyazı :21:
o kadar ısrar etti

ellow
21-09-08, 18:21
Tarkan ,Fanlarını kırmaz ;)ki fanları arasındaki genel düşüncenin çıkması yönünde olduğundan dolayı sanırım ki Beyaz Show a katılacak!Önceden düşünmüyordu belki ama eğer olay Beyazla telefonlaşma boyutuna geldiyse bence bu iş tamamdır;)Ki başından beri katılmasını hep istedim!Show programları içinde halkla en etkili bütünleşebileceği program Beyaz Show.

Beyaz fanlarina duaci olsun yani,ben en azindan 10 kere farkli basliklarda yazdigimi biliyorum,gitsin artik diye:))

Ganador
22-09-08, 01:35
umarim cikmaz,durusunu bozmadi bugune kadar umarim boyle devam eder.

szr67
22-09-08, 02:09
3 ekim de başlıyor beyaz show

tarkaseksüel
22-09-08, 10:09
anaaa izlicemmm

sEçİl
22-09-08, 20:41
allahım cıkar insallah ya canlı canlı gder goruruz bızde:17: