PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Alkolün etkisi ile birbirimize sarıldık'

gülcan
13-09-08, 23:25
Mega Star Tarkan, eski sevgilisi Bilge Öztürk ile bir barda aralarında geçen diyoloğu anlattı.

8 yıldan sonra sevgilisi Bilge Öztürk ile ayrılan Tarkan ilişki hakkında konuşmamayı tercih ediyordu. Ancak geçtiğimiz hafta bir mekanda Bilge Öztürk ve Tarkan'ın karşılaşması 'tekrar barıştılar' dedikodularını da beraberinde getirince Mega Star konu ile ilgili yorum yaptı. Bilge ile barışmadıklarını söyleyen Tarkan ''Biz o gece sadece karşılaştık. Uzun uzun sohbet ettik. Alkolün etkisiyle zaman zaman birbirimize sarıldık. Çok güzel bir akşamdı. Çok da güldük' dedi.

'Bilge bana sitem etti'
Eski sevgilisinin kendisine sitem ettiğini de söyleyen Tarkan '' Zaten Bilge benim yanıma geldiğinde hemen sitem etti. Onun yanına gidip onunla konuşmadığım için laf söyledi'' diyerek aralarında geçen diyoloğu anlattı.

http://www.gazeteport.com.tr/MAGAZIN/NEWS/GP_284795

ee tabii arada sekiz yıllık süregelen sevgi var heralde öyle kolay kolay unutulmaz ..

szr67
13-09-08, 23:32
o nedemek öğle yahu alkolün etkisiyle birbiirimize sarıldık bu bilge öztürk'e bu durumlarda kim dava veriyo merak içerisindeyim ahlaklı olman gerek sonuçda içki etkisi sarılmak falan ne iş:9:

MassConfusion
14-09-08, 00:47
:D sarıldı iiimiş ya Tarkan gibi birine sarılıyo we ayrıyetten eski sewgili sonuçta ....

denizmavisi
14-09-08, 02:13
evet doğru bir haber bugün bende elifnağmede izledim Tarkanın röportajını

sengibisidünyayagelmez
14-09-08, 02:16
eeeee hani TARKAN alkol kullanmıyordu??

Inge
14-09-08, 02:32
kullaniyor :)

Ozz
14-09-08, 02:59
Ne diye böle açıklamalar yapar ki.. anlamam yani... barışmadık desin geçsin. Hem dersin medya nın dili yok önüne geleni yazıyo, hem de insanlara malzeme verirsin... kime ne...

tagi
14-09-08, 05:02
ahlaklı olmak gerek derken???haddimizi bilelim lütfen...avukatlar içemez mi ayrıca?

ezel1710
14-09-08, 12:35
Ne diye böle açıklamalar yapar ki.. anlamam yani... barışmadık desin geçsin. Hem dersin medya nın dili yok önüne geleni yazıyo, hem de insanlara malzeme verirsin... kime ne...

bak burada cok haklisin:20:

gülcan
14-09-08, 12:45
Haklısın ama medyada o kadar çok haber çıktı ki bu barıştılar falan diye ne yapsın Tarkanda açıklama yapmak zorunda kalmştır..bilirsiniz medyayı gerçek dışında ne bulursalar yazıyorlar..

szr67
14-09-08, 12:55
ahlaklı olmak gerek derken???haddimizi bilelim lütfen...avukatlar içemez mi ayrıca?

lafı nasıl anladığına bağlı canım ben sana içemez dedim mi şimdi..haddini bilenler bilsin..avukat olmak şerefli iştir örf adet kuralları bilinmesi gereken meslektir.o barda şu barda bi adama sarılıp medya ya poz vermek sence nekdar doğru 7yıllık ilişkin var diye sınırları taşırmamak gerek..

tarkaseksüel
14-09-08, 14:51
ıyı ıçmiş demekkı bılgeye sarılacak kada r alkollu olduğuna gore :D

tagi
15-09-08, 00:12
öncelikle işin kendisi şerefli olmaz,insanlar için kullanılır bu sıfat.bir de avukat olmak şerefli iştir demek(yukarıda da belirttiğim gibi burada sanırım şerefli insanların yapacağı iştir demek istiyorsun) diğer meslekler nasıldır sorusunu gündeme getiren bir tez.bence kaş yapayım derken göz çıkardın.

Konuyu uzatmayalim, arkadaslar!
Isteyen istedigi gibi yasar, hayat tarzini meslegiyle bagdastirmasini gerektirmez

kevser
15-09-08, 15:18
artık sadece alkolün etkisiyle sarılmaları ne kadar da kötü
ee boşuna dememişler içki bütün kötülüklerin anasıdır diye :):)

Ganador
16-09-08, 02:06
edit ya sabir

sEçİl
16-09-08, 02:41
ama ben tarkanla alakalı herseyi çok detaylı ögrenemek istiyorumm o çok mutewazi bir insan we özü sözü bir

nazar
24-09-08, 13:40
ya neden olmasin olabilir herkezin basina gelebilir