PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilge’yle sevgili değil dostuz

HakanÇelik
09-09-08, 10:28
Bilge’yle sevgili değil dostuz
http://www.aksam.com.tr/foto/2008/09/09/1.jpg
Bilge’yle barıştığı dedikoduları çıkan Tarkan: Görüşmemiz barıştığımız anlamına gelmiyor. Aramızda kopmayacak bir dostluk var

Tarkan, 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Bilge Öztürk’le 2 ay önce yollarını ayırmış ama geçen hafta Reina’da yemek yerken görüntülenmişti. Herkes bir daha bir araya gelmemek üzere ayrıldığını düşünürken, bu yemek ikilinin barıştığı söylentilerine neden olmuştu. Ancak Reina’daki buluşmanın barışma anlamına gelmediğini söyleyen Megastar, “Bilge’yle küs değiliz. Onunla dolu dolu 6 yılımız geçti. Zaman zaman da görüşüyoruz. Aramızda kimsenin yıkamayacağı kadar büyük bir dostluk var” dedi. Ünlü şarkıcı, Öztürk’le gelecek günlerde görüşmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

67 KİLO OLDU, ‘AYRILIK DEĞİL KONSER ZAYIFLATTI’ DEDİ

Yaz boyunca ciddi şekilde kilo verdiği gözlenen Tarkan, ayrılık acısından değil, konser maratonu yüzünden zayıfladığını anlattı. Türkiye’de 20, yurtdışında da 10 konser veren Megastar, “Yoğun geçen konser maratonunda 10 kilo verdim. Şu an 67 kiloyum ve çok memnunum” diye konuştu.

Özlem UÇAR/MAGAZİN

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=129231,8

ezel1710
09-09-08, 11:46
evet sen böyle olduunu tahmin etmistin.
haber icin tesekürler

x_y_z
09-09-08, 13:10
barismadiklari belliydi..bir yemek yemekle tekrar sevgili olunuyorsa yani pes..bu medya o kadar abartili ki..Tarkan jülyetten ayrılalı 14 yıl oldu ancak hala amerikaya gidince saçlarını ona kestiriyor,elif dağdevirenin yönettiği filme gidip
izlemişti,nevbahar demirağ la görüştüğü de söyleniyor..e tabi bilge de artık
eski sevgilisi onla da bırakın görüşsünler be medya..!

eskalen
09-09-08, 14:11
Barismakla alakasi yok ki bu isin...Dost kalmislardi...Dostca karsilasip egelnemislerdi....Bu Tarkan icin cok dogal bir sey....Magazinin sisirmelerine kanmamak lazim! Tesekkurler haber icin.....

devilscream
09-09-08, 16:27
Kilo vermesi iyi oldu zaten,67 de iyi boyuna göre:P
Yeniden baristilar diye abartiyorlar,bunun için küs olmak gerekli değil mi:)
haber için teşekkürler;)

gülcan
09-09-08, 17:28
Küs değillerki barışsınlar..
İkisininde haklarında hayırlısı neyse o olsun..Teşekkürler haber için..

tarkaseksüel
09-09-08, 18:12
aman dost kalsınlar sevgılı deıll

qüccin
09-09-08, 18:38
Barismakla alakasi yok ki bu isin...Dost kalmislardi...Dostca karsilasip egelnemislerdi....Bu Tarkan icin cok dogal bir sey....Magazinin sisirmelerine kanmamak lazim! Tesekkurler haber icin.....

bncede katılıorum ark olarak göürşmüş olmları çok doal haber için tşkler:20:

sengibisidünyayagelmez
10-09-08, 04:07
çoğumuz işin böyle olduğunu tahmin ediyorduk zaten. açıklamaları o yöndeydi hep görüşeceğiz, birbirimize destek olacağız diye. öylesi yakışırdı zaten onlara. dediği gibi dol udolu 6-7 seneleri geçti. TARKAN'ın ağzından da gerekli açıklama geldi işte :)

*HiLaL*
10-09-08, 04:30
aman dost kalsınlar sevgılı deıll

Sana Katiliyorum vaLLaH (=:20:

tarkaseksüel
10-09-08, 04:36
Sana Katiliyorum vaLLaH (=:20:desteğin için saolll

*HiLaL*
10-09-08, 04:38
desteğin için saolll

Hem DeStEK hmde kendi dü$üncelerime tercüman olmu$sn (=:20:

sarıpapatya
10-09-08, 16:04
dün akşam özel hatta da açıkladı zaten biz dostuz artık diye bende böyle olucağını düşünüyodum zaten

TARKANFREAK
10-09-08, 23:16
barismadiklari belliydi..bir yemek yemekle tekrar sevgili olunuyorsa yani pes..bu medya o kadar abartili ki..Tarkan jülyetten ayrılalı 14 yıl oldu ancak hala amerikaya gidince saçlarını ona kestiriyor,elif dağdevirenin yönettiği filme gidip
izlemişti,nevbahar demirağ la görüştüğü de söyleniyor..e tabi bilge de artık
eski sevgilisi onla da bırakın görüşsünler be medya..!

öyle deme be arkadasim icim cizzz ediyo..kiyamam ben onlara.insallah yine beraber olurlar

Tugcee
11-09-08, 19:32
dost olsunlarda sevgili olmasınlarrr en önemlisi bu bnce

merwik
12-09-08, 02:05
kız arkadaşlarıyla dost kalabilmesi ve hala görüşüyor olması, onun kalp kırmayı sevmediğini gösteriyor bize bir kere daha. Bu bir insan için harika birşey, çünkü çoğu büyük ilişkiden sonra dost kalınamıyor... Tarkan bunu başardığına göre, her kızın birlikte olmak isteyeceği türden biri olduğunda kanıtlamış oluyor, ne kadar ünlü olursa olsun nerede olursa olsun insanlığını hiç kaybetmemiş olduğunu gösteriyor bana göre :)

sengibisidünyayagelmez
12-09-08, 03:57
kız arkadaşlarıyla dost kalabilmesi ve hala görüşüyor olması, onun kalp kırmayı sevmediğini gösteriyor bize bir kere daha. Bu bir insan için harika birşey, çünkü çoğu büyük ilişkiden sonra dost kalınamıyor... Tarkan bunu başardığına göre, her kızın birlikte olmak isteyeceği türden biri olduğunda kanıtlamış oluyor, ne kadar ünlü olursa olsun nerede olursa olsun insanlığını hiç kaybetmemiş olduğunu gösteriyor bana göre :)
:20: :20: :20: :20: :20: :20: :20:

bravo walla o kadar güzel yazmışsın ki...aynışarını düşünüyordum ben de bravo :20:

tara
12-09-08, 13:16
nasil mutlu hissediyorsa kendini oyle davransin dost kalicaksa kalsin yeter ki mutlu olsun
zayif halini de cok beyeniyorum ben boyle kalsin

didar
13-09-08, 20:03
buğün atv de magazinde çıktı tarkan. barışmadık sadece arkadaşız konuşuyoruz dedi.

sEçİl
17-09-08, 01:43
bilgeyle bir arada gördükcede sorulcaklar bıkmadan..dostlar ıste=)

sinemtevetoglu
17-09-08, 01:47
aferim valla böyle konuştukça her geçen gün biraz daha aşık oluyorum!!! ve de takdir ediyorum...ayrıldığı hiç bir kadına laf söyletmedi bu güne kadar...aferim aferim aferim!!!

**MegaStarkan**
17-09-08, 22:28
Bilgeyide kutlamak gerek.
Hic olumsuz birsey söylemedi Tarkanin hakkinda ex-yengemiz ;)

tarkaseksüel
20-09-08, 12:41
http://img87.imageshack.us/img87/4641/adszfc7.png (http://imageshack.us/)

ohhhh barışmamışlarrrrrr :36: :36: :36:

gülcan
20-09-08, 13:00
http://img87.imageshack.us/img87/4641/adszfc7.png (http://imageshack.us/)

ohhhh barışmamışlarrrrrr :36: :36: :36:

ne kadar güzel çıkmış resimde..
acaba bu günlerde çekilmiş görüntüsümü..bayağıdır göremiyoruz Tarkan'ı:(

tarkaseksüel
20-09-08, 13:33
evet gercekten guselll cıkmışşş