PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ile Bilge dargın mıydı?

Nzl
05-09-08, 13:41
Tarkan ile Bilge dargın mıydı?

Bilge Öztürk arkadaşlarıyla birlikte Reina'ya gitmiş. Tarkan da oradaymış. Sonra yağmur bastırınca, Bilge kulübün kapalı mekanına geçmek istemiş ve içeriye girer girmez de Tarkan'la karşılaşmış. (Kader ağlarını mı örüyor yoksa?) Sabaha kadar birlikte eğlenmişler... Ve barışmışlar! Bu haberi okuyunca, arkadaşlara "Neler oluyor?" diye sordum... "Eee zaten barışacaklardı" dediler. "Dargınlar mıydı?" diye sordum. Bilge ile Tarkan'ın dargın olmaları için, hani o çok hüzünlü ayrılık açıklamasının ardından kavga falan etmiş ya da birbirlerini kırmış olmaları gerekiyor. Ama yeniden ilişkiye başladılarsa o ayrı... Ama o da tuhaf... Yani akılları hâlâ birbirlerindeyse, onların yan yana gelmesi için bir tesadüf mü gerekiyor sahiden? Neyse... Merak işte... Bilge'yi aradım ben de... "Bak, eğlenceye gelmediğim gece neler kaçırmışım" dedim. "Biz zaten görüşüyoruz" dedi Bilge. Ama Reina'da karşılaşmaları tamamiyle tesadüfmüş. Medeni insanlar olarak sarılıp öpüşmüşler. Sonra da birlikte eğlenmişler. "Ama bu bir birleşme ve karar almak anlamına gelmiyor" dedi. Neymiş? Demek ki, ayrılan sevgililerin bağı birden bire kopmuyormuş. Ortada kavga gürültü olmadan da, hırpalamadan ve hırpalanmadan da ayrılıklar yaşanabiliyormuş. Ayrıldıkları gün, birlikte oldukları insanı kötülemeye başlayan ya da hemen yeni bir sevgili bulup yas dönemini öyle atlatmaya çalışan tiplerden sonra Bilge ile Tarkan'ın bu gecesi çok sevimli geldi bana... Hem biliyor musunuz, bazen bir küçük ara, bir nefes bile her şeye yeter! İnsan hayatındaki 'değerliler' listesini yeniden görür!

ŞENGÜL BALIKSIRTI

http://www.sabah.com.tr/gny/baliksirti.html

sengibisidünyayagelmez
05-09-08, 13:48
bu çok güzel bir haber. ben zaten inanmıyordum yeniden başladıklarına. bu stratejik olarak da TARKAN için kötü bir durum olurdu. herkes reklam için mi ayrıldı diye düşünmeye başlayacaktı. İlk ağızdan bir haber duymak güzel. zaten ayrıldıklarını açıkladıklarını arkadaş kalacaklarını, birbirlerine her zaman destek olacaklarını bildirmişlerdi. bunda garipsenecek bir durum yok. ikisi için de doğrusu neyse o olsun. ama dediğim gibi ilk ağzıdan bir haber duymak iyi geldi.

arjen22-tarkan
05-09-08, 15:01
İnanmıyordum Zaten ... Arkadaşça bir araya geldiklerini çok iyi biliyordum ...
haber için teşekkürler

**MegaStarkan**
05-09-08, 15:55
Demistim arkadasca oldugunu ztn, gülmüslerdi :P
Neyse, tesekkürler haber icin Nzl

ezel1710
05-09-08, 15:59
sebgül anim güzel ve cok doru yazmis.
bizimle paylastiin icin tesekürler

StaR
05-09-08, 16:00
Ben de inanmıyordum.
Arkadaşça olduğunu biliyordum zaten.
Teşekkürler haber için.

asd1234
05-09-08, 16:21
Tahminlerimiz doğru çıktı,biliyorduk zaten arkadaşça bir buluşma olduğunu.Onlar belirtmişlerdi "Birbirimize desteğimiz,dostluğumuz devam edecek" diye.İnsanlar nedense tesadüfen orada görüşüp arkadaşça eğlendiklerine inanmak istemiyorlar,söz konusu Tarkan'sa kimse doğru birşeye inanmaz zaten.Eğer yeniden barışsalardı,"Tarkan remix albüm öncesi reklam yaptı" falan diyeceklerdi,şu an bile diyenler var zaten.O yüzden iyi oldu bu haberin çıkması ve Bilge'nin ağzından söylenmiş şeylerin olması,sevindim :) Teşekkürler haber için.

askmeleyi
05-09-08, 17:27
Ne guzel haber:)))):20:

sarıpapatya
05-09-08, 17:33
evet benimde şaşırdığım bi olaydı barışmaları hadi bakalım şimdi neler olucak neler yazılıcak oohhooo inanmamak lazım herşeye...

Tugcee
05-09-08, 20:38
süper bi haberr :20:

ozgee
05-09-08, 23:08
bu görüsme tesadüfte olsa dost kalacaklarını söylememislermiydi zaten cok tatlı bi yazı olmus tesekkürler haber icin

merwik
05-09-08, 23:20
en sonunda aklı başında bi haber yapan çıktı işte tebrik ediyorum kendisini...

Tekrar beraber olmaya karar vermis olsaydilar sasirmazdim. Neyse bunada sevindim, söyledikleri sadece lafta kalmamis demekki. Dostca ayrilabilmek buyuk basari, nedense anlayamadigim bi nedenden dolayi ayriliklar ardindan bi taraf bunu kendine yediremez ve ayriliktan sonra pislik yapar. Konusup ayrilan bu iki medeni, yetiskin insanin daha bi cok kisiye örnek olmasini diliyorum vallahi, aferin onlara. Iliskileri sirasinda ne kadar dengeli ve saygiliysalar birbirlerine karsi, ayriliklarindada öyleler:20: Insan gibi insan, adam gibi adam olmasini çok seviyorum Tarkanin:1:

x_y_z
06-09-08, 00:18
arkadaşça eğlenmişler ne var ki bunda..hem bir rastlantı..
zaten küs değillerdi,sadece ayrılmışlardı..tabi yine eğlenebilrler,ama birlikte
olacaklarını pek sanmıyorum..

tarkaseksüel
06-09-08, 02:17
ben hiç istemiorum barışmalarını h

mine 1979
06-09-08, 14:39
süper bir haber bende hiç istemiyorum çok rahatladım

kevser
08-09-08, 15:37
ne yani şimdi barışmamışlar mı:):)
iki insan bu kadar uzun süre ilişki yaşadıktan sonra nasıl arkadaş kalabilir yaa bence büyük bi cesaret örneği

merwik
12-09-08, 21:39
ne yani şimdi barışmamışlar mı:):)
iki insan bu kadar uzun süre ilişki yaşadıktan sonra nasıl arkadaş kalabilir yaa bence büyük bi cesaret örneği

kesinlikle katılıyorum... Eee onu Tarkan yapan da bu işte :)