PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Madonna Konserini izlediler!

eskalen
05-09-08, 13:34
"KANKALAR" KENAN DOĞULU VE TARKAN DÜNYACA ÜNLÜ HANGİ POPÇUNUN KONSERİNİ BİRLİKTE İZLEDİ?

http://img329.imageshack.us/img329/8120/tarkankenan1ih8.jpg (http://imageshack.us)

Yıllarca birbirine rakip gösterilen Tarkan ve Kenan Doğulu arasındaki buzlar eridi. Artık ikilinin arasından su sızmıyor. Tarkan ve Kenan Doğulu, Madonna’nın 1 Eylül’de Amsterdam’daki konserini de birlikte izledi.

Pop müziğin iki dev ismi Tarkan ile Kenan Doğulu’nun arasından su sızmıyor. Arkadaş çevreleri de ortak olan ve sık sık görüşen ikili, son olarak Madonna’nın konserini izlemek için 1 Eylül’de Amsterdam’a gitti. Arkadaş grubuyla bir gün önce Madonna’nın konserini izleyen iki sanatçı, dün akşam İstanbul’a döndü.

Yıllarca birbirine rakip gösterilen iki popçu arasındaki buzlar, iki yıl önce Tarkan’ın Kenan Doğulu’nun Ulus 29’da düzenlenen doğum gününe gitmesiyle erimişti.

Kaynak:ucankus.com

badboyserkan
05-09-08, 13:39
evet amsterdamda konseri beraber izlemisler.. :) Tesekkurler gokhan haber icin ;)

sengibisidünyayagelmez
05-09-08, 13:50
ee hani TARKAN amerikaya gidiyordu. Allah allah kafam karıştı yaw:) sağol haber için Gökhan..

gülcan
05-09-08, 14:05
Amerikaya gitmeyecek herhalde:s
İnşallah Tarkan'la Kenan Doğulu birlikte düet yaparlar;)
Haber için teşekkürler..

kevser
05-09-08, 14:12
sesleri birbirine gitmez ki yapmasınlar düet fln

eskalen
05-09-08, 14:17
Genelde Turk sanatcilar izler boyle konserleri....Tarkan'da kacirmaz:) ...Tarkan ve Kenan Dogulunun yanisira Demet akalin ve Hande Yener de Madonna konserini izleyenler arasinda ama ayni tarihteki Madonna konserleri degil....

ösgee
05-09-08, 14:21
50’lik Madonna’yla Amsterdam’da nefes nefese iki saat

Sticky&Sweet turnesinin Amsterdam’daki konserinde Madonna’yı Türk popçular full kadro izledi: Hande Yener, Kenan Doğulu ve Tarkan.

50’lik "kaslı" Madonna ise 20’lik dansçılarıyla çatır çatır dans etti, gitarıyla sevişti, "Aptal olmayın, Obama’ya destek olun" mesajını verdi ve eski imajlarıyla dalga geçti.

Aylar öncesinden Viagogo adlı internet sitesinden biletlerimizi alıp beklemeye koyulmuştuk. Neyi? Madonna’nın yeni turnesi Sticky&Sweet’in Amsterdam konserini.

Sonunda salı gecesi beklenen konser gerçekleşti ve iflah olmaz bir Madonna hayranı olarak bir kez daha muradıma erdim.

Peki konser nasıldı? Neler izledik, hangi sürpriz isimleri gördük?

İşte Amsterdam’dan giderayak Madonna konseri notlarım...

AYLAR ÖNCE BİLET ALINDI AMA...

n Biletlerimizi siteden alıp beklemeye koyulmuştuk dedim ya...

O biletler, konserden bir gün önce gelebildi! Tabii ki İstanbul’a değil, Amsterdam’daki otele. Gecikeceğini anlayınca oraya istedik.

Bu süreç esnasında İngiltere merkezli Viagogo’nun müşteri hizmetlerinden Max’la sürekli irtibat halinde kalındı.

Eğer bilet alacaksanız en iyisi/en zahmetsizi, konser verilen şehirde -varsa- bir tanıdığınıza satın almasını rica etmek. Netten almak biraz çileli.

n Konser mekanı Amsterdam Arena’ya gitmek de (merkezden trenle 10 dakika), içine girmek de (yarım saat kuyruk bekledik sadece) çok kolaydı.

HANDE YENER 1200 EURO’YA İZLEDİ, TARKAN 350’YE

n Amsterdam Arena, üstü gerektiğinde kapanabilen (konser sırasında kapalıydı) çok ama çok modern bir stadyum. Tek kelimeyle bayıldım. Kaldığım oteldeki Hollandalı resepsiyon görevlisi, "Oranın akustiği sorunludur" demişti. Ama öyle bir sorun göremedik, her sesi en ince detayına kadar duyduk, şahaneydi.

n Türk ünlüler de konserdeydi. Önce Tarkan’ı gördüm. Sonra da Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim’i. Onlar da bizim oturduğumuz tribünde konuşlanmışlardı.

Yani ortalama 250-400 Euro’luk biletlerden almışlardı. Hande Yener ise şanslıydı. Bizim gibi aylar öncesinden bilet almadı.

Son dakikada Amsterdam’a geldi ve karaborsadan 1200 euro’luk sahne önü bileti buldu! Kendisine, "çok fenasın, çok şanslısın" türü mesajlar atıp kıskandığımı söyledim. Konser bitiminde öğrendim ki, Kenan Doğulu da arkadaşlarıyla sahne önünde izlemiş konseri.

Popçular full kadro oradaydı yani.

hürriyet:20:

x_y_z
05-09-08, 14:22
keske Madonna da bir Tarkan konserini izlemeye gitse.. : )

arjen22-tarkan
05-09-08, 15:03
Madonna Hayran olduğum bi şarkıcı ... Tarkan la düet yapmasını çok isterim ...

ezel1710
05-09-08, 15:31
güzel habaer cok tesekürler

**MegaStarkan**
05-09-08, 15:51
Madonna efsane. Viyana'da da danube festival'inda konser vericek, ücretsiz.
Tarkan 2006 yilinda Viyanada ayni organizasyona katilmisti.

StaR
05-09-08, 15:56
Güzel haber.
Teşekkürler ;)

asd1234
05-09-08, 16:24
Tarkan kaçırmazdı bu konseri,kaçırmamış zaten :D Amerika'ya gitmekten de vazgeçmiş sanırım.Haber için teşekkürler :)

qüccin
05-09-08, 17:09
keske Madonna da bir Tarkan konserini izlemeye gitse.. : )

bncede katılıorum :20:

sarıpapatya
05-09-08, 17:29
yaa kanın kaç yaşında ama bize taş çıkarıyo valla:)) :28: süper keşke bizde izleyebilseydik madonna yı

sengibisidünyayagelmez
05-09-08, 17:31
waaaoow hürriyetin anlatımı süpermiş.

tarkaseksüel
05-09-08, 18:17
ne gusell tarkan ve kenan yan yana

badboyserkan
05-09-08, 21:16
TARKAN VE KENAN DOĞULU MUHTEŞEM KONSERDE BİRARAYA GELDİLER

http://img115.imageshack.us/img115/7097/makethumbaf2.jpg (http://imageshack.us)

Yıllarca birbirine rakip gösterilen Tarkan ve Kenan Doğulu arasındaki buzlar eridi. Artık ikilinin arasından su sızmıyor. Tarkan ve Kenan Doğulu, Madonna’nın 1 Eylül’de Amsterdam’daki konserini de birlikte izledi.

Arkadaş çevreleri de ortak olan ve sık sık görüşen ikili, son olarak Madonna’nın konserini izlemek için 1 Eylül’de Amsterdam’a gitti. Arkadaş grubuyla bir gün önce Madonna’nın konserini izleyen iki sanatçı, dün akşam İstanbul’a döndü.

Yıllarca birbirine rakip gösterilen iki popçu arasındaki buzlar, iki yıl önce Tarkan’ın Kenan Doğulu’nun Ulus'ta bir mekanda düzenlenen doğum gününe gitmesiyle erimişti.

kaynak : gecce.com

devilscream
05-09-08, 21:27
Yillar O'nu hiç değiştirmedi
Umarim Tarkan'da yilla sonra yine sahnede ayni performansla yer alir:)
Kenan'la beraber izlemeleri de cok güzel

tarkantutkunu
05-09-08, 23:01
kenanla tarkan arasında bir sorun oldugunu zannetmiyorum
sadece basın uydurması insanları kandırmaktan başka bişey değil

merwik
05-09-08, 23:23
ikisinin dostluğu herkese örnek olsun demekki ülkede gerçekten sevilen iki pop yıldızıda dost olabiliyorlarmış

pare_pare
05-09-08, 23:33
bu haber bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası

Haberin inandiriciligi tartisilirmi bilmem, ama Tarkan ve Kenanin zaten dost olduklari büyük bir sir degildi ki. Yada aralarinda ki buzlar eridi diye haber cikaracak kadar kiyametler kopmadi onlarin arasinda hicbi zaman. Medyanin kendi masallarina inanmasindan ileri gelen birsey bu

ellow
06-09-08, 00:09
Madonnaaaa,eglenmistir umarim!!

MassConfusion
06-09-08, 02:58
bn Kenan Doğulunun konserinede gittim oda çok güzel keşke düet falan yapsalar çok iyi olur bnce

tarkaseksüel
06-09-08, 03:14
bn Kenan Doğulunun konserinede gittim oda çok güzel keşke düet falan yapsalar çok iyi olur bnce
kenan doğulunun sahnesi muhtesemdır bende gıttım ıkı kereee çok eglendımm :20:

merwik
06-09-08, 18:11
evet bende gittim gerçekten süper bi sahnesi var izleyeni coşturuyo gerçekten

erdem
08-09-08, 22:29
unutmayalım ki madonna world music awards da kendisinden önce çıkan tarkan a hayran kaldığını söylemiştii

TARKANFREAK
10-09-08, 23:22
kenanla tarkan arasında bir sorun oldugunu zannetmiyorum
sadece basın uydurması insanları kandırmaktan başka bişey değil

aynen yaa.neymis aralarindaki buzlar erimis.ne güzel saliliyolar demi. keske konsere bende gitseydim tarkanin görürdüm bari.

tarkaseksüel
20-09-08, 14:27
unutmayalım ki madonna world music awards da kendisinden önce çıkan tarkan a hayran kaldığını söylemiştiihadi beeee

bakın demet akalın ne dedi

madonna konserine 114 dolara gıttım gercekten güseldi ama burada yapılmayacak seyler değildi zaten kenan doğulu ve tarkan das yapıyorr