PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayrılığa 2 ay dayanabildiler : Tarkan'la Bilge barıştı.

Blg
01-09-08, 11:33
Megastar Tarkan ve Bilge Öztürk'ün ayrılığı sadece 2 ay sürdü. Gözyaşları içinde birbirlerinden ayrılan eski sevgililer önceki gün Reina’da bir araya gelerek barıştı.

Reina’nın içinde bulunan Undergraund’da arkadaşları arasında parti veren Tarkan karşısında eski sevgilisini görünce yelkenleri suya indirdi. Çift gece boyunca birbirlerine sarılıp dans ederek yeniden barıştıklarını ilan etti.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=94675&cat=150&dt=2008/09/01

:36: çok sevindim, allah bir daha ayırmasın inşallah :)

x_y_z
01-09-08, 12:11
barismasinlar ya..tarkan tek basina daha iyi bir star.. ama barismislarsa da ugurlu olsun ne diyelim :P

sengibisidünyayagelmez
01-09-08, 13:21
ben hala bu habere TARKAN'dan bir cevap gelmediği müddetçe inanmayacağım. sarıldıklarını fln göremezler ki

karma_elcin
01-09-08, 13:26
yok bence arkadaşlar artık onlar sanmıorm tekrar eskisi gibi olacaklarını...

SEA
01-09-08, 13:31
Bence yalan haber , madem barışmışlar hadi beraber resimlerini çekemediniz bari klüpten çıkarlarken ayrı ayrı fotoğraflasaydılar belki inanırdık ,ama bana pek inandırıcı gelmedi.

**MegaStarkan**
01-09-08, 13:36
Fesat hepsi, arkadasca belki eglenmislerdir.
Ben hala arkadasca diyorum, Tarkan'dan aciklama gelmedigi sürece ;)
Tesekkürler haber icin

asd1234
01-09-08, 14:00
Tarkan kendi açıklama yapmadığı sürece ben de inanmamaya devam edeceğim.Yalan haberdir bence..

ecemaşkısı
01-09-08, 14:17
Bencede yaLan haberdir
Gerçk hbr deildir arkadaşçada eğlenmiş olabilirler..

öff tarkan bi açıklama yapmadığı sürece anlayamıycaz

sarıpapatya
01-09-08, 14:31
tarkandan duymadıkça bende inanmam ama bilgeyle barışmış olmasına sevinirim seviyorum bilgeyi sadece şaşırıyorum şu aralar olanlara acayip geliyo bana alışık olmadığımız hareketler bunlar napalım görücez bakalım bikaç güne ortaya çıkar

eskalen
01-09-08, 14:53
o mekanda karşılaşmış olabilirler....Çünkü çoğu ünlü konukların geldiği gözde bir yer....Tesadüf karşılaşma olmuş olabilir....Ki bu karşılaşma sonucunda o mekanda herkes karışık eğlenmiştir ama bizim magazinciler sadece ikisinin görerek haber yapmışlardır!....Tarkan dan duymak bilmek ve zamana bırakıp görmek çok daha iyi....Teşekkürler haber için.....

mine 1979
01-09-08, 15:02
bence konserin 30 dak sürdügünü söyleyenlerln yalanıdır [COLOR="red"]UMARIM]

StaR
01-09-08, 15:13
Tarkan'dan bir açıklama duymam lazım..
Pek inandırıcı gelmedi bana.
Teşekkürler haber için ;)

Tugcee
01-09-08, 18:30
ya nie ya nie ??? bu kızda şeytan tüyümü var ne bi raat bırak tarkanı yaa her defasında nie karşısına çıkıoki :13: barışmasınlarrrrr yaaaa :6: eer bu haberler dogruysa gerçekten barışmışlarsa ben hiç onaylamıyorumm:16:

htgulcan
01-09-08, 18:47
Tarkan çıkıp Bir şey Demedikçe Kesinlikle Inanmam Bu Ayrılığı Istiyen Tarkan'dı Niye Tekrardan Dönsün Ki Bir Sebep Yok Dönmesi Için Bence..

gülcan
01-09-08, 18:51
bence sadece birlikte eylenmişlerdir ,arkadaşça.. ama tekrar birlikte olurlarsada çok sevinirim birbirlerini seven iki insan ayrılmamalı...

denizmavisi
01-09-08, 18:59
böyle bişey olsa Tarkan yine bir açıklama yapar ya da görüntülenir onun için şimdilik inanmıyorum bu habere

Inge
01-09-08, 19:45
katiliyorum..boyle hic bir sey bilmiyoruz
merakla daha fazla haber bekliyorum...tarkandan kendi agizindan...
umarim tekrar beraber olacak Tarkan ve Bilge

*HiLaL*
02-09-08, 00:47
Bende inanmiyorum $ahsen... bari$masinlar bence, yani Bilge ile Tarkan yaki$miyorlar Tarkan cok yaki$ikli Bilge ile yaki$miyorlar ... Ben bir $ey sormak istiyorum, bir arkada$dan duymu$dum, Tarkan Zarema ile birlikdeymi$, dogrumu??

StaR
02-09-08, 00:50
Bende inanmiyorum $ahsen... bari$masinlar bence, yani Bilge ile Tarkan yaki$miyorlar Tarkan cok yaki$ikli Bilge ile yaki$miyorlar ... Ben bir $ey sormak istiyorum, bir arkada$dan duymu$dum, Tarkan Zarema ile birlikdeymi$, dogrumu??
Hayır arkadaşım yok öyle birşey.
Asılsız bir haber..
Zarema Tarkan'la birlikte olmak istese de Tarkan bundan kaçıyor.

*HiLaL*
02-09-08, 00:56
Hayır arkadaşım yok öyle birşey.
Asılsız bir haber..
Zarema Tarkan'la birlikte olmak istese de Tarkan bundan kaçıyor.

T$k ederim (=:20: ama olmasini isterdim

Mega Fanat
02-09-08, 06:31
valla kesinlikle inanmadim desem yalan olur,cunku,ayrildiklarini ilan etmeden daha cok once media hep ayrildiklarini yazodu,dogruymus meger,ama bi ara evlendirdikleri icin de kesin inanmam gelmiyor.En iyisi neyse o olsun,TARKAN gercekten barismak istiyosa barisirlar Insallah

raena
02-09-08, 08:32
bende bu haberi tvde izledim ama dogru olup olmadigi tartisilir ...

ezel1710
02-09-08, 11:31
hayirlisi olsun:19:

MEGASTAR
02-09-08, 15:54
yok bence arkadaşlar artık onlar sanmıorm tekrar eskisi gibi olacaklarını...
ben de oyle saniyorum hatta umuyorum ki oyledir

sinemtevetoglu
02-09-08, 16:22
cine 5 te de gittikleri br yerde adamın biri bilge'ye laf atınca TArKaN dayanamadı...çıkışta devam kararı aldılar diye verdi..asla inanmıyorum!!!

sarıpapatya
02-09-08, 17:30
cine 5 te de gittikleri br yerde adamın biri bilge'ye laf atınca TArKaN dayanamadı...çıkışta devam kararı aldılar diye verdi..asla inanmıyorum!!!
inanırmısın bu haber çıktı ve sen aklıma geldin bilgeyi ''çok'' seviyosun yaa ama napıcan tarkan seviyo katlancan artık :11: ben seviniyorum eğer doğruysa bu haber tabi yani şimdi başkasına alışana kadar bilgeyi tanıyoruz artık bi başkasını görmek ve ona alışmak daha zor devam etsinler...

gülcan
02-09-08, 17:43

cine5 in çoğu haberi yalan oluyor özellikle magazinle ilgili olan bölümü ben inanmıyorum ..
Tarkandan bir açıklama gelmeden asla inanmam!(ama inşallah tekrar biraraya gelmişlerdir:41: )

arjen22-tarkan
03-09-08, 23:25
Arkadaşçadır Kesinlikle Arkadaşça Eğlenmişlerdir ... Olamaz mı Yani Eski Sevgililer Bir Araya Gelemez miii

pare_pare
04-09-08, 00:25
barıştıkları kesin mi şimdi tekrar bir araya geldiler mi ?

asd1234
04-09-08, 16:10
Tarkan'dan birşey duymadığımız sürece inanmamak en doğrusu bence.Kesin birşey yok yani ortada pare_pare.

TARKANFREAK
05-09-08, 01:20
allahim insallah yine biraraya gelirler...
tarkan bilge gibi uslu terbiyeli bir kizi hayatta bulamaz..bence onlar ruh ikizi...
cok sevindim bu habere tabi dogruysa..insallah dogrudur..amiiiiiiiiin.

violetta
05-09-08, 03:25
This talk meaning that Tarkan and Bilge Separated or What ?
please! tell me ..

YSMN
07-09-08, 20:19
barışmasınlar yaa. . bende inanmıyorum tarkan sölesin barıştık desin öyle inanırım

Ganador
07-09-08, 22:02
@violetta :it is not confirmed from Tarkan side but they saw both of them in a club in istanbul.There are rumors that they are again together but not confirmed from bothsides.

herseyim
07-09-08, 22:33
insallah ayrilirlar wallaaaaaaaa :)

Inge
07-09-08, 22:45
insallah ayrilirlar wallaaaaaaaa :)

niye sana ne? Gercekten ayrilik isteyenler anlamiyorum. bence Tarkan her zaman dedi ki, o kadin beni mutluluk verdi, onu cok seviyorum...bana yildiz hayatima rahaitlik veriyor...
niye onu kadinsiz asksiz tek yalniz görmek istiyorsunuz...gercekten firsati sizin icin bekliyor musunuz ya da? Yoksa niye??
gercekten kiskananlar catlasin Bilge!!
Onu mutlu görmek isterim ve bence su an, o kadar mutlu degil...hepsinden kaciyor evinden kaciyor...butun gun calisiyor ve spor, konser, enerjisi veriyor ama bu bir kacamak hepsi...bence mutsuz simdi ve tekrar Bilgeyle barismak cok hosuma gider...cok cok tatli bir kadindi gercekten...
amaaannnn...

devilscream
07-09-08, 23:24
niye sana ne? Gercekten ayrilik isteyenler anlamiyorum. bence Tarkan her zaman dedi ki, o kadin beni mutluluk verdi, onu cok seviyorum...bana yildiz hayatima rahaitlik veriyor...
niye onu kadinsiz asksiz tek yalniz görmek istiyorsunuz...gercekten firsati sizin icin bekliyor musunuz ya da? Yoksa niye??
Onu mutlu görmek isterim ve bence su an, o kadar mutlu degil...hepsinden kaciyor evinden kaciyor...butun gun calisiyor ve spor, konser, enerjisi veriyor ama bu bir kacamak hepsi...bence mutsuz simdi ve tekrar Bilgeyle barismak cok hosuma gider...cok cok tatli bir kadindi gercekten...
amaaannnn...
Katiliyorum...

Ganador
08-09-08, 00:09
Inge sen baska bir uyeyi azarlama hakkini nerden buluyorsun onu anlamadim.Herkez kendi fikrini soyluyor sen ayrilmalarini istemiyorsun diye baskasi kalkip sana sanane banane fln diyormu?

asd1234
08-09-08, 00:56
Inge'nin söylediği şey başka Ganador.Azarlamıyor bence.Inge,Tarkan'ı bu kadar çok seven birinin yani hayranının, Tarkan'ı bu zamana kadar mutlu etmiş birinden ayrılmasını neden çok istediğini eleştiriyor.Ki bence de haklı olduğu yerler var.

devilscream
08-09-08, 01:23
Inge sen baska bir uyeyi azarlama hakkini nerden buluyorsun onu anlamadim.Herkez kendi fikrini soyluyor sen ayrilmalarini istemiyorsun diye baskasi kalkip sana sanane banane fln diyormu?
Türkçe'si zayif olduğu için üslubu değişik gelmiş olabilir ama kimsenin kimseyi azarladığı yok.Hepimiz kardeşiz,hepimiz Tarkandaşız;kimse kimseyi azarlamaz:41::20:

tarkaseksüel
08-09-08, 01:39
This talk meaning that Tarkan and Bilge Separated or What ?
please! tell me ..
tarkan make peace with bilge in a night club

Ganador
08-09-08, 11:10
Anlamadigim sey Tarkanin kadin hayranlarindan kac tanesi Tarkanin evlenmesini veya kiz arkadasi olmasini ister? Cogunlukla kendilerini oraya yakistirirlar.Bana garip gelmedi yani Tarkanin bekar olmasini isteyenlerin olmasi.

Tabiiki mutlu olmasini onu seven kisiyle beraber olmasini isteriz ama bu bence bir derece onde olanlarin dusunebilecegi bir sey.Ama ayirilsinlar denmesini yadirganicak bir sey yok cunku insan dogasi bu.Yanlissam duzelttin beni

Burda Inge'nin anadilini konusabilen bir moderatöre sahipsiniz arkadasim! Hahah... yalnis birsey olsa ben zaten uyarirdim kendisini. Ama burda kücük düsürücü bi amac yok, merak etmeyin lütfen. Bence söylediklerindede kelimesi kelimesine sooooon derece hakli, Tarkan'in kilo vermesi hosuma gitmedimi? Kesinlikle gitti... ama bu? Ne bu? Belki resimler yaniltiyor ama, son resimlerinde öyle korkunc görünüyor ki, kollar bi deri bi kemik, surat zayifliktan çökmüs.
Ama sunada katilmiyorum, Bilge'yle birlikteyken bütün enerjisini ona vermeside dogru degil. Tuttramiyor bi türlü ayari :4:

Ganador
08-09-08, 11:39
Karma modetorlerin duzeltip duzeltmemesi kendi tasarruflaridir.Ben kendi fikrimi soyledim ve sanane lafi rahatsiz etti.Ben sana simdi sanane desem sen nerdin? Anadilimde hintce yani bilmene imkan yok...

Ayni muameleyi göreceksin, çünkü anadilin türkçe degil! Burda Inge ingilizce veya kendi dilinde yorum yazabilirdi, ama oda bir çok yabanci üyemizin yapmaya calistigi gibi Türkçe yaziyor, bence bu kadar sert bi cikis yapmaya gerek yok.. Sonucta hepimiz biliyoruzki ortadaki amaç o üyeyi azarlamak degildi. Sadece "seni neden bu kadr çok ilgilendiriyor?" anlaminda sorulmus bisey. Neyse burda birilerinin yargi yapip birilerinde aciklama yapmasina gerek yok.
Uzatilmasi gereken bir konuda degil bence. Buda bu konu hakkindaki son mesaj olsun lütfen, haber'le ilgili konu yazmaya devam:20:

tarkaseksüel
08-09-08, 12:53
amaaannnn...
tarkanla mutlu olmasınnn:16: :16: :16: bende bılgeyı sevmeyenlerdenın ama kişisel görüşe saygıı:22:

kevser
08-09-08, 15:26
Allah mesut etsin Bilgeyle Tarkanı
ayrılsalarda bizle işi olmaz tarkanın haha:):)

erdem
08-09-08, 22:36
ya ne bilim dünyadaki çok büyük ünlüler evleniyor tarkan da evlenmeli mi ama evlenirse tamamen düşebilir erkek sanatçılar evlenince olmuyo bayanlar evlense de bişe değişmiyor artık bilmiyom ya

*HiLaL*
09-09-08, 00:28
Allah mesut etsin Bilgeyle Tarkanı
ayrılsalarda bizle işi olmaz tarkanın haha:):)

aynen katilyiorum bize bakmaz :D

violetta
11-09-08, 19:42
tarkan make peace with bilge in a night club

ahaa, tesekkurler Caner :1:

merwik
12-09-08, 02:01
kız kardeşi uçuk olsa da, Bilge çok düzgün bir kız gibi geliyor bana, öyle ünlü olma gibi bir çaba içinde görmüyorum onu... Barışmamışlar hepimiz öğrendik ama arkadaşlıkları düzgün gider inşallah :)

Miracle
13-09-08, 08:02
@violetta :it is not confirmed from Tarkan side but they saw both of them in a club in istanbul.There are rumors that they are again together but not confirmed from bothsides.

Thanx Ganador :) .. i hope it's not Truth :p