PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birazdan Harika Pazar'da Tarkan çıkacak

asd1234
31-08-08, 17:45
ATV'de birazdan Tarkan çıkacak arkadaşlar.Taşdelen'deki konseri gösterecekler.İzlemeyenler izlesin :) :19:

qüccin
31-08-08, 18:18
izledim haberi çok tşkler.herkzi coşturmuş yine tarkan herzmn ki gibi müthiş bi konsermiş:20: ama tarkanın haberini hep sona bırakıolar beklerkn fenalık gelio içime:28:

StaR
31-08-08, 18:20
Tüh kaçırdım.. :)
Bir de tv den izlemek isterdim konseri..

asd1234
31-08-08, 18:42
izledim haberi çok tşkler.herkzi coşturmuş yine tarkan herzmn ki gibi müthiş bi konsermiş:20: ama tarkanın haberini hep sona bırakıolar beklerkn fenalık gelio içime:28:
Aynen ya :D Tüm magazin programları içinde "Tarkan" geçen bir haberi ta programın sonunda yayınlıyorlar.Gece ikiye kadar TV başında Tarkan'ın çıkmasını beklediğimi bilirim ben :28:

Inge
31-08-08, 19:27
B"utun konser gosterecek mi?
Lutfen rapidshare link yapar misiniz? benim Turk televisionum yok...hahaha anten bile yok...:)
Cok heyecenaliyim konser TVde olacak...gercekten boyle bir sey yapmasi lazim Tarkan...:)))

asd1234
31-08-08, 19:32
Inge maalesef tüm konseri göstermediler.Tarkan'ın Vay Anam Vay'ı ve Dudu'yu syölediğini gördük sadece,bir de meydanın adı için seyircilere seçenekler sunmasını,"Barış Meydanı" isminin seçilmesini gösterdi :) Yanlış anlamana neden olduğum için üzgünüm :) Umarım Tarkan en yakın zamanda bir konser DVD'si çıkarır da(gerçi bir tane yetmez :D ) biz hayranları olarak konserlerin tamamını izleyebiliriz :)

trkntrkn89
31-08-08, 19:40

haberlerdede aynısını yapıolar bekle anam bekle en sonda çıkıo,hayır bide arada kaynıo bazen kesiveriolar ortada:16:

prenses_elaa
08-09-08, 18:03
bende izledim zaten magazin programlarını tarkan için izliyorum o çıkınca kapatıyom