PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dilli düdük geldiiiii

sarıpapatya
29-08-08, 17:52
demin tesadüfen siteye girdim dilli düdük şarkısının klıbi çekilmiş 4 5 saniyesi tarkan.com da gösteriliyo arkadaşlar süper bişeye benziyooo:36: :36: :20:

szr67
29-08-08, 17:55
klip müthiş olmuş :20:

**MegaStarkan**
29-08-08, 17:55
Aman allahim bu ne, bittim ben. En sevdigim sarkiya bide :D
Kisa, tam izlemek gerek ama klip budur iste.
Basit degil, amerika ve avrupa standart'inda.

sarıpapatya
29-08-08, 17:59
hepsi yayınlanıyo şuan süperrr ötesi bişey olmuşş allahımm çok iii yaaaa

ozgee
29-08-08, 18:04
oo bayıldım dehset olmus vala buram buram kalite kokuyo:1: :1:

badboyserkan
29-08-08, 18:07
Klip cok muthis olmus...Montajli hali bir baska olmus.. :) Onceden de biliyorduk zaten dilli duduge klip cekildigini.. Tesekkurler Tarkan.. :)

sarıpapatya
29-08-08, 18:07
müzik aralarında çıkan haberlerle ilgili sözler var mütiş uymuş tam dilli düdük klıbi olmuş valla megastar şunu dedi tarkanı hiç böyle görmediniz kirli sakal bıraktı :4: hok hoşş yaaa bayıldım

dilay
29-08-08, 18:10
klip çok güzel olmuş yaaaaa. yalan ve abartı haber peşinde koşanlarada kapak olsun bu tarkandan :18:

StaR
29-08-08, 18:14
Yemin ediyorum klip müthiş olmuş :)
Tarkan'a da bu yakışır zaten, gerçekten tam bir Megaklip..
Bence bu klip çok konuşulacak arkadaşlar :)
Teşekkürler Tarkan :)

x_y_z
29-08-08, 18:25
size yemin ediyorum..dünya çapında izlediğim 10 klipten 1 i bu..micheal jacksonun thriller klibinden sonra dünyanın en güzel klibi bence..bu nedir yahu..
kendimi sanki şarkının içinde zannettim..klip montaj tarkan mükemmel..
tek bir hata var,3.klip dilli düdüğe denilmiş,bu 4.klip oldu ;)

qüccin
29-08-08, 18:35
:20: klip süper gerçketnde müthiş ötesi bişi bayıldım bayıldım:36: :36:

violetta
29-08-08, 18:38
tarkaaaaaaaaaaaaan harikaaaaaaa dilli duduk :4: :4: :4: wooow wooooow :1: :1: :21: :21:

eskalen
29-08-08, 18:42
Tam Tarkan'a gore kilip olmus...Gerci bu kilip 1-2 ay once cekildiginden suphem yok....Yine 3d efektler kullanilmis, ama bu sefer ki dehset bir sey olmus gercekten.....Tarkan'in magazine gondermeleri de var, tam oturmus:) Tarkan beklettiyor, ama bi anda habersizce kopan firtinalara benziyor....Tesekkurler Tarkan :)

bounce
29-08-08, 18:47
ben niye göremiyorum yaaa

trkntrkn89
29-08-08, 18:59
arkadaşlar bütün haber bültenlerinde çıkar bu klip,ben şu ana kadar ölürüm sana yı çook seviodum ama bu klip benm hayatımda izlediğim en iyi klip izlerken çoooook garip oldum:D:DD:

szr67
29-08-08, 19:01
bu klip ödül almalı almassa ayıp olur üst düzey klip dünya çapını geçmiş...:20: grammy e aday olur bu klip:20:

bounce
29-08-08, 19:03
yahu arkadaşlar bende halen arada bir gösteriyor yaa sertaç pişkinle konuştum o da çözemedi durumu vay anasını yaa

x_y_z
29-08-08, 19:06
yahu arkadaşlar bende halen arada bir gösteriyor yaa sertaç pişkinle konuştum o da çözemedi durumu vay anasını yaa

www.tarkan.com'a girdiğinde,yeni klip dilli düdük gösterimde ;)
şu an belki yayın fazladır senin pc biraz geri kalmistir,2 dak.sonra tekrar dene,
bence :) çünki arada bir klibi çıktığında bende de önce pare pare çıkıyoırdu tekrar denediğimde oldu.. :)

trkntrkn89
29-08-08, 19:07
çekimler 3 ay sürmüş türkiyede filmler 1 ayda çıkıo işte megastar bööle olunur..yani klip ööle bi olmuşki sanki olayın içinde akıosun :D

bounce
29-08-08, 19:07
www.tarkan.com'a girdiğinde,yeni klip dilli düdük gösterimde ;)
şu an belki yayın fazladır senin pc biraz geri kalmistir,2 dak.sonra tekrar dene,
bence :) çünki arada bir klibi çıktığında bende de önce pare pare çıkıyoırdu tekrar denediğimde oldu.. :)
teşekkürler..

szr67
29-08-08, 19:13
bounce exporer ın veya mozilla nın geçmişlerini sil..pc yi aç kapa adres çubuğundan tarkan.com yaz yenilenir...:20:

**MegaStarkan**
29-08-08, 19:13
Klibin tümünü gösteriyorlar artik :)
Süper olmus gercekten feci birsey....

badboyserkan
29-08-08, 19:15
Klip zaten cok onceden cekilmisti ben onceden beri demistim klip dilli duduge cekildi diye :) sadece montajlari cok zaman aldigi icin bu zamana yayinlanmasi denk geldi sanirim.. :) bu arada yonetmen murat onbul cok iyi bir montajla efekt koordinasyonunu iyi saglamis klipte, onada cok tesekkurler.. :)

sengibisidünyayagelmez
29-08-08, 19:16
yaaa ben böyle bi'şey görmediiiiiimmmmmmmmm muhteşeem olmuuşşşşşş kesinlikle dünya standartlarında çok sıradışı ve bence TARKAN'ın en güzel klibi bu yani.. HD kalitesinde çekilmiş ve Serkan'ın dediği gibi sanki Pc oyunu gibi:) efektler, kızlar, dans, kostüm her şey kusursuz!!!!! İşte budur yaaaaa

nofear1158
29-08-08, 19:16
helal olsun yaa olağanüstü hiç abartmıyorum izlediğim en güzel kliplerin başında geliyor

**MegaStarkan**
29-08-08, 19:17
Ona bakarsaniz Cat Kapi'da bitmis durumda.
Strateji sadece ...

badboyserkan
29-08-08, 19:32
Ona bakarsaniz Cat Kapi'da bitmis durumda.
Strateji sadece ...

evet kenan cat kapida bitmis durumda zamanla sureci ve montajlama sureci dogrultusunda yayinlama yapiliyor.. :20:

tara
29-08-08, 19:37
wooooooow sonunda dilli duduk geliyor
bu gunlerde duydugum en guzel hebr bu
merakla bekliyorum

bounce
29-08-08, 19:40
izledim süper ötesi olmuş....inşallah kral tv de döner tv de izlemesi daha hoş oluyyor...teşekkürler emeği gecen herkese...klipler gittikçe güzelleşiyor dedikoduya da böyle bişey bekliyorummm...yalnız yanlış bilgi verilmiş bu tarkanın 4.klibi...

serkoy
29-08-08, 19:44
mükemmelllllllllllllllllllllllll.........

gülcan
29-08-08, 19:57
inanmıyorum Dilli Düdük'e klib çekmiş Harika müthiş bişey olmuş çok Teşekkürler Tarkannn..:41: :41: :41:
kostümü dansı hepside müthiş.. görüntü kalitesi süper özellikle de arabadaki halleri süperr..:10:

rahimecim
29-08-08, 20:06
:54: :35: :52: :30: :35: :48: süpersinn bitanesin:10: klip inanılmaz güzel yaaaa:29:

sarıpapatya
29-08-08, 20:08
:10: biran önce tv de izlemek istiyorum ozaman daha güzel oluyo bu klip çok konuşulur ben çook fazla beğendim süperrrrrrr:4:

pare_pare
29-08-08, 20:14
çook güzel olmuş ya ben izledim yönetemene bravo gerçekten

Rumeli59
29-08-08, 20:26
Harika bi Klip tam Tarkan´a göre... Özelikte Arabasi cok bayildim:10: :10: :10:

denizmavisi
29-08-08, 20:32
güzel ve farklı bir klip olmuş gerçekten umarım sonraki klip de dedikodu olur artık

didar
29-08-08, 20:50
aman allahım bu da ne ne kadar güzel bir klip olmuş ya:10: ben baıldım.çok güzelllll.o şarkıya o klip muhteşemmmm:20: :20: :10: :10:

caspian
29-08-08, 21:12
Budur,budur,budur...!!!
işte Tarkan'dan hep hayal ettiğim bir klip...
SÜPER ÖTESİ...
yani bir klip için yapılabilecek en güzel efektler...tebrikler yönetmene...;))

asd1234
29-08-08, 21:27
Bu mudur? EVET BUDUR!
Resmen şok oldum ya :D Klibi art artda 4-5 kez izledim,büyülenmiş gibiyim ya! O kadar muhteşem olmuş ki kostüm,efektler,mimikler,hatta klipte duyduğumuz haberlerin seçimi :D Dikkat ettiyseniz imajıyla,talk showlar hakkında söyledikleriyle ilgili haberler filan vardı,o "polemiklere cevap verecek mi" kısmında da yaptığı işaret filan müthişti :D Kısacası,BAYILDIM :D Ve bi de bence Tarkan efekt işini iyice sevmiş,ama iyi ki de sevmiş çünkü klip dehşet ya..Tarkan bekletir ama beklettiğine de değer her zaman,bi kez daha anladım..En kısa zamanda dilli düdüğü televizyonlarda da görmek istiyorum,metamorfozun satışları bu kliple daha da artar bence :)

arjen22-tarkan
29-08-08, 21:29
Yemin Ediyorum Süper Yaa Pare Pare İle Arada Bir i beenmemiştim ama bunu çook beendim bi de HD formatında çekilmiş Tarkan Harikasın :))))

devilscream
29-08-08, 21:30
Klipte böyle kizlar olacagini daha önceden biliyordum
Ama bu kadar mükemmel bi klip beklemiyordum açıkçası:)
Harika,mükemmel,muhteşem,olağanüstü,süper:17:

sinemtevetoglu
29-08-08, 21:41
harikaaa...muhteşemmm...süperrr... :20: :20: :20:

WILDBOYS
29-08-08, 22:04
Burda Biraz Medyaya Taş atmış Gibi Gözüküyor Ama Dedikodu Klibi ki Eğer Çekilecekse Orda Benim Fikrim Bu KliPden Daha Fazla Taş Atar Benim Görüşüm SAYGILAR...

gence
29-08-08, 22:06
Harikaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Çok güzelllllllll.

erkan er
29-08-08, 22:11
klip çok gzl olmuş eeeee tarkan farkıı her zamn yine yaptı yapıcaığnı adına ykşırı bi klip çekmiş gerçektende çok da gzl olmuşş

berkan
29-08-08, 22:33
harika olmuş harikaaa =)

Tar-Khan
29-08-08, 22:33
Aman allahim bu ne, bittim ben. En sevdigim sarkiya bide :D
Kisa, tam izlemek gerek ama klip budur iste.
Basit degil, amerika ve avrupa standart'inda.

katiliyorum....
süper yapilmis...

sengibisidünyayagelmez
29-08-08, 22:46
arkadaşlar biriniz youtube'a koyun klibi büyük büyük izleyelim

Turnthepage
29-08-08, 23:01
klip inanılmaz güzel olmuş!!

Ozz
29-08-08, 23:15
:20: ay çok heyecanlandım yaaaa klip gerçekten güzel olmuş. Çok sürükleyici, hiç bir efekt bi kere daha tekrarlanmıyor. Çok ince düşünceler var. Ses efektleri çok güzel giriyor. Sadece kızların popolarını abartmışlar mı diye düşünmüştüm sonra aklıma geldi ki belki de tarkan, hakkımda çıkan haberlere bir tarafımla gülüyorum demek istiyodur...:18: :18:

Çok güzel bir klip...yapanların da düşünenlerin de ellerine sağlık. Gelmiş geçmiş en iyi türk kliplerinden belki de en iyisi.....

Not: Eğer basına bu klipte yüklendiyse demek ki dedikodu..iki aşık arasındaki iftiralarla kurulu olacak...artık basına yüklenmez kendini tekrar etmez tarkan..

DAİMA İLERİ...TARKAN......

tarkandeLisi
29-08-08, 23:18
çok iyi olmuş, muhteşem....:20:

freak
29-08-08, 23:19
ben gormedim klipi cook merak ediorum
tarkan.com da da aradabir cikior hala

bende gormek istiorummmmmmmmmmmm
lutfen yardimci olun

freak
29-08-08, 23:29
ben gormedim klipi cook merak ediorum
tarkan.com da da aradabir cikior hala

bende gormek istiorummmmmmmmmmmm
lutfen yardimci olun

tmm arkadaslar buldum saolun forume e koyulmuss bileee coooooooooook guzel olmusss

ozinga
29-08-08, 23:34
bu kadar alıntı olur detination calabria şarkısından dan:16: :16:

http://www.vidivodo.com/182127/alex-gaudino-destination-calabria

trkntrkn89
29-08-08, 23:40

ne alakası var kızlar aynı vhareketi yapıo die bütün klibi çöpe attın ayrıca onlar yaptı die bi daha hiç yapılamaz mı bence sen aşırı komplekslisin:13:

ozinga
29-08-08, 23:45
ne alakası var kızlar aynı vhareketi yapıo die bütün klibi çöpe attın ayrıca onlar yaptı die bi daha hiç yapılamaz mı bence sen aşırı komplekslisin:13:

evet o çalıntı karelerle klibi çöpe atıorum çünkü megastara yakışmıor böyle ucuz alıntılı klip:11: :16:

Ozz
29-08-08, 23:49

Ozinga sen rahatsızsın... şimdiye kadar hep negatif yorumlar yaptın. Ama kendi fikrindir dedik... burası forumdur dedik... hatta verdiğin linki de üşenmedim sonuna kadar izledim ki gerçekten bir alıntı var mı diye. Malum vay anam vay da böyle alıntı efektler vardı. Belki de haklı olabilirdin. Ama izledikten sonra sana teşhisi koyuyorum ki sen RAHATSIZSIN. Bu tip klipler izleye izleye mi böyle oldun bilemiyorum. Alıntı dediğin sahneler Dilli düdük klibinde toplasan 40 sn görünen kızlarla ilgili ve tam alıntı da değil. Kıyafet başka, don rengi başka. Haaa popo benziyo diyosan ona bişi diyemicem yeryüzünde buna benzeyen popolara sahip yüzbinlerce manken var. Hatta sana iki resim arasındaki 7 farklı bile bulabilirim. Eğer çekim açısını taklit ettiler diyosan :18: üzgünüm o frikiği başka açıdan yakalayamıyosun. Sanırım sen sana böyle tepki mesajları yazmamızdan mutlu oluyorsun yoksa aklı selim biri bunları yapmaz. Sen bu tip klipleri izle de bizi rahat bırak yaa....

trkntrkn89
29-08-08, 23:50
evet o çalıntı karelerle klibi çöpe atıorum çünkü megastara yakışmıor böyle ucuz alıntılı klip:11: :16:

senin gösterdiğin klip berbat tamamen erkekler düşünülmüşte yapılmış çok ucuz bi klip yani kızların popo sallaması çalıntıysa veya o tip bi etek giymek çalıntıysa o zaman bütün klipler çalıntı,bide şu sözü hiç söölemeyi sevmem ama sen çook hakettin!

KOLAYSA SEN YAP:13: :13:

ozinga
30-08-08, 00:01
Ozinga sen rahatsızsın... şimdiye kadar hep negatif yorumlar yaptın. Ama kendi fikrindir dedik... burası forumdur dedik... hatta verdiğin linki de üşenmedim sonuna kadar izledim ki gerçekten bir alıntı var mı diye. Malum vay anam vay da böyle alıntı efektler vardı. Belki de haklı olabilirdin. Ama izledikten sonra sana teşhisi koyuyorum ki sen RAHATSIZSIN. Bu tip klipler izleye izleye mi böyle oldun bilemiyorum. Alıntı dediğin sahneler Dilli düdük klibinde toplasan 40 sn görünen kızlarla ilgili ve tam alıntı da değil. Kıyafet başka, don rengi başka. Haaa popo benziyo diyosan ona bişi diyemicem yeryüzünde buna benzeyen popolara sahip yüzbinlerce manken var. Hatta sana iki resim arasındaki 7 farklı bile bulabilirim. Eğer çekim açısını taklit ettiler diyosan :18: üzgünüm o frikiği başka açıdan yakalayamıyosun. Sanırım sen sana böyle tepki mesajları yazmamızdan mutlu oluyorsun yoksa aklı selim biri bunları yapmaz. Sen bu tip klipleri izle de bizi rahat bırak yaa....

bu tip klipleri izlediğim filan yok atıp tutma kafandan sadece dünya müziğini takip etmeye çalışıorum ve bu şarkı çok hit olmuştu sizden başkası herkes bilir...

tabi sizde orjinal bişeymiş gibi izliosunuz...ohh ne ala:16:

ayrıca ben kimsenin bana görüşünü ve söylediklerini takmıorum umrumda değil... ben en sevdiğime bile objektifiim bu TARKAN da olsa böyle...:1:

Ozz
30-08-08, 00:08
bu tip klipleri izlediğim filan yok atıp tutma kafandan sadece dünya müziğini takip etmeye çalışıorum ve bu şarkı çok hit olmuştu sizden başkası herkes bilir...

tabi sizde orjinal bişeymiş gibi izliosunuz...ohh ne ala:16:

ayrıca ben kimsenin bana görüşünü ve söylediklerini takmıorum umrumda değil... ben en sevdiğime bile objektifiim bu TARKAN da olsa böyle...:1:

Senin objektif olduğuna inanmam çok zor. Sen öyleyim diyosan bişi diyemem ama :18: Seninle polemiğe de girmem normalde sadece klipte o kadar muhteşem efekt ve düşünceler varken sen şu kızlara takıp klibi çöpe atıyosun ya... Evet sanırım aşırı objektifsin...:18: :18: Ayrıca ben de şimdi sana senin örnek verdiğin klipteki kızları çoğaltma efektinin yine çok çok meşhur " Go west" klibinden taklit olduğunu söylesem.... o açıdan bakarsak her klibi her klibe çarpar bölerim.. sen benim müzik bilgimi yargılayamazsın...ben de seni yargılamadım sadece bu tip klipler izleye izleye dedim ki sen de o klibi izlediğini kabul etmişsin....:18: :18: hatta övmüşsün bile çok meşhur diye....

ezel1710
30-08-08, 00:16
ben seyredemedim ama yine sacini kesmis ne güzel büyümüstü

szr67
30-08-08, 00:17
bu tür dansçı kızlar kafasını oynacak değiller herhalde :18: orasını burasını oynatacakki dansçı olduğunu bilelim

ozinga
30-08-08, 00:20
dansı popo sallamadan ibaret olarak algılayan zihniyete bişey anlatmıcam artık..

ii seyirler....:19:

szr67
30-08-08, 00:22
sen oynada görelim ozman illaki sallanıyo:18:

Yakisikli89
30-08-08, 00:36
iki haberdede tesadüfen gördüm evet
insan izlemeye doyamioyr izledikce devam izlemek istioyr güzel klip

Yakisikli89
30-08-08, 00:38

nerde neyi nasil benzetirim kompleksinden cikmalisin
bu klibi bulmak icin kac saatini ayirdin
baska isin yok mu senin :18:

eLiF
30-08-08, 00:42
bravo bravo bravo

ozinga
30-08-08, 01:03

saat ayırmaya gerek kalmadı gördüğüm anda farkettim zaten ve yine mi dedim:19: :19:

**MegaStarkan**
30-08-08, 01:04
Klibi taniyorum ve alinti diye bir yönü yok.
Bazilari elisdirim derken sacmaliyor o kadar, sonrada "dünya müzigini"
takip ediyorum diyerek kendilerini tatmin ediyorlar. Digerleri cok bilgisiz ya...
Eh....ben yurtdisinda, yabanci müzik'le büyüdüm.
Türk müzik'le gec yasta Tarkan sayesinde tanistim..
....ve türkcemi bu forum sayesinde gelisdirdim.
Ben böyle bir benzetmede bulanamiyorum....Bulunan varsa helal olsun diyorum.
Sadece diyecegim bu ki ozinga'ya -rep veriyorum.

Lord.iz
30-08-08, 01:09
bende klibi star haberde izledim o sahneyi görünce Destination Calabria videosundaki kızlar geldi aklıma klibi çeken aynı kişimi acaba demeden duramadım ayrıca video klibin tamamı bana Britney Spears Toxic videosunu andırdı ayrıca Tarkanın videoda Türk medyasına Sitem etmesi Britney Spears'ın Peace of me şarkısını ve videosunu hatırlattı bana ama yinede ben bu videoyu diğer 2 (pare pare+vay anam vay) videodan daha çok sevdim :)

Bamboo
30-08-08, 01:25
iide aynı tema

kyle minogue - Can't Get You Out Of My Head da kullanılmıştı

şimdi ondandamı çaldı dieceksiniz çok saçma yaa böle güzel klibi karalamayalım lütfen dünya standartlarında olmuş ben çok beğendim bu bügüne kadar ki ne kaliteli tarkan klibi yine kendini aşmayı başarmış alkışlayalım bence... bravo

Klibi henüz inceleme firsatim olmadi, ama su dansci kizlari her klipte (turk ve yabanci) gormekten bikinti geldi bana :4: Onun disinda Tarkan cok seksi ve yakisikli, bayildimmmm!!!!!!!! Bide su tekme cakisi yokmu, bittim orda ben :28:

szr67
30-08-08, 01:40
klibin sonunda kumandayla kapatmasına çok güldüm:20:

Ozz
30-08-08, 01:46
Benim de seyircilerin tuttuğu yazı fikri hoşuma gitti..

trkntrkn89
30-08-08, 01:58
arkadaşlar farkettinizmi bilmiorum tarkanın giydiği o dudaklı tshirt burhan altıntopun en sevdiği tshirt yatarken sokakta koşarken evde otururken hep onu giyiyo:D:DD:

Bamboo
30-08-08, 01:58
fazla söze gerek yok arkadaşalar benzer temalar kıyafet,dans,hatta ruj bile defalarca kyle minogue,gwen stefani gibi (adını hatırlamadıklarımda var) bi çok dünyaca ünlü yüzler kullandı ne var bunda yani onlar birbirini hırsızlıkla suçlamıyolar biz nie çamur atıyoz anlamıyom zaten toplasan ancak 10 saniyesinde benzer bi tema var ama çaldı demek büyük iftira yazık bırakında bu güzel klibin keyfini sürelim........

Ozz
30-08-08, 02:02
fazla söze gerek yok arkadaşalar benzer temalar kıyafet,dans,hatta ruj bile defalarca kyle minogue,gwen stefani gibi (adını hatırlamadıklarımda var) bi çok dünyaca ünlü yüzler kullandı ne var bunda yani onlar birbirini hırsızlıkla suçlamıyolar biz nie çamur atıyoz anlamıyom zaten toplasan ancak 10 saniyesinde benzer bi tema var ama çaldı demek büyük iftira yazık bırakında bu güzel klibin keyfini sürelim........

Aynen ya dünyadaki en önemli rap, R&B kliplerine bakın, hepsinde sokakta dans edilir, hepsinde kenarda yanan bir çöp tenekesi, duvarda grafittiler, şapkalı, bol pantolonlu, göbeeeeeği açık zenci kızlar ve şapkayı ters çevirmiş bir şişko vardır. :18: :18: onların birbirlerini suçladıklarını zannetmiyorum. Söz konusu tarkan olunca millet çıldırıyo....

Mega_Star
30-08-08, 02:06
güzel bir klip:D

sally
30-08-08, 02:55
klip müthis olmus Tarkana yakisan klip,bu klip kesin cok konusulacak

sengibisidünyayagelmez
30-08-08, 03:07
son yorumları okudum da valla bazıları insanı çileden çıkarır. hadi TARKAN'ı çekemeyenleri ya da magazin basınını anlarım "meyve veren ağacı taşlarlar" ama TARKAN sevgisiyle dolu olup bu foruma girenelr niye!! niyeeeeeee!! sizler asla gerçek bir TARKAN hayranı olamazsınız, zerre örnek almamışsınız onu. burdaki 4000-5000 çiçek içinde illaki böcekelr çıkacak 40-50 kadar. ama geri kalanı her zaman TARKAN'ın yanında ve arkasındadır. ne yaaprsa yapsın kim olursa olsun onu destekleyecektir. en azından ben öyle olacağım!! kemçük ağızlarınızla kirletmeyin şu adamı yeter artık. Allah ona sabır versi nne diyim...

qüccin
30-08-08, 04:50
saat ayırmaya gerek kalmadı gördüğüm anda farkettim zaten ve yine mi dedim:19: :19:

seni yorumsuz bırakıyorum kaş yapıyım derken göz çıkartıosun nası bi eleştiri bu yaaa :13: :13: :13: hiçde çalıntılıkla alakası yok gayet müthiş son derece iyi bi klip olmuş seningibisidünyayagelmez adlı üyeyede sonunda kadar katılıorm biz herzmn tarkanın arkasındayız arada böle çatlak sesler çıkıcak tabi ama boş sesler bunlar bi anlamı yok
:13: :13: :13:

asd1234
30-08-08, 12:11
Aynen ya dünyadaki en önemli rap, R&B kliplerine bakın, hepsinde sokakta dans edilir, hepsinde kenarda yanan bir çöp tenekesi, duvarda grafittiler, şapkalı, bol pantolonlu, göbeeeeeği açık zenci kızlar ve şapkayı ters çevirmiş bir şişko vardır. :18: :18: onların birbirlerini suçladıklarını zannetmiyorum. Söz konusu tarkan olunca millet çıldırıyo....
Bak bu tüm söylediklerine,hele hele en son cümlene katılıyorum sonuna kadar:20: Tarkan tüm dilli düdüklere vermiş zaten klipte cevabını,başka "çalıntılar" bulacağım diye klibi tartaklarken mesajı almamış olabilir arkadaş:18:

Bi de söylemeden edemeyeceğim,Tarkan'ın sus işareti yapması ve ardından yaptığı işaret,omuz atıp cam kırar gibi ekranı kırması filan beni benden aldı :10:

gülcan
30-08-08, 12:21

Nasıl alıntı olur yahu klib yanlız dansçılardanmı oluşuyor hem Türkiyede olsun Avrupada olsun hemen hemen her klibte dansçı var bu ne saçma bir saptamadır :13:
Aylarca üzerinde çalışılmış klib yapmayın lütfen!
Emeğe saygı..

Ozz
30-08-08, 12:31
Bak bu tüm söylediklerine,hele hele en son cümlene katılıyorum sonuna kadar:20: Tarkan tüm dilli düdüklere vermiş zaten klipte cevabını,başka "çalıntılar" bulacağım diye klibi tartaklarken mesajı almamış olabilir arkadaş:18:

Bi de söylemeden edemeyeceğim,Tarkan'ın sus işareti yapması ve ardından yaptığı işaret,omuz atıp cam kırar gibi ekranı kırması filan beni benden aldı :10:

Bu klibi daha çok tartaklayacaklar...MTV nin sitesinde de şimdi Britney Spears'ın Peace of me klibine benzetenler olmuş :18: :18: Tabi medyayı kullanmak bi tek britney in hakkı ya... zaten tarkan dilli düdüğü de medyaya değil bana yazdı:18: :18: millet manyadı yaa..klibi beğenmeyebilirsin...beğenmedim der çıkarsın... beğenirsen de beğendim dersin.. aslında çok basit... neden çamur atıyosun ki... hastayız hasta bi gün üşenmicem düm starların kliplerini incelicem...o madonnaların, justinlerin, nerelerden araklama (işte ben buna araklama demem ama bazıları araklama diyor. adam güzel bulmuş kullanmışi klibe de iyi yedirmiş) yaptıklarını bir bir yazacam... milletin işi gücü yoksa benim de yok...:28: :28:

gülcan
30-08-08, 12:46
youtube;)

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/5220196027da46f9b5b877fa8708bc853b8ec664095c94d94d 2ae4d2364f3def928b17853f74caf715726

trkntrkn89
30-08-08, 12:49
zaten kliptede "tarkanın imajı çalıntı çıktı" falan dio oda gülüo hiç takmıo bizde hiç aldırmayalım tarkan marsta konser verse bu seferde amstronga özendi diicekler,işte bunların hepsi dilli düdük!!

90_model
30-08-08, 13:13
arkadaşlar tek bi cümle kuracam ! şu zamana kadar izlediğim en gzl klip budur ;)

kujo
30-08-08, 13:19
ozinga sen muzikten anliyorsan ben birsey bilmiyorum. hatta daha ileri gidiyim senin muzik kulturune (....).
forumda ki negatif yorumlarinin en (....) olani bu klip iicn yaptigindi.hadi oburleri bir nebze olsun anlasilir oluyordu ama artik (....) konusun da suphe etmeye basladim.
hayret ki klipteki camin kirilma sahnesini matrixten arakladi dememissin.
tarkan forumlarinda boyle buglar varken biz niye medyaya kiziyoruz ki.

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

(....)Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz(....)
Forum kurallari icin tiklayiniz (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

HakanÇelik
30-08-08, 13:33
Şu yaşıma kadar izlediğim en güzel video klip. Resmen büyülendim.
Bu deli adamı seviyorum !!!

:20: :20: :20:

90_model
30-08-08, 13:36
arkadaşlar tişörtünü gördünüz mü dilini çıkarmış resim var :18: :18: :18: :18:

alper...
30-08-08, 14:50
süper bi video..piece of me ile mantık olarak benzese de ondan çok daha fazla emek harcanmış..

**MegaStarkan**
30-08-08, 15:13
@ alper... katiliyorum ;)

Britney Spears'in "Lucky", "Everytime" ve "Piece of me" klipleri klip konusu olarak zaten birbirine benziyor.
Degisiklik yok, teknik gelismis o kadar.
Magazinciler her ünlülün hayatinda önemli, onunla ilgili klip cekmeleri gayet normal.
Britney'in fikri degil ki bu, copyright sanki ondaymis gibi yaziyorlar ...
Ondan öncede benzer klip'ler cekilmisti. Ben rahatsiz olmuyorum bu tür benzetmelerden.
Bir yandan gülümsüyorum ama ...
Tarkan'in feci bir klip yapmasinin kanatidir; o dünyaca ünlü kisiler'le kiyaslaniyor.

gülcan
30-08-08, 16:10
Arkadaşlar klib Power Türkte gösteriliyor şimdi çok hayacanlı Harika bir klib
bu adamı çok seviyorummm..:41: :41:

kevser
30-08-08, 16:13
tarkandan uzun zamandır izlediğim en güzel ve en mantıklı klip
şarkı sözlerine uyan bi klip olmuş çokta tatlı olmuş tarkan burda
emeği geçen herkese ve tabiki tarkana çok çok çoook teşekkürler

karma_elcin
30-08-08, 17:22
en iyi klibi bence bu albümde şimdiye kadar bu, arada bir de hoş ama bu klipte hem mekanlar değişio hem tarkan'ın kıyafetleri
o dergi kapağını görünce benim de aklıma britin piece of me geldi:)

bounce
30-08-08, 17:30
tarkan gercekten yenilikler peşinde yine... türkiyede bu tarz bi klip çekildiğini hatırlamıyorum...yine öncülük etti herkese..serdar ortaçın klibindeki amaç ne mesela halen anlamış değilim..:28:

karma_elcin
30-08-08, 17:45
tarkan gercekten yenilikler peşinde yine... türkiyede bu tarz bi klip çekildiğini hatırlamıyorum...yine öncülük etti herkese..serdar ortaçın klibindeki amaç ne mesela halen anlamış değilim..:28:
onun hiç amacı olmadı ki zaten hiç bi şeye :D

ozinga
30-08-08, 20:14
ozinga sen muzikten anliyorsan ben birsey bilmiyorum. hatta daha ileri gidiyim senin muzik kulturune (....).
forumda ki negatif yorumlarinin en (....) olani bu klip iicn yaptigindi.hadi oburleri bir nebze olsun anlasilir oluyordu ama artik (....) konusun da suphe etmeye basladim.
hayret ki klipteki camin kirilma sahnesini matrixten arakladi dememissin.
tarkan forumlarinda boyle buglar varken biz niye medyaya kiziyoruz ki.

öncelikle ağzını topla ve adam gibi yorum yap:13:

1. cisi ben müzikle alakalı yorum yapmadım; video hakkında yorum yaptım
ve müzik anlayışımı nerden eleştriyorsun??

2.cisi yorumuma aptalca deme hakkını kimse vermez sana ve zeka konusunda şüphe etme inan mühendislik okuyan bi sayısal zekaya sahibim...

3.sü yönetime sesleniyorum benim yorumuma aptalca, turp sıkıyım vs.. gibi zeka abidesi sözlerine neden uyarı vermiorsunuz?? tabi beni eleştriyo haklısınız daha fazlasınıda söyleyebilir pardon:16:

kevser
30-08-08, 20:43
yorum yapan arkadaşıda yorumu yadırgayan arkadaşıda tanımıyorum ama ne yazarsa yazsın birisi böyle sert yorumlar olmaz onu yadırgarken yadırgancak hale düşmüşsün arkadaşım kusura bakma
tarkanı sevmek demek onu yaptığı herşeyle kabul etmek demek değildir ki gerektiğinde yanlışlarını görmektir gerçk hayranlık. tarkan kendini sürekli mükemmel hissetse yani sizin zannettiğiniz gibi sizce bu kadar geliştirebilirmiydi kendini?yani sonuç olarak ne olursa olsun kim olursa olsun böyle sözlerde bulunmak çok yanlış
bi hatası varsa yönetim ilgilenir diye düşünüyorum

ellow
30-08-08, 21:36
Tebrik ederim,izledim ve bittim!!Tarkan yani benim icin esittir basari...
Herzamanki gibi pek havaliyiz pek efendim:))

**MegaStarkan**
31-08-08, 03:02
3.sü yönetime sesleniyorum benim yorumuma aptalca, turp sıkıyım vs.. gibi zeka abidesi sözlerine neden uyarı vermiorsunuz?? tabi beni eleştriyo haklısınız daha fazlasınıda söyleyebilir pardon:16:
Eger bir hata varsa ve forum kurallarina aykiri davranis varsa,
yönetimin gözünden kacmis olan birsey, bunu pm yoluyla
diger üyeler gibi bildiriniz veya dogru düzgün konuda belirtiniz.
"Su yönetim" diye adlandiramasiniz bizi ....
üstelik sanki bilincli bir davranis gibi gösteremezsiniz. Böyle iftralari kaldiramam!
Acitasyon'a gerek yok ...
Gereken önlemler alinmistir.

Saygilar,
TCFC-Yönetim Kenan

Lütfen konuyla alakali cevaplar yazmaya özen gösterelim arkadaslar, yoksa ister istemez tatsizliklar veya yanlis anlasilmalar cikacaktir. Dilli düdüklesmeyelim lütfen :4:

bounce
31-08-08, 03:13
kenan(megastarkan) burda su yönetim dememiş arkadaşımız 3.sü yani ücüncüsü ordaki sü bu...türkçe de böyle bi kullanım var avrupada yaşadığından belki bilemeyebilirsin:20:
ozinga gercekten bu sefer olmadı diyorum bu eleştiri değil...

kujo
31-08-08, 07:09
kardesim tarkan konusunda kardesimi tanimam duzgun elestirmiyorsa elestiririm. senin muhendislik okuman analitik zeka ya sahip oldugunu gostermez. ben sana okudugun bolumu sormadim ki? hayret birseysin. sen burada tarkana yonelik yalan haksizlik dolu elestiri yapacaksin sonra agzini bozma diyeceksin. bahsi gecen yorumumda en hafif sekilde elestirdim. beni yonetime afise edecegine tarkan forumunda yazdigin seylere yaptigin yorumlara dikkat et. burasi senin kisisel tatmin olacagin mekan degil.
tum diger uyelerden ozur diliyorum,

hayallerimolmasa
31-08-08, 11:17
işte tarkan farkı kimseyle polemiğe girmez,yaptıklarıyla cevap verir. :18: tarkan şişmanladı:18: tarkan yaşlandı:18: tarkan artık bitti vs vs diyenler meğerse neymişşşşşşş

firelord
31-08-08, 14:24
müthiş ötesi bir klip.türkiyede hiç bir sanatçı böyle klip çekmemiştir

ozinga
31-08-08, 14:33
Eger bir hata varsa ve forum kurallarina aykiri davranis varsa,
yönetimin gözünden kacmis olan birsey, bunu pm yoluyla
diger üyeler gibi bildiriniz veya dogru düzgün konuda belirtiniz.
"Su yönetim" diye adlandiramasiniz bizi ....
üstelik sanki bilincli bir davranis gibi gösteremezsiniz. Böyle iftralari kaldiramam!
Acitasyon'a gerek yok ...
Gereken önlemler alinmistir.

Saygilar,
TCFC-Yönetim Kenan

orda ŞU demedim üçüncüSÜ anlamında yazdım dikkat

edelim...

bounce teşkkürler sen anlamışın ve izah yapmışın:20:

kimsenin cevabına bi yorum yapmıorum...görüşlerim hala geçerlidir..

saygılar....:1:

**MegaStarkan**
31-08-08, 15:17
O cümle disinda hersey hala gecerlidir. Yanlis anlamisim, özür.
Türkiye'de degisikmis. Mantik disi bir olay aslinda.
Nokta koyuluyorsa neden yine "sü" yaziliyor
zaten nokta "sü" olarak koyuluyor... nokta koyulmasa sü yazilir.
Neyse Türkcede degisikmis.
Konuyu uzatmiyalim, off-topic mesaj'lar bundan sonra silinicektir.
Konuya geri dönünüz.

Tesekkürler.

tarki_ceycey
31-08-08, 17:56
ben bu konuyu grmediğim için aynısından açtım özür dilerim..bide dilli düdük olduğuna çok sevinidim

Tugcee
01-09-08, 17:12
klip süper olmuş müthiş olmuş Tarkana yakışmışşş canım benim yine her zamanki gibi yakışıklı cıkmş :20:

leyla
01-09-08, 21:26
klip cok guzel ya.tesekkurler tarkan

HURRICANE
02-09-08, 06:39
Çok farklı ve muhteşem tek kelimeyle;)TARKN,Görsel efectler ve klibin enerjisi harika...

tarkaseksüel
02-09-08, 12:45
burada neler olmuş yaaa resmen mahalle kavd,gasına ddonmuss neyse tatlıya baglandıysa sorun yok klip süüpeerrrr olmuşşşş

KelebeQ
03-09-08, 04:58
MÜTHİŞ !

budur yani..

halloween06
08-09-08, 14:44
klibi süper olmus cok begendim.helal olsun valla.tarkanıma