PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeşim salkım

trkntrkn89
27-08-08, 01:37
:13: tvde zaplıodum az önce serdar ortaç konserini gösteriolardı sahne kostümü tarkanın şu beyazlı giysisine çook benziodu bide güneş gözlüğü falan ama hiç yakışmamış neyse asıl konuya geliim konserden çıkışta yeşim salkımla sevgilisi çıkıodu "türkiyede popstar serdar ortaçtır" dedi yeşim salkımın sevgilisi habercilerden biri hemen tarkan dedi? yok tarkan müziğin sesini açmalıymış avrupadan duyulması için,yok serdar ortaç daha iimiş bide alaycı bi şekilde ya varya ben oturduqum yerden çıldırdım tarkanı hiç düşünemiorum sinir oldum resmen!!!

senin haddinmi tarkana laf atmak...!!!

x_y_z
27-08-08, 01:41
serdar ortac türkiyenin stari olabilir ama tarkanin dünyada tanındığı sınırları daha haritalar bile bulamadi.. :20:

**MegaStarkan**
27-08-08, 01:54
Kendi ödülünü parala satin alan degilmiydi bu sahis?

denizmavisi
27-08-08, 01:57
başkaları konuşsun dursun kimin ne olduğunu herkes biliyor hepsi vız gelir tırıs gider serdar o sesiyle anca kargaların megastarı olur:18:

ezel1710
27-08-08, 02:00

evet ta kendisi :20:

eskalen
27-08-08, 02:23
Böle şeylere pek kafa takmamak gerek, körelmiş bir müzik anlayışı ve bakışı diyelim!...Vız gelir tırıs gider Tarkan'ın tabiriyle :)

trkntrkn89
27-08-08, 02:36
övdükleri adam serdar ortacın bi dörtlüğü:

yüreksizin birine
gönül veren tenime
bakıp da sözlerine
uyan kafamı
değiştirip adını

irdeleyelim:
"yüreksizin birine gönül veren tenime" burada herhalde tenim gönül vermiş zati benim de bir kalbim yok diyor. o zaman nedir problemin serdar? madem tenin vermiş gönlünü (nasıl oluyorsa o da artık) bak keyfine be adamım. "bakıp da sözlerine" sözlerine? bakıp? ehem. "uyan kafamı" bakınız burada ne öncesinde ne de sonrasında bir anlam ihtiva etmiyor bu dizemiz. "uyan kafamı napıım" mı artık ne bileyim? "değiştirip adını" kimin adı...

devilscream
27-08-08, 03:07
Serdar Ortaç'ı neden bu kadar büyütürler anlamiyorum
Şarkı sözleri anlamsiz,sarkilari hep birbirine benziyor
"Tarkan Serdar'dan cok daha iyi beste yapiyor..."
En azindan daha üretken,hicbir sarkisi birbirine benzemiyor...
Tarkan kostumune benzerlik konusuna takilmicam!

bounce
27-08-08, 03:11
arkadaşlar olayın serdar ortaçla alakası yok....hatta aynı programda serdar ortaça tarkan hakkında soruyorlar..adam övgüyle bahsetti tarkandan...burada eleştirilmesi gerek kişi yeşim salkımın erkek arkadaşı....

devilscream
27-08-08, 03:13
arkadaşlar olayın serdar ortaçla alakası yok....hatta aynı programda serdar ortaça tarkan hakkında soruyorlar..adam övgüyle bahsetti tarkandan...burada eleştirilmesi gerek kişi yeşim salkımın erkek arkadaşı....
söylediğin seye katiliyorum
ama yazilan mesajlarda Serdar'dan cok "Serdar'i Övenler" eleştirilmiş:):20:

sengibisidünyayagelmez
27-08-08, 03:44
kendisi bıraksın dünyastarlığını türkiyede bile star olabilmiş mi acaba. şarkıcılığı bırakıyorum diyip para bitince dönen şahıslar!!!

ellow
27-08-08, 03:49

Katiliyorum sana,polemik fitili atesleyen kadinin erkek arkadasi,ya tutarsa misali,Tarkan cephesinden yanit gelirse degme keyiflerine,dan dan dan efekti ile magazin programlarinda haber olurlar iste!!

Ozz
27-08-08, 11:47
yeşim salkım hakkında yazacağım bir iki kelime var ama mod.lar mesajımı siler o yüzden sadece bunalımda diyip geçelim...

karma_elcin
27-08-08, 13:24
:20: :20: :20:...
iice cozuttular herkes kendini bi halt sanıo kim o yaa kim??:16:

szr67
27-08-08, 13:37
yeşim salkımla serdar ortaçı meze yapar kurtlar sofrasına koyarım......:13:

Serdarin sarkilarini dinlerim, ama ne yazikki kas yapicam derken göz cikaranlardan Serdar. Yani biraz olayin civkini cikardi, hep ayni sound, hep ayni ritim, hep ayni danslar, hep ayni ses kalabaligi,... sözler güzel müzik bayiyo.
Yesim Salkim'a yorum bile yapmiorum, o kadinin ne mal oldugunu 7 kat eller bile biliyo:28:

trkntrkn89
27-08-08, 14:14
serdar ortaç yola geldi ama nie bu adamı dinliyenler hep tarkana sarıo anlamadım.
serdar ortacı tarkanla diilde çin malı eşyalarla karşılaştırmak lazım nitekim çook benzerlikleri var:

1. kalitesizdir ama işlevseldir
2. herkes eleştirir, karşı çıkar ama satışı hiç düşmez
3. uzun vadede çekilemez, dayanılamaz, zararlıdır ama kısa vadede ihtiyacınızı karşılar (ihtiyacınız olan gittiğiniz yerde hop hop dans ederken adapte olabilmek için çalan şarkıyı hemen ezberleyebilmekse serdar ortaç çekilebilir, tıpkı "ammann..plajda dinliycem nasılsa" diye çin malı i-pod almak gibi)
4. herhangi bir şehrin en ücra yerinden en merkezi bölümüne kadar her yerde temin edilebilir
5. serdar ortaç şarkıları biribirinin aynısıdır çin malı da orijinal markanın aynısıdır

çekik göz olayına hiç girmiyorum

aylin_23
27-08-08, 15:33
arkadaşlar boşverin ya yeşim salkım kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

tarkan bunların malesef ekmeğine yağ sürdü niye derseniz bu albümünde serdarlar gibi slogan bi şarkı yapmadı yani kaliteli iş yaptı buda türkiyede hemen sindirilmez zaman ister 2 sene sonra bu albüm gene dinlenecek ama kısa sürede iş getirecek albüm değil yazdıklarım anlaşılmıştır umarım bide nedense bakıyorum serdarı medya baya desteklemeye başlamış

eLiF
27-08-08, 16:05
yeşim salkım kim dicem ama onu bile doğru dürüst tanımazken sevgilisi kim??? çok önemli bi müzik eleştirmeni de bizim mi haberimiz yok... yeşim salkımın sevgilisi olmaktan başka müzikle(!) alakası ne?? :19:

kevser
27-08-08, 16:22
herkesin yaptığını o kadında yapmış işte gündemde kalmak için en kolay yol tarkana laf atmak reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünerekten tarkana laf ediolar .kimisi tarkana övgü yağdırıyo kimisi ise laf ediyo reklamı bulmuşlar işte konusu tarkan bu kadar

ellow
28-08-08, 10:36
herkesin yaptığını o kadında yapmış işte gündemde kalmak için en kolay yol tarkana laf atmak reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünerekten tarkana laf ediolar .kimisi tarkana övgü yağdırıyo kimisi ise laf ediyo reklamı bulmuşlar işte konusu tarkan bu kadar

Buna da katiliyorum,sirf kotu anlamda elestiriyle degil,sanki onun yanindaymis gibi davranarakta onun sirtindan reklam yapanlar var sahte tavirlariyla...

garez
28-08-08, 16:09
resmen saçmalamış tamam bişey demiorumson yıllarda serdar ortaç türkiyede ekndini öne çıkardı ama yurt dışında böyle bişey olamaz

prenses_elaa
08-09-08, 18:14
bende o haberi gördüm ben hep görüyorum yabancı turistlere soruyolar bu ülkeden hangi şarkıcıyı tanıyorsun diye onlarda tarkan diyor kime sorsan kaç defa gördüm

ayrıca amerikada bir dergide türkiyenin gurur duyması gerektiği şeylerden biriin tarkan olduğunu söylüyolardı

tarkaseksüel
08-09-08, 20:48
keske sen muhabır olsaydında soleseydın bu lafı onaaa olece kalırdııı:20:

merwik
09-09-08, 15:07
arkadaşlar farkındamısınız? Serdar Ortaç ın şu son yıllarda yapmış olduğu herşey taklitten ibaret... Eğer yeni klibini izlediyseniz, resmen Kenan Doğulu'nun Çakkıdı klibinin yeni versiyonu olmuş... Dansçılar vs. Ayrıca Kenan Doğulunun şarkı sözlerine çok benzer sözler kullanmış şarkılarında...(http://televizyonhaberleri.blogcu.com/kenan-dogulu-serdar-ortac-a-dava-acacak_23563131.html ) Tarkan'ın kostümlerine, sahnesine geldi sıra...

Yeşim Salkım'a gelince... O Tarkan'a laf atmadan önce kendisine baksın... Ülkede herkes onu skandallarıyla, başına gelenlerle hatırlıyor. Yaptığı hangi şarkı listeye girmiş, üst sıralara yükselmiş şu son dönemde? Eminim Serdar Ortaç değilde Tarkan konserinden çıkarken görüntülense, bu sefer Tarkan'ı övüp Serdar Ortaç'ı yerin dibine sokardı. Çünkü yarattığı polemikler ve skandallardan başka gündeme gelebilecek hiçbir malzemesi yok. Hiç sinirlenmeyin, böyle saçma sapan konuşan insanlar (yoksa dilli düdükler mi demeliydim?) sayesinde Tarkan kazanıyor, çünkü herkes Tarkan'ın nasıl kişilikli bir adam olduğunu görmüş oluyor. Serdar Ortaç olsaydı kötülenen, anında cevap gelmişti tarafından zamanında Hande Yener'e yaptığı gibi...

TARKANFREAK
10-09-08, 23:47
Serdar Ortaç'ı neden bu kadar büyütürler anlamiyorum
Şarkı sözleri anlamsiz,sarkilari hep birbirine benziyor
"Tarkan Serdar'dan cok daha iyi beste yapiyor..."
En azindan daha üretken,hicbir sarkisi birbirine benzemiyor...
Tarkan kostumune benzerlik konusuna takilmicam!

varya her harfine her kelimene 100 % katiliyorum. baya bi abartiyolar