PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan starlığa geri döndü

arjen22-tarkan
25-08-08, 16:32
Saygısızlık yapmak istemem, böyle inançlarım da yoktur ama sordum kendime: Tarkan'a ayrılmak mı yaradı acaba? Adam birden bire başka bir şeye dönüştü; metamorfoz olayına girdi hakikaten. O kravatlı, takım elbiseli memur kılığını üzerinden atınca a-acayip bir şey oldu. Uyanır uyanmaz(!) önce rastalı saçlar ve Hint şalvarıyla pozlar verdi. Arkasından Açıkhava konserinde beyaz kıyafeti, saçları, pabuçları, gözlüğü, takıları, tavırları ve duruşuyla 'silkelendim, kendime geldim' mesajı geldi. 'Özlediğiniz megastar döndü' dedi. Biz de 'oh be' dedik hep bir ağızdan... Perihan Mağden de geçenlerde güzel bir yazı yazmış; "Tarkan starlığına geri dönüyor" demişti. Resmen doğru! E star dediğin benim gibi, senin gibi olur mu hiç? Bir farklılığı, bir öncü yanı, bir seksapeli, bir çekiciliği, bir karizması, bizi kendine baktıracak bir şeyleri olmalı değil mi? Türkiye'de star kavramının içini dolduracak bu kişi de, bir tek Tarkan'dır bana göre. Bir dönem yanlış projeler, yanlış imaj çalışmalarıyla ışığını söndürdü ama Mağden'in de dediği gibi; hakiki starlık öyle acayip bir tılsım ki, aynen Ajda Pekkan gibi yedi yıl ortadan yok olsan da, döndüğünde boş durmuş yerin yine seni bekliyordur. O zaman hoşgeldin Tarkan!

Şirin Sever
Günaydın-Sabah

StaR
25-08-08, 16:36
Tarkan gercekten isini biliyor..
Haber icin tesekkürler bu arada ;)

kevser
25-08-08, 16:38
ohh bee artık antitarkan habercilerin azalmış olmasına görmek ne güzel

trkntrkn89
25-08-08, 16:50
yazarın görüşlerine tamamen katılıorum,bilge iyi bi kişiydi belki tarkanın bulabileceqi en iyilerindendi ama bazı ilişkiler sizi geliştirmez aksine geriye götürür tarkan bilgeyle olduqu zaman bi bankacılar toplantısı vardı antalyada konsere ööle bi çıkıtıki yani bankacı gibiydi hakkaten takım ve kravat falan bide üstüne göbek vardı iice starlık gidio diodum ama şimdiki haliyle o halinin hiç bi alakası yok buda tamamen tarkan farkı hiç kimse bööle bi deqişim geçiremez...

szr67
25-08-08, 16:52
dediklerime geliyor tarkan yavaş yavaş benlen çalış tarkan ozaman madonna yanında asistan olarak çalışır:20:

Bence burda Bilgeye yüklenmeye gerek yok, benim görüsümce Tarkan Bilgeyi çok fazla seviyodu... yani o derece ki kendini unutuyodu. Buda son yillardaki hal ve tavirlarindan belliydi zaten, kilo aldi, kostümlere daha az özen gösterdi,... Simdi o yeni bi sayfa açmaya calisiyo ve tabikide bastan sona degisim yasamasi ona bu yolda cok yardimi dokuncak. Ayrilik yaradi demicem, ayrilip Bilgeden baska seylerle ilgilenebilecegini görmesi yaradi Tarkan'a.

dediklerime geliyor tarkan yavaş yavaş benlen çalış tarkan ozaman madonna yanında asistan olarak çalışır:20:

Kisisel bilgilerinizi bana PM ile atarsaniz bende bu ise gönüllüyüm, benide star yapin Justin vokalistim Madonna asistanim olsun :28: :18:

**MegaStarkan**
25-08-08, 17:08
Kisisel bilgilerinizi bana PM ile atarsaniz bende bu ise gönüllüyüm, benide star yapin Justin vokalistim Madonna asistanim olsun :28: :18:
Süperdi :18: :18: :18: :18:

ezel1710
25-08-08, 17:10
Tarkan gercekten isini biliyor..
Haber icin tesekkürler bu arada ;)

katiliyorum.
haber icin tesekürler

bounce
25-08-08, 17:14
evet yaaa ben de dile getirmiştim ayrılık tarkan a yaradı diye....bilge müzikal açıdan tarkanı besleyememişti...yeni albümünü iple çekiyorum tarkanın...

kevser
25-08-08, 17:33
olayı bilgenin üstüne atmak doğru değil bence her başarılı erkeğin arkasında bi kadın vardır unutmayın:):) yani tarkan başarılı olsun diye ömrü boyunca bidaha ilişki yaşamıycak mı

sengibisidünyayagelmez
25-08-08, 17:34
Bilge ablayla ayrılmalarına çok üzüldüm o ayrı mesele ama konuya hiç bu açıdan bakmamıştım. Ben hiçbir zaman TARKAN söndü diyenlere inanmadım zaten, insanın içindeki yeteneği allah vergisi nasıl sönebilirdi ki? Zaten bilge ablayla ayrılmasına sebep olarak da kendimi işime vermem gerekiyor demişti. işine tam anlamıyla verdi kendini ve gerçekten de metamorfoz geçiriyor TARKANIM...

szr67
25-08-08, 17:45
geçsen dalganı dillli düdük

Ozz
25-08-08, 17:48
açıkçası bu beni korkutuyor.. negatif olmak istemem tabiki de tarkan ın eski enerjisini kazanması, zayıflaması, kostümleri falan kesinlikle mutlu oluyorum hatta bunu yazarların yazması, herkes "Tarkan Bitti" dediği zaman tekrar "geri döndü" demeleri falan muhteşem birşey ama bunu bir kadına bağlamak bence doğru değil. Daha doğrusu olmamalı..Her aşık olduğunda böyle mi olacak acaba... Umarım bu bilgeye bağlı değildir de tarkan'ın kendinde ne zamandır yapmak istediği birşeydir ya da çevresindeki doğru seslerin bir yönlendirmesidir... aksi takdirde tarkan gibi bir sanatçının hayatına giren kadınlardan, kendisini salıverecek kadar etkilenmesi ve işini aksatması ürkünççç bi olay...

x_y_z
25-08-08, 18:37
ayrılmakla barısmakla alakası yok Tarkan bu yüzyilin megastari ve öyle kalacak :)

sarıpapatya
25-08-08, 19:41
bence ayrılık değil buaralar tarkan için söylenen kötü eleştiriler tarkan bitti lafları tarkanı kamçıladı ve siz görürsünüz diyerek işine daha çok sarılmaya başladı daha devamı geliceğinede adım gibi eminim:)))

bounce
25-08-08, 19:57
ne alaka yaaa ben sadece bilge açısından söyledim ....asia zamanında elif dağdeviren zamanında tarkan zirveye doğru tırmanıyordu...sabret inci tanem...tarkanın elife yazdığı şarkı .ayrıca elif dağdeviren tarkanın müzikal açıdan iyi müzisyenlerle tanışmasına vesile oldu....hem bunu tarkan da diyor kendimi işime verceğim...ben tarkanın bu lafından şu anlamı çıkardım...bilge müzikal açıdan bana katkısı olmadı... ok mi...olaya feminizm duygularınızı katmayın

sinemtevetoglu
25-08-08, 20:48
bence de ayrılık yaradı...onu üzgün gömedim....gitgide daha da iyi oluyor bu da beni mutlu ediyor...başında beri hata olduğunu düşündüm zaten...o zaman yeniden hoşgeldin TaRkANım :)

teşekkürler...

tarkaseksüel
26-08-08, 11:48
Ağzını Yıyım Kı Senıjnnnn Ne Gusel Dedınn

TARKANFREAK
26-08-08, 19:13
cok güzel yazi tskler...ayriliik yaradi gercekten belki süper sarkilar cikar ortaya hehe

kevser
26-08-08, 21:46
süper şarkılar çıkacak belki ortaya ama ya tarkan çok
üzülmüşse şarkı için üzülsün mü yani adam

karma_elcin
26-08-08, 23:54
katılıorm bilgenin yanında dura dura tarkan da bilgeye benzicekti son anda u dönüşü yaptı tarkan :D

denizmavisi
27-08-08, 01:29
gerçekten eski haline geri dönüyor kendindeki değişimi kendi de fark etti ki böyle bir ayrılık kararı aldı bu karar tarkan açısından görünüşe bakılırsa çok hayırlı oldu umarım eski şarkılarına da geri döner tam olur