PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a Niyet Murat'a Kısmet!..

szr67
20-08-08, 01:51
HİSAR'DA DEMET AKALIN VE MURAT BOZ FIRTINASI!..

Geçtiğimiz günler de Rumeli Hisarı’nda konser veren Demet Akalın sevilen sanatçı Murat Boz’la düet yaptı. Boz’un “uçurum” adlı parçasını seslendiren Akalın’a Boz’un on kişilik ateş dans grubu eşlik etti.

Murat Boz, “biz sanatçılar birbirimize destek olmamız gerekiyor, Demet’in ilk Rumeli konseri olduğu için kendimce destek oldum” dedi.

http://www.gezentilki.com/v2/tarkana-niyet-murata-kismet-13457-1.php

kevser
20-08-08, 02:12
tarkan niye rumelide konser vermiyo??

ezel1710
20-08-08, 02:33
baak sanatcida olmus he bak, bak himm.

sengibisidünyayagelmez
20-08-08, 03:03
demet'e yeter:) ha TARKAN ha murat:)

ekrem
20-08-08, 05:26

ben bi yaz rumelikonserlerinde çalışmıştım orası 1500 kişilik zorlasan 2000 kişi alıyo..bu kadarı yetermi dahasını anlatım mı?

szr67
20-08-08, 09:57

hittproduction yani tarkanın şirketi harbiye cemil topuzlu açıkhava konserlerini yapmakla görevli bir şirket tarkan da şirketini kullanarak burda konserlerde yer alıyor.yani hitt production nerde tarkan orda:20: anlatabildim sanıyorum

eLiF
20-08-08, 18:31
demete çok bile murat idare etsin artık gözü yükseklerde olmasın:28:

eskalen
21-08-08, 00:44
Demet akalın Rumeli Hisarı konserini tek başına götürmesi zor olur diye düşünüyordum....Tam böyle baş santçılarınan omadı çünkü....Sırf Murat Boz değil başka sanatçı arkadaşları da şarkı söylemiş konserinde.....Tarkan'ın ise en son rumeli hisarı konseri karma albümü zamanıydı....Rumeli hisarı izleyici açısından hem zor, hemde çok az kişi alıyor...En geleneksel mekan Harbiye, Hem Tarkan için yıllardır, hem de şirketi için en güzel mekan Harbiye açıkhava!

MEGASTAR
21-08-08, 13:49
Murat Boz "destek" le neyi kastediyo,,, iyi valla cani sikilana Tarkan gibileri destek olsun

tarkaseksüel
21-08-08, 22:39
hittproduction yani tarkanın şirketi harbiye cemil topuzlu açıkhava konserlerini yapmakla görevli bir şirket tarkan da şirketini kullanarak burda konserlerde yer alıyor.yani hitt production nerde tarkan orda:20: anlatabildim sanıyorum

hem alanda kucukmuşşşş