PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : show tv tarkan

trkntrkn89
18-08-08, 22:55
show haberde yine tarkan vardı:21:

ben hergün show haberi izlemeye çalışıorum,en azından sonlarına doqru tarkan çıkıobravo

Konu "Duyurular" bölümüne tasinmistir, birdahakine sende oraya aç bu yorgun arkadasini ugrastirma canim :4:

x_y_z
18-08-08, 23:18
ben izledim yine güzel bir konser olmus..eskiden tüm Tarkan konserlerini Atv gösterirdi şimdi de show gösteriyor..yarında bu günki konseri gösterir.. :)

sengibisidünyayagelmez
19-08-08, 00:45
izledim ben de ama çok baştansavma bir haber olmuş. kostümlerini, danslarını hiç göstermediler. konser bundan çok daha güzeldi

bounce
19-08-08, 02:23
izledim ben de ama çok baştansavma bir haber olmuş. kostümlerini, danslarını hiç göstermediler. konser bundan çok daha güzeldi
evet bence de ama bence her konserini vermeye gerek yok diye düşünüyorum...iktisadi olarak marjinal faydası düşüyor...adamlarda baştan savma yapmışlar o nedenle..birde hep aynı şarkıları yayınlıyorlar...vay anam vay ile hüp ozinga remix...sıkıldım ben yaaa...başka şarkılarını yayınlasalar...tarkan ilk 2 şarkı için izin vermese de ...son 2 şarkı için izin verse...mesela
http://www.showtvnet.com/haber/player.asp?ptype=haber&product=/180808/tarkan.wmv&btype=Firefox