PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zarema: Tarkan'la konser vereceğiz.

İZMİRLİ
08-08-08, 16:00
Zarema: Tarkan'la konser vereceğiz.

Türkiye'ye geldiği ilk günden bu yana sesiyle büyük beğeni toplayan Zarema, Avrupa radyolarında da zirveye oynuyor. Adı Tarkan'la birlikte aşk dedikodusuna karışan Zarema, Tarkan'la yeniden bir konser projesinde biraraya geleceklerini müjdeledi.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, geçtiğimiz günlerde Hollywood'da gerçekleşen 'United For A Cause' konserine katılan şarkıcı, konser sonrasında ünlü şarkıcı Alicia Keys ile birlikte şarkı söylemesi için teklif aldı. Teklifi değerlendiren Zarema, görüşmelerini sürdürüyor.

ezel1710
08-08-08, 16:03
ya ben yorum yapmayim en iyisi:23:

eLiF
08-08-08, 16:06
bu kadına sinir olmaya başladım artık :14: haber için teşekkürler...

ezel1710
08-08-08, 16:15
bu kadına sinir olmaya başladım artık :14: haber için teşekkürler...

ya aldirma sende benimgibi yap :23: :12: ve sakin kalmaya calis

asd1234
08-08-08, 16:19
Tarkan'ın neden Zarema'yla konser verdiğini/vereceğini anlayabilmiş değilim..

eLiF
08-08-08, 16:22
ya aldirma sende benimgibi yap :23: :12: ve sakin kalmaya calis
haklısın en iisi bu olacak :19: :28:

Rumeli59
08-08-08, 22:22
ya ben yorum yapmayim en iyisi:23:

Bende:23: :23:

x_y_z
08-08-08, 22:30
tarkan şöyle bir kaç gün düşünüp madonnayla konser verse.. :20:

herseyim
08-08-08, 23:15
zaremanin kim oldugunu bile bilmemm;) ama tarkanin yanina yakisirsaaa duet yapsinlar;)

gülcan
08-08-08, 23:20
zerema tarkan'ın kazakistanda birlikte konser verdiği şarkıcı hatta tarkan'ın adı onunla anılmıştı ..tarkan'da buna çok sinirlenmişti.. bence olabilir neden olmasın çünkü daha önce birlikte sahneye çıkmışlardı..

bounce
09-08-08, 00:56
zerema tarkan'ın kazakistanda birlikte konser verdiği şarkıcı hatta tarkan'ın adı onunla anılmıştı ..tarkan'da buna çok sinirlenmişti.. bence olabilir neden olmasın çünkü daha önce birlikte sahneye çıkmışlardı..
kazakistan değil azerbaycan konserinde...
alicia keys miş bence atmasın zarema o kadar ....

gülcan
09-08-08, 01:59
kazakistan değil azerbaycan konserinde...
alicia keys miş bence atmasın zarema o kadar ....

Afedersin karıştırmışım azerbeycan konseri:16:

nazar
09-08-08, 14:39
güzel kiz ya ben beyeniyom

tarkaseksüel
09-08-08, 21:46
zaremanin kim oldugunu bile bilmemm;) ama tarkanin yanina yakisirsaaa duet yapsinlar;)
:20: :20: :20: :20: :20:

tufanzenger
11-08-08, 23:53
onlar beraber falan sahneye çıkmıyor.. konserde "alt grup" denen bir şey var biliyorsunuz.. tarkan da bu sene, belki de aynı prodüktörle çalıştıkları için zarema'yı seçmiş.. ne var ki bunda.. neyi batıyor?? 4-5 sene önce çıkan rebel moves'dan, 3 sene önce çıkan djden iyidir :)

bounce
12-08-08, 01:40
onlar beraber falan sahneye çıkmıyor.. konserde "alt grup" denen bir şey var biliyorsunuz.. tarkan da bu sene, belki de aynı prodüktörle çalıştıkları için zarema'yı seçmiş.. ne var ki bunda.. neyi batıyor?? 4-5 sene önce çıkan rebel moves'dan, 3 sene önce çıkan djden iyidir :)
3 sene önce çıkan adam dj hüseyin karadayı .dinlemesem de kendisini tarkan la sezen aksuyla ajda pekkanla çalışmış...dj tiesto kadar olmasada ünlü biri....diğer adamlar da rebel moves..bence çok süper müzik yapıyorlar...şarkıların tam isimlerini bilmiyorum sheep galiba bi tanesi süper şarkılardı...hatta grubun bir elemanı cem özkan ..ayrıca avea nın oh be şarkısını da bu grup hazırlamıştır....onun için biraz hakkını verelim bu adamların zarema nın o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum olsa herkes konuşurdu onu....

Blg
12-08-08, 01:43
3 sene önce çıkan adam dj hüseyin karadayı .dinlemesem de kendisini tarkan la sezen aksuyla ajda pekkanla çalışmış...dj tiesto kadar olmasada ünlü biri....diğer adamlar da rebel moves..bence çok süper müzik yapıyorlar...şarkıların tam isimlerini bilmiyorum sheep galiba bi tanesi süper şarkılardı...hatta grubun bir elemanı cem özkan ..ayrıca avea nın oh be şarkısını da bu grup hazırlamıştır....onun için biraz hakkını verelim bu adamların zarema nın o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum olsa herkes konuşurdu onu....

o sinir bozucu fenalık getirici oh be şarkısını rebel moves yapmış demek, hayatımda dinlediğim en sinir bozucu şeylerden biri...geçen seneki harbiye konserlerinde dındırıdındın dındırıdındın oh be, kaç defa çaldı acaba? 100000 , 200000? çok fenaydı.

sengibisidünyayagelmez
14-08-08, 02:14
naapsın ZArema'da biliyo ünlü olmanın yolu TARKAN'ın adını anmaktan geçiyor, deniyor işte bu yolu garibim

bounce
14-08-08, 03:40
o sinir bozucu fenalık getirici oh be şarkısını rebel moves yapmış demek, hayatımda dinlediğim en sinir bozucu şeylerden biri...geçen seneki harbiye konserlerinde dındırıdındın dındırıdındın oh be, kaç defa çaldı acaba? 100000 , 200000? çok fenaydı.
göreceli bi durum ben bayağı dinlerdim...klip de tavşanlar süperdi...