PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşkım yarın napıyorsun

gülcan
06-08-08, 10:56
Hürriyet Gazetesinin Bugünkü Kelebek Ekinde..

Tarkan, kendisini dinlemeye gelen beş bini aşkın hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

HITT Prodüksiyon organizasyonu ve AVEA sponsorluğu ile üç yıldan bu yana düzenlenen ve bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen AVEA Harbiye Açıkhava Konserleri Tarkan'la başladı. Tarkan, kendisini dinlemeye gelen beş bini aşkın hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

Beyaz transparan gömlek ve pantolon, gümüş rengi ayakkabılarıyla sahneye çıkan Tarkan, konserine "Vay Anam Vay" şarkısı ile başladı. "Arada Bir", "Hüp", "Şıkıdım" şarkılarıyla konserine devam eden Tarkan, yabancı albümüyle aynı adı taşıyan "Bounce" şarkısını da seslendirdi. Tarkan, bazen şarkısını yarıda keserek kendisine "aşkım" ve "yarın napıyorsun" diye laf atan seyircilere karşılık verdi. "Harbiye'de konser yapmak muhteşem, burası çok özel bir yer,
İstanbul sen başkasın" diyerek, hayranlarının yoğun ilgisi için teşekkür eden Tarkan, "Bakalım benim enerjİme yetişebilecek misiniz" diyerek hareketli şarkılarını arka arkaya seslendirdi.

Pembe fularlı Tarkan

Tarkan, en büyük sürprizi konserin ikinci bölümünde yaptı. Pembe gömleği ve fularıyla sahneye dönen Tarkan, "Uzun zamandır söylemediğim şarkıları söyleyeceğim" diyerek "Ölürüm Sana", "İnci Tanem", "Gül Döktüm Yolarına" gibi klasik şarkılarını flamenko tarzıyla söyledi. Özellikle akustik olarak söylediği "Asla Vazgeçemem" ve "Dön Bebeğim" şarkılarındaki dans şovu uzun süre alkış aldı. 15 dakika ara verildikten sonra Tarkan, sahnenin uç tarafına gelerek ud ve tef eşliğinde "Benzemez Kimse Sana", "Zeytin Gözlüm", "Telgrafın Tellerine" ve "Kadehinde Zehir Olsa" adlı Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirerek hayranlarını mest etti. Tarkan konserin son bölümünde de hızlı şarkılarına yer verdi. "Kuzu Kuzu", "Dedikodu", "Dudu Dudu" şarkılarını söyleyen ve uzun süre ayakta alkışlanan Tarkan hayranlarının yoğun ilgisi yüzünden bir türlü sahneden inemedi.

kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/9582946.asp?gid=222&sz=13995

O muhteşem gecenin yankıları daha çok sürecek gibi gözüküyor..:19:

flores
06-08-08, 11:54
cok farkli ,guzel olmus.bakude niye boyle yapmadi.

ezel1710
06-08-08, 13:00
harika olmus haber icin tesekürler

HND
06-08-08, 13:30
Harbiye yerinden oynamiş. Her zamanki gibi harikasıın Paşam :)

asd1234
07-08-08, 03:29
Daha çok duyacağız bu haberleri.Harbiye yıkılmış anlaşılan.Keşke ben de orda olsaydım diyor insan,bir dahaki sefere inşallah..

bounce
07-08-08, 04:05
inmez tabiiii tarkan bu... bence bilge ayrılığı tarkan a yaramış birde yeni albümünde ayrılıkla ilgili damar şarkılar yaparsa gitti gideli unutmamalı tarzında oooooo

herseyim
07-08-08, 04:45
bence beyaz kiyafeti ve pembe t shirt u gercekden askima cok yakisdii;) bayildim yaaa tekrardann asik oldumm ;)

arjen22-tarkan
07-08-08, 16:21
bugün 7 Ağustos Ve Diyarbakır'da Da konseri war heycanla bekliyoruz :D

gülcan
07-08-08, 18:38
bugün 7 Ağustos Ve Diyarbakır'da Da konseri war heycanla bekliyoruz :D

senin adına çok sevindim .. bizler içinde eğlen:20:

tarkaseksüel
07-08-08, 23:36
harbıye oofff bı goremedım senii