PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Harbiye'de coşturdu

szr67
05-08-08, 11:42
Pop müziği sanatçısı Tarkan, İstanbul'da verdiği konserde hayranlarıyla buluştu.

http://img151.imageshack.us/img151/9089/tarkanistanbullularlabuwz3.jpg (http://imageshack.us)
http://img151.imageshack.us/img151/9089/tarkanistanbullularlabuwz3.cd9fbdb97d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=151&i=tarkanistanbullularlabuwz3.jpg)

Harbiye Açıkhava Sahnesi'ndeki konserde sevilen parçalarını söyleyen Tarkan'ı, yaklaşık 6 bin kişi dinledi.

Tarkan, dansıyla da hayranlarının beğenisini topladı.

ozlem22
05-08-08, 11:56
tarkan süper zayiflamis...harika görünüyor beyazlar icinde...:1:

dudu
05-08-08, 12:26
çok dinamik görünüyo yeni imaj yaramış olmalı :1:

**MegaStarkan**
05-08-08, 12:45
Lütfen kaynagida belirtin.
Umarim en kisa zamanda görüntülerede ulasiriz.
Haber icin tesekkürler.

Ozz
05-08-08, 12:57
Muhteşem bi konserdi, iki şarkıyı full çektim. En kısa zamanda açılan ortak bir konuya ekleyeceğim :D:D:D saatler geçti ama hala konserin etkisindeyim....

gülcan
05-08-08, 13:01
Dün akşam Tarkan başka bir harikaydı.. bu güne kadar izlediğim en güzel en coşkulu en hareketli tarkan konserlerinden biriydi..eski ve yeni şarkılarını seslendirdi ingilizce şarkılarındanda söyledi..türk sanat müziğide seslendirdi..

sahnaye beyazlar içinde çıktı.. gri parlak ayakkabıları..o an öylece kaldım şok olmuştum çümkü çok yakışıklıydı:):) kiloda vermiş acayip hareketliydi..hiç durmadı ..

her zamanki gibi kapanışı yaptı ve sonra tekrar geldi yoğun istek üzerine..iki şarkı daha söyledi..dilli düdük ve yak bütün fotoğrafları..üç kere kıyafet değiştirdi..bir kere şaka yapayım derken mikrofonu yere düşürdü:)

tarkan akşam çok mutluydu konser sırasında fanlarlada konuştu..Tarkancoll'danda gelenler vardı ben fotoğraf çekemedim ama çekenler vardır foruma eklemelerini bakliyoruz..

trkntrkn89
05-08-08, 13:21
Tarkan, Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda hayranlarıyla buluştu. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Tarkan'a konser alanını dolduran binlerce kişi eşlik etti.

Pop müziği sanatçısı Tarkan, İstanbul'da verdiği konserde hayranlarıyla buluştu.

Harbiye Açıkhava Sahnesi'ndeki konserde sevilen parçalarını söyleyen Tarkan'ı, yaklaşık 6 bin kişi dinledi. Tarkan, dansıyla da hayranlarının beğenisini topladı.

Özel sahnesi ve süprizleriyle uzun zaman unutulmayacak konserde Tarkan'ın hayranlarına en önemli süprizi; konser aralarında "Kuzu Kuzu, İnci tanem, Vazgeçemem, Ayrılık Zor ve Şıkıdım" gibi unutulmamış şarkılarını akustik olarak yorumlamasıydı.

Uzun prova süreçlerinin ardından geniş bir repertuar hazırlanarak, ilk kez sahnesinde akustik olarak yorum yapan Tarkan, bu parçaları söylerken sahne yeniden düzenlendi.

Tarkan son albümü "Metomorfoz"dan söylediği şarkılarınyanı sıra, yoğun istek üzerine iki tane de Türk Sanat Müziği'nden şarkı seslendirdi.

Megastar şarkılarıyla olduğu kadar muhteşem dans gösterisiyle de izleyenleri büyledi. Konser biletleri satışa sunulduğu ilk günlerde tükenen Tarkan, İstanbulluları açıkhavada iki kez daha coşturacak.

Sanatçı, 17 ve 18 Ağustos'ta da Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda sevenleriyle buluşacak.
cnn...

denizmavisi
05-08-08, 13:40
gidenler ne şanslı eminim harika bir konser verdiğine inşallah adana konseri de böyle harika geçer

gülcan
05-08-08, 13:49
Arkadaşlar bu akşam Show tv ana haber bülteninde Tarkanın dün akşamki Harbiye Açıkhava Tiyatrosundaki konserini gösterecekler haberiniz olsun..:20:

trkntrkn89
05-08-08, 13:55
kanald haberin internetindede videosu var..

devilscream
05-08-08, 14:13
Tarkan efsanesi,2.Bölüm basladi:10:

sarıpapatya
05-08-08, 16:18
yaaa haberlerdekini birileri kaydetsin ben izleyemicem evde olmucam o saatlerde nolur kaydedin arkadaşlar

asd1234
05-08-08, 21:09
Off yaa oooofff!!! İnşallah önümüzdeki harbiye konserlerinin birine gidebilirim ya! Çok yakışıklı yine ya,amma da yakışmış giydikleri Tarkan'a :)) Akustik versiyonunu da söylemiş demek şarkılarının,üstelik bi de TSM..Aaahh ahh...Tarkan'la görüşebileniniz var mı arkadaşlar?Bu arada Video ve resim çekenler de eklesin lütfen :)

szr67
05-08-08, 21:18
tarkan bilgeden ayrıldı kendine geldi.bi daha birlikde olma tarkan olmuyo böğle

herseyim
05-08-08, 21:22
super yaaaaa offff asil kacirttimm:(((( cok uzuldum;)

tarkaseksüel
05-08-08, 22:28
Dün akşam Tarkan başka bir harikaydı.. bu güne kadar izlediğim en güzel en coşkulu en hareketli tarkan konserlerinden biriydi..eski ve yeni şarkılarını seslendirdi ingilizce şarkılarındanda söyledi..türk sanat müziğide seslendirdi..

sahnaye beyazlar içinde çıktı.. gri parlak ayakkabıları..o an öylece kaldım şok olmuştum çümkü çok yakışıklıydı:):) kiloda vermiş acayip hareketliydi..hiç durmadı ..

her zamanki gibi kapanışı yaptı ve sonra tekrar geldi yoğun istek üzerine..iki şarkı daha söyledi..dilli düdük ve yak bütün fotoğrafları..üç kere kıyafet değiştirdi..bir kere şaka yapayım derken mikrofonu yere düşürdü:)

tarkan akşam çok mutluydu konser sırasında fanlarlada konuştu..Tarkancoll'danda gelenler vardı ben fotoğraf çekemedim ama çekenler vardır foruma eklemelerini bakliyoruz..
keke ende orada olabılseydımyaaaa

tarkaseksüel
05-08-08, 22:49
suan haberlerde tarkan varrr

neslihan
06-08-08, 13:03
çok zayıflamış hakikaten ,çok yakışmış. o her haliyle süper zaten....

mrs_bask
10-08-08, 00:28
Yoruma gerek yok Orda olanlar hala o etkiden kurtulamamıştır.Gördüğüm en sıkı Tarkan performansı idi.Konumumuzda ayrı güzeldi o da tartışılmaz.Arascuk şimdilik aramızda yok ama onunda düşünceleri bu konuda Hem fikir....

TARKANFREAK
10-08-08, 17:42
arkadaslar tv den izledim konseri muhtesemdi..tarkan iste bu dedirtmis herkese.demet akalin ve gülsen cosuyodu konserde..tarkan farkini yine ortaya koydu bence bu konserde..