PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : “tarkan özüne Dön”…

sally
02-08-08, 23:58
“TARKAN ÖZÜNE DÖN”… “TARKAN HAYRANI” OLMASINA TARKAN’IN TAYLAND BALIKÇILARINI ANDIRAN YENİ İMAJINI BEĞENMEDİĞİNİ VE TARKAN’IN “SON ÇIRPINIŞLARINI” YAPTIĞINI İDDİA EDEN KÖŞE YAZARI KİM?

Tarkan hayranı Ayşe’nin hayal kırıklığı…

Tarkan’ın “Metamorfoz” albümünün remixlerinden oluşan yeni albümüyle birlikte çizdiği yeni imajı çok konuşuldu…

Haftanın magazin olayı olarak değerlendire olay “Yok Daha Neler” programının da ana gündem maddelerinden biriydi…

Programın sivri dilli yorumcusu, yazar Ayşe Özyılmazel Tarkan hayranı olmasına rağmen yeni imajı beğenmediğini dile getirdi…

İmajı çok karışık bulduğunu söyleyen Ayşe Özyılmazel, “Son imajı da gösterdi ki Tarkan son çırpınışlarını yaşıyor. Bu imaj Tarkan’da gelinen son nokta. Şarkıları da eski Tarkan şarkıları gibi değil. Büyük bir Tarkan hayranı olarak bu duruma çok üzülüyorum. Çünkü o müthiş bir adam. Özüne dön Tarkan” dedi…

Kaynak Ucankus

tarkan_karma
03-08-08, 00:00
haber için teşekürler

karma_elcin
03-08-08, 00:30
Ayşe yaa git sen kendi işine bak sen beğenmedin diye herkes beğenmeyecek diye bi durum yok oyle istemiş Tarkan sanane herkese kendini beğendirmek zorunda değil, ah ayşe ah nolcak senin bu hallerin sen de gündemden düşmemek için elinden geleni yapıosun artık televizyonlarda da boy göstermeye başladın jüri falan olmuşsun sen de bayarsın yakında kesin..:S

asd1234
03-08-08, 02:01
Bu imajı eleştiren ilk kişi o oldu sanırım..İlginç..Gerçi kuzu kuzu döneminde de bir iki kişi çıkmıştı,Tarkan'ın imajını eleştiren,anlaşılan tarih tekerrür edecek,ben öyle umuyorum..

ozinga
03-08-08, 02:06
içimdekileri dile getirdiği için teşekkür etmek lazım bu bayana hiç sewmesemde o şahsiyeti:SS

trkntrkn89
03-08-08, 02:10
ya oakn bayülgeni beqenioda tarkanın imajını mı beqenmio gülüorm sadecee,ayrıca bu kadın önemli biri diilki sadece neconun kızı..

denizmavisi
03-08-08, 02:12
aman boşverin böyle tipler hep olacak konuşup dursunlar ağzı olan konuşuyor işte

x_y_z
03-08-08, 02:16
pek te haksiz konusmamis kadin bence..yine yeniden sezen aksu "şıkıdım" "şımarık" diyorum..yada illa tarkan olaaksa "kuzu kuzu","ay","ölürüm sana " diyorumm..

emre_emre
03-08-08, 02:27
bence biraz dogruları konuşmuş şuan tarkan yeni albüm çıkartmadı ki ne imaj degişikligi anlamadım madem böyle bir şey yapılacaktı yeni albüme saklasalardı tarkan yapacaksa kuzu kuzudaki o imajı ben çok yakıştırıyorum saçlarını uzatmakla işe başlasın

badboyserkan
03-08-08, 02:58
Tarkanin Metamorfoz remixes adli yeni calismasi yaz aylari itibariyle konsepte uygun resimleri cekildi..Ve de cok guzel bir ambians ortaya cikti..Zaten Adi ustunde Tarkanda her sekilde Metamorfoz yani bir degisim mevcut sarkilarinda imajinda sahnesinde danslarinda.. Ozunde kalarak Tarkandan daha cok albumler gelecek.. Ayse hanim dahil daha bircok kisi bu durumu cok elestirmekteler.. Tarkanda megastar oldugu icin elestirilcek buyuk capta tek kisidir zaten.. Alisigiz bu duruma ve durumlaraa.. Al elmaya tas atan cok olur..:41:

HND
03-08-08, 03:16
daha dün 1 bugün 2... yazılanları okuyorumda aptal saptal sıfatlar
konuluyor, yorumlar yapılıyor. degmez deyip gülüp gecsemde bi noktadan sonra sinirleniyorsun.
ben de sana üzülüyorum Ayşe Hanim "büyük bir tarkan hayrani (!)" olduğun için.

TARKANFREAK
03-08-08, 03:58
Ayşe yaa git sen kendi işine bak sen beğenmedin diye herkes beğenmeyecek diye bi durum yok oyle istemiş Tarkan sanane herkese kendini beğendirmek zorunda değil, ah ayşe ah nolcak senin bu hallerin sen de gündemden düşmemek için elinden geleni yapıosun artık televizyonlarda da boy göstermeye başladın jüri falan olmuşsun sen de bayarsın yakında kesin..:S

ne kadar güzel söylemisin katiliyorum..ya ben böyle haberlere bile cok sinirleniyorum offf

eskalen
03-08-08, 04:01
Ben Ayşe hanımı Tarkan hayranlığından çok, Yalın hayranı diye biliyorum....Acaba Niye Tarkan'nın albümünü çıktığı günden beri eleştriyor, ve hala Tarkan fan'ı olarak söyleniyor ismi!...Bunları yazmasıyla dedikleri ölçüt olamaz ki?? Tarkan'ı bilen iyi biliyor, Bence direk yalın hayranlığına yüksek derecede terfi etsin!! Tarkan fan'ı olarak algılanması bile güç! Teşekkürler haber için....

rsxlmz
03-08-08, 04:07
zaten tarkanın özü bu bir cok albüm imajında hep sıradışıydı taklit edilen oldu sadece metamorfozda biraz sadeydi (ama onun da ayrı bi güzelliğ vardı 9

Rumeli59
03-08-08, 04:18
Ay ben bu programma izledim ama tessadüf izledim. Bi baktim Ayse ve Seba´la tarkana hakinda tratisiyorlar... Seba Tarkani imajin cok begendi ama Ayse de tam dersi.....

Blg
04-08-08, 00:20
ayşe'nin yazilarini takip edenler (şanssız kesim) onun ne zamandan beri görünürde tarkan hayranı olduğunu bilir. tıpkı "ben onun iyiliğini istiyorum" kılıfı ardına saklanan ve ne zaman tarkan bir isteklerini geri çevirse ona düşman kesilen diğer gazeteciler gibi : bilal özcan, aykut ışıklar, kenan erçetingöz, savaş kalafat mıydı neydi, belki ismini yanlış söylemiş olabilirim, ebru çapa, müge dağıstanlı vs. liste uzar da uzar. hatta bugün gazetesini baştan sona tek kişi yazıyor herhalde o da tarkan düşmanı :D

hasanersingobel
04-08-08, 01:17
allah aşkına bu ayşe kim ya tarkanı eleştiriyo adam ne yaparsa yapsın super, kimseye özenmiyo , sürekli aynı şekilde karşımıza çıkmıyo,her renk her ses mevcut daha ne yapsın .mustafa sandal yıllardır aynı saç aynı şarkılarla...kimse eleştirmiyo.tarkan birşeyler yapınca özüne dön,bu ne biçim tarz,metamorfoz olmamış...bence çok güzel bi tarz olmuş.bu ayşeyi de takmayalım fazla

karma_elcin
04-08-08, 01:33
Ben Ayşe hanımı Tarkan hayranlığından çok, Yalın hayranı diye biliyorum....Acaba Niye Tarkan'nın albümünü çıktığı günden beri eleştriyor, ve hala Tarkan fan'ı olarak söyleniyor ismi!...Bunları yazmasıyla dedikleri ölçüt olamaz ki?? Tarkan'ı bilen iyi biliyor, Bence direk yalın hayranlığına yüksek derecede terfi etsin!! Tarkan fan'ı olarak algılanması bile güç! Teşekkürler haber için....
Tarkan da Yalın gibi Ayşe hanıma sarılsaydı o zaman Ayşe Tarkan'ı da severdi, bayılırdıTarkan yüz vermio bunlar da kuduruyo; yani kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş :28:
ama bi yandan da bu kıza acıyorum yaa; babası ayrı bi dert anası botoks yaptırmaktan başka bişey bilmiyo okan bayülgen desen bi cins, bu da garibim başkalarına sarıyo mazur görmek lazım :28:

sengibisidünyayagelmez
04-08-08, 02:12
ayşe özyılmazel kim? kim onu gazeteci yapmış? kim adam yerine koymuş? babası neco kim? bırak allaseeenn otur oturduğun yerde kadın!!!

yasemen958
04-08-08, 12:42
ayşe özyılmazel kim? kim onu gazeteci yapmış? kim adam yerine koymuş? babası neco kim? bırak allaseeenn otur oturduğun yerde kadın!!!

parmaklarimi bile yoramam bu kadin icin.:18: :18: :18: :18: :18: :18:

eLiF
04-08-08, 16:08
bu ayşenin son çırpınışları :19: tarkan bu kadını dinleyecek biri mi:16:

arjen22-tarkan
04-08-08, 16:38
Ben Tarkan Hayranı Olduğunu Zannetmiyorum Hayranı Olan biri bu kadar eleştirmez ...

ezel1710
04-08-08, 16:44

tek kelimeyle:20: azna salik

herseyim
04-08-08, 17:27
thanks;) ama ayse hanima katilmiyorum;) bosu bosuna konusuyor bence;) herkes beendiii bir o beenmediii ;) bosverin ayseyi sizz:D

gülcan
04-08-08, 17:43
madem tarkan hayranısın bu nasıl bir eleştiri son çırpınışları falan en çok albüm satanların başında tarkanda var geç bunları .. sen kendi reklamı başkalarının üzüerinde yap de git.. :S

Pamela_beyazgul
04-08-08, 21:55
O Ayse'le isim yok ,ama bizim forumdan herkes begendi sanirim
imaji cok iyi!!!!

dudu
04-08-08, 22:30
bende hayranı olduğuna inanmıyorum.nede olsa okanın eski sevgilisi zaten jüriliğide başladı yavaş yavaş eriyooooo:28: :28:

pare_pare
04-08-08, 23:01
tarkan ne yapsa yakışır ve biz sonuna kadar onunla beraberiz kalbimiz onunla

tarkaseksüel
05-08-08, 22:34
e var söyleyecek bişe yok saygı duymak lazımmm