PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan gece gündüzdeydi...

bounce
01-08-08, 21:30
yani tarkan değil de tarkanın remix albümü hakkında bahsedildi......müzik eleştirmeni naim ......(soyismini unuttum) remix albümü için şunları şöyledi....tarkan metamorfoz albümüyle yenildi bu yenilgiyi geri çevirmek için imajını değiştirdi ve bu remix albümünü yaptı...bence de iyi yaptı dedi...bir tane de imaj danışmanı tarkan için takım elbise herkes de iyi durmaz ama tarkan iyi taşıdı dedi...yeni resimleri içinde tarkan kilo vermiş vucudu çok fit şeklinde konuştu...birde dj suat (dilli düdük mix) konuştu...tiesto nun bu albümde olması çok iyi dedi....

devilscream
01-08-08, 21:36
Bende izledim CNN Türk'teydi sanirim

arjen22-tarkan
01-08-08, 21:36
Tarkan'ın Bu İmajını Ve Remix Albümünü Şu ana kadar eleştireni görmedim ....

bounce
01-08-08, 22:01
Bende izledim CNN Türk'teydi sanirim

ntv kenan doğulu konuktu...

blanket
01-08-08, 22:28
programın tekrarı bu gece 00:30'da ntv'de

devilscream
01-08-08, 22:41
ntv kenan doğulu konuktu...
hehe pardon,Yekta Kopan sunuyordu,yaninda da Kenan vardi:D

szr67
01-08-08, 22:50
evet izledim ama sanki bütün basın anlaşmış gibi kenan doğuluyu biyere sığdıramıyorlar bu sanki tarkan ve diğerlerini alt etme kenan doğuluyu öne koymaya çalışması gibi geliyo bana ama başarılı olamazlar.sen kim ingilizce albüm çıkarmak kim askerlik yüzünden los angeles a kaçtı millet de zannediyo ki müzik yaşantısı için gitti,kimi kandırıyorlar yemem

trkntrkn89
01-08-08, 23:27
evet izledim ama sanki bütün basın anlaşmış gibi kenan doğuluyu biyere sığdıramıyorlar bu sanki tarkan ve diğerlerini alt etme kenan doğuluyu öne koymaya çalışması gibi geliyo bana ama başarılı olamazlar.sen kim ingilizce albüm çıkarmak kim askerlik yüzünden los angeles a kaçtı millet de zannediyo ki müzik yaşantısı için gitti,kimi kandırıyorlar yemem

banada öyle gelio ama kenan doğulu 36 yaşında galiba yani bu güne kadar asla avrupada tanınamadı bundan sonra bence hiç tanınmaz,ayrıca tarkan bile dünya çapındaki hayran kitlesine raqmen ing. albümü ta ne zaman çıkardı,kenan doğuludan ben bu anlamda bişi beklemiorum ama türkiyede herzaman iş yapar kenan...

bounce
02-08-08, 00:46
banada öyle gelio ama kenan doğulu 36 yaşında galiba yani bu güne kadar asla avrupada tanınamadı bundan sonra bence hiç tanınmaz,ayrıca tarkan bile dünya çapındaki hayran kitlesine raqmen ing. albümü ta ne zaman çıkardı,kenan doğuludan ben bu anlamda bişi beklemiorum ama türkiyede herzaman iş yapar kenan...
bu işle yaşla alakası yok ki tarkan bile bunu söylemişti come closer albümü çıkmadan tempo ya verdiği röportajda ...hatta şöyle demişti müziğin iyiyse yaşın bi önemi yok...ben kenan doğuludan bişey bekliyorum....yapacak gibi duruyor referans shake it şekerim...

denizmavisi
02-08-08, 01:15
kenan ile tarkan nasıl kıyaslanır hiç anlamam aralarında dağlar kadar fark var istedikleri kadar Tarkanı batırmaya çalışsınlar Türkiyede dalında tek stardır bunu kabullensinler artık

HURRICANE
02-08-08, 04:51
:)Abi elleşmeyin kıyaslasınlar...Kenanı severim dinlerimde ama TARKAN la kıyaslamak çok komik hakikaten hep derim Tr de TARKAN ı kıyaslayanlar komik duruma düşüyorlar;)Tarkan Türkiyede kıyaslanamaz bu gerçeği kafalarına soksalar artık kasmasalar insanları:)yine dün gece izledim ismail yk ile kıyaslamaya kalktılar sunucu soyle bır laf ettı TARKAN konserlere 150 bin dolardan asagı çıkmıyor:)Sözün bittiği noktada buydu işte;)yk 15 bın doları alıyorsa opup başına koysun..

ezel1710
02-08-08, 17:13
ya ben pek tv izlemiyorum ama bazen bir kac programa rasliyorum ve nezaman tarkandan bahsedilse türkiyenin gururu diye bahsediyorlar.
onu cekemeyen bir kac gazeteci var sadece bence geri kalan herkez iyi konusuyor.

Blg
04-08-08, 00:12
kenan doğulu'da herşey olsun kabul, ama tip yok. yani olağanüstü iyi müzik yapması lazım diğerlerinin arasından sıyrılmak için. nasıl yapacak bunu ? tıpkı çok yaptığı gibi budha bar albümlerinden sample aşırarak mı :D geçiniz.

TARKANFREAK
04-08-08, 13:29
aferin güzel seyler demisler..yakindada kötü diyenler cikar..onlarinda zaten imajdan albümden anladiklari yok

tarkaseksüel
05-08-08, 23:02
su tıesto yu merak ettım bı bakım kımmışşş