PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FAHİR ATAKOĞLU:TARKAN MÜTHİŞ BİR SES Amerikada yeni projeler var.

szr67
01-08-08, 21:05
Habertürk de yayınlanan balçiçek pamirin konuğu az önce fahir atakoğluydu.yeni albümünden konuşuldu ve daha sonra amerikada ki yaşantısı ve amerikada tanılan türk sanatçıları sordu balçiçek pamir
fahir atağlu ise;ahmet ertegün,arif mardin,sertap erener ve tarkan tanılıyor özellikle tarkan müthiş derecede biliniyor.buralarda tutunsa müthiş işler yapıcak ama yapıcağını biliyorum yapıcak birşeyler dedi.tarkanın kişiliği disiplini ve sesi yok dünyada yok müthiş bir ses ifadesini kullandı.

bu arada fahir atakoğlu grammy müzik ödüllerini 3 dalda aday tek türk

siteye röportaj şeklinde koymuşlar tarkanın projesini yazmamışlar sesinin güzel olduğu yazıyo sadece
http://www.haberturk.com/haber.asp?id=89192&cat=190&dt=2008/08/01

bounce
01-08-08, 21:31
amerika turnesi var...

arjen22-tarkan
01-08-08, 21:35
eet Tarkan Müthiş Derecede Biliniyor Ama Tabii ki Ahmet Ertegün'ün Ayrı Bi İmajı Var Orada ... Birleşik Devletler müziğine müthiş katkısı oldu ...

sarıpapatya
01-08-08, 23:02
yaa ben nasıl kaçırdım yaaa neyse tekrarını izlicez artık napalım...

karma_elcin
02-08-08, 01:09
NUMBER ONE TV'de de alt yazı geçti bugun "6 Ağustosta Tarkan, FAhir Atakoglu için söyleyecek" diye..yeni projeler art arda gelio Tarkan'dan ve Fahir Atakoğlundan :)
İstanbul'da olsaydım keşke FAhir Atakoğlunun 6 Ağustostaki konseri kaçmaz yaaa!!!:6:

ezel1710
02-08-08, 23:39
helal olsun güzel demis böyle büyük bir isimden tarkana güzel sözler .
iste bu biliyorlarya ona laf atannar herzaman gündeme gelmeye calisannar.
ama boyle büyük isimler doruyu söyler över .