PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan yeni albümü için soyundu...

HakanÇelik
30-07-08, 10:35
Tarkan yeni albümü için soyundu...

Metamorfoz'la istediğini alamayan Tarkan, bu kez farklı bir yol seçti.
Metamorfoz isimli albümü istediği satış rakamına ulaşamayan Tarkan, albümünün remix versiyonunun ilgi çekmesi için çektirdiği fotoğraflarda belden yukarısı çıplak pozlar verdi.

Sanatçının, Metamorfoz albümü şarkılarından sekiz tanesi; Avrupa ve Amerika Top Ten DJ's listelerinde bir numarada yer alan Tiesto tarafından mixlendi. Asıl adı Tijs Verwest olan Hollandalı DJ, Madonna, Justin Timberlake ve Faithless gibi dünyanın önde gelen sanatçılarına prodüktörlük ve remix'ler yaptı. İmaj değişikliğine giden Tarkan'ın yeni albümü 1 Ağustos'tan itibaren müzik marketlerdeki yerini alacak.

http://www.bugun.com.tr/haber_detay.asp?haberID=34220

raena
30-07-08, 10:54
hep ayni seyler , bilmem tarkanin albumu tutmamis da onun icin soyunmus , cok sinirleniyorum bu yazilara ... bilmiyorum ne zaman vazgececekler bu sacmaliklardan .

dudu
30-07-08, 11:46
hep ayni seyler , bilmem tarkanin albumu tutmamis da onun icin soyunmus , cok sinirleniyorum bu yazilara ... bilmiyorum ne zaman vazgececekler bu sacmaliklardan .

değişeceklerini sanmıyorum.neyse boşver ya bunlar hep böyle. yeni albümün tadını çıkartalım

tara
30-07-08, 12:53
bu gazetelerin sayfalari dolmali iste .asil haberi yazmak yerine kendi fikirlerini soyliyorlar sanki soran oldu siz ne dusuniyorsunuz diye

yasemen958
30-07-08, 13:11
değişeceklerini sanmıyorum.neyse boşver ya bunlar hep böyle. yeni albümün tadını çıkartalım:20:

agzi olan konusurmuss,kalemi olan da yazarmisss.bosverinnn.cok yakisikli olmuss ...

90_model
30-07-08, 13:14
aman allahım bu ne böle yaw bu tarkan ilk albüm çıktığında yapsaymış ya bu imajı gerçek metamorfoz ortaya çıkarmış çok acaip yakışmış imaj ayakta alkışlıyorum bravo bravo

trkntrkn89
30-07-08, 13:16
ben başka yerleride okudum işte tutmadı die soyundu diolar,sanki tarkanı hiç tanımıos reklam için soyunacak diil,ayrıca bazı yerlerdede karayip korsanlarından jack sparrowa özendi denio,bende anlamadım tarkan ne yapsa birine benzetilio en iyisi çıplak çıksın....

Ozz
30-07-08, 13:21
:18: :18: Hazırlıklı olun, lost taki sawyer a benzetenler çoğunlukta...:18:
Daha çok şey duyacağız bu konu hakkında...:19: Bence boşverelim bu yorumları yapan insanlar, Tarkan'ı burda kazanıp Amerika'da yiyen, Reklam için soyunan, 90 ların starı şimdi bitmiş vs. gibi gören insanlar albümü alıp dinlediklerini bile sanmam eleştirip duruyorlar. Zaten sadece eleştirenler albümü alsaydı rekor kırardı bu albüm...:18: :18:

x_y_z
30-07-08, 13:24
nasil albüm tutmamis..albüm tutmasaydi Dj tiesto gibi dünyanin her yerinde taninan bir dj Tarkan'a remix yapmazdi..

sarıpapatya
30-07-08, 13:46
bu lafla daha çoook olucak biz alıştık tarkan da alıştı sölesinler dursunlar bakalım tarkan onların azını kapatmayı bilio bence bu imaj ve şarkıların yeni halıyle çoğununn azını kapatmayı başardı bile bu yüzden de daha çok şeyler yazmaya başlıcaklar bence yine saldırıya geçicekler kılıçları kuşanın arkadaşlar herşeye hazır olun:4: hatta şey bile diyebilirler ben bekliyorum açıkçası sevgilinden ayrıldı soyundu yoksa bilgemi izin vermiyodu flaş flaş flaş:18: :18: :28:

karma_elcin
30-07-08, 13:50
öfff metamorfoz tutmasaydı remix albümü de çıkmazdı mantıksız boş gazete yazıları :P ağzı olan konuşuo :S

ezel1710
30-07-08, 16:24
ben başka yerleride okudum işte tutmadı die soyundu diolar,sanki tarkanı hiç tanımıos reklam için soyunacak diil,ayrıca bazı yerlerdede karayip korsanlarından jack sparrowa özendi denio,bende anlamadım tarkan ne yapsa birine benzetilio en iyisi çıplak çıksın....

ozaman da bezetirler ki.
bence böyle devam etsin kiskanannar da catlaya catlaya biterler yok olurlar bizde rahat ederis

ozinga
30-07-08, 16:29
ne gereksiz polzlar allhım

tutmadı bari yeni 2 -3 şarkı al sezenden nazandan veya başka birinden öle single yap ama bu ucuz pozları verip tutmasını bekleme tarkan yaww:16: :16:

ezel1710
30-07-08, 16:38

tutmadı bari yeni 2 -3 şarkı al sezenden nazandan veya başka birinden öle single yap ama bu ucuz pozları verip tutmasını bekleme tarkan yaww:16: :16:

beyenmemis olabilirsin ama bu sekilde yorum yapamassin. ucuz mucuz yollarmis tutar yada tutmaz bu onu ilgilendirir.
yazdiklarina dikkat et:13:

trkntrkn89
30-07-08, 16:52

ucuz pozlarmış,adam sanki dergilere soyundu ayrıca sezenden falan sonrada alır bu şarkıları çöpe mi atsın,lütfen çook bilmişlik yapmıalm...

ozinga
30-07-08, 17:12
beyenmemis olabilirsin ama bu sekilde yorum yapamassin. ucuz mucuz yollarmis tutar yada tutmaz bu onu ilgilendirir.
yazdiklarina dikkat et:13:

yorum yapma hakkım var ve kötü bişeyde yazmadım sadece kendi düşüncemi yazdım bana göre ucuz yol olduğunu söyledim ...

ayrıca dikkat etme uyarısını yapacak sen değilsin bana burda:16:

emre_emre
30-07-08, 17:30
bu tarz pozlara bencede hiç gerek yoktu olayın soyunmayla felan alaksı yokta bence bu imaj olmamış ben begenmedim sen tarkansın bunun farkına var artık bu tarz şeyler yapmana gerek bence tarkan en kısa zamanda süper bir albüm yapmalı bundan başkası onu kurtarmaz

rahimecim
30-07-08, 18:07
bu kadar duygusal bir dönemden geçmesine rağmen kendini süper ifade etmiş resimlere çok iyi yansıtmış enerjisini :20: bebeğim benim ya:10: bravo

bounce
30-07-08, 18:18
bu kadar duygusal bir dönemden geçmesine rağmen kendini süper ifade etmiş resimlere çok iyi yansıtmış enerjisini :20: bebeğim benim ya:10: bravo
ya bence bilge ayrılığı tarkan a yaramış bilge tarkanı müzikal açıdan besleyemedi diye düşünüyorum

Ganador
30-07-08, 18:24
Yeni imaj harika,cok degisik turkiyede kim boyle bi imajla cikabilirdi? Begenmemis olabilirsiniz ama cok farkli ve remixlerde guzel olduguna gore cokta yorum yapmamak lazim.Cikardigi albumun arkadasinda durmasi guzel bi sey Tarkan digerleri gibi her sene album cikartmiyor ondan albumleri hep lezzetli ve zaman gecsede unutulmuyor..

ezel1710
30-07-08, 21:17
yorum yapma hakkım var ve kötü bişeyde yazmadım sadece kendi düşüncemi yazdım bana göre ucuz yol olduğunu söyledim ...

ayrıca dikkat etme uyarısını yapacak sen değilsin bana burda:16:

yazdiklarini okuduumda daha erkendi ve bütüngün moralim bozuk gezdim.
sen yazdiklarini birdaha oku hele son cümleleri tarkan bu tür cümleler haketmiyor hemde hayrani olan birinden.
cok cok ayib etmissin bana göre.

HakanÇelik
30-07-08, 21:28

Herkes bilgi dağarcığına ve niyetine göre yorum yapar. Senin de bilgi dağarcığın ancak bu kadar (!) Niyetinin de kötü olduğu, nifak tohumları saçmaya hevesli olduğun gün gibi ortada. Seni uyarmaktan yoruldum, yorulduk, sabrımızın son raddesine geldik. Sana göre tutmamış bir albümse, git tutulan bir albüm dinle. Git "tutulan bir sanatçının" forumunda gez, dolaş. Senin bu "ucuz yorumların" canımı çok sıkıyor. Eleştirinin de bir adabı var. O adaba sahip olursun inşallah bir gün...

ozinga
30-07-08, 21:52
Herkes bilgi dağarcığına ve niyetine göre yorum yapar. Senin de bilgi dağarcığın ancak bu kadar (!) Niyetinin de kötü olduğu, nifak tohumları saçmaya hevesli olduğun gün gibi ortada. Seni uyarmaktan yoruldum, yorulduk, sabrımızın son raddesine geldik. Sana göre tutmamış bir albümse, git tutulan bir albüm dinle. Git "tutulan bir sanatçının" forumunda gez, dolaş. Senin bu "ucuz yorumların" canımı çok sıkıyor. Eleştirinin de bir adabı var. O adaba sahip olursun inşallah bir gün...

bence siz beni değerlendirmeyi bırakında birazda tarkan ı değerlendirin derim eğer tarkanı canı yürekten seviorsanız....

benim sevgim budur arkadaşlar ii olanı söylemek değil...ii olanı söylemenin burda hiç bi getirisi yok tarkana iii yaptığı işleri zaten bilioruz ve takdir edioruz ..eğer onun gelişmesi ilerlemesini istiorsak (ki gerçek fan ın sevgisi budur bence) objektif olarak değerlendirmektir....
ben bunları tarkan a art niyetli olduğumdan yazmıorum benim yapım sevdiğimi eleştiririm olumlu veya olumsuz....

sevgi gösterisini zaten konserlerde yaparsınız...

Blg
30-07-08, 22:10
bence siz beni değerlendirmeyi bırakında birazda tarkan ı değerlendirin derim eğer tarkanı canı yürekten seviorsanız....

benim sevgim budur arkadaşlar ii olanı söylemek değil...ii olanı söylemenin burda hiç bi getirisi yok tarkana iii yaptığı işleri zaten bilioruz ve takdir edioruz ..eğer onun gelişmesi ilerlemesini istiorsak (ki gerçek fan ın sevgisi budur bence) objektif olarak değerlendirmektir....
ben bunları tarkan a art niyetli olduğumdan yazmıorum benim yapım sevdiğimi eleştiririm olumlu veya olumsuz....

Tarkan'ın imajını "ucuz" diye yorumlamanın Tarkan'a nasıl pozitif yönde katkı yapacağını düşünüyorsunuz ? Ayrıca hiçbir ucuz yanı olduğunu düşünmüyorum, "konuşulmayı" sağlamak her zaman basit, hoş görülmemesi gereken yöntemlerle sağlanmıyor. Ama profesyonel bir tasarımcı olarak yapacağım "çok bilen" yorumlarla size iktisattan sonra güzel sanatlar diploması da kazandırmak istemem :)

Al Nazan'dan bir parça, al Sezen'den bir parça, çıkar cepleri doldurmak için bir single / remix albümü! Ucuz yollara başvurmana gerek yok Tarkan, sen gel kimsenin bilmediğini bana sor, diyerek Tarkan'ın hangi yönde ilerlemesini sağlayacaksınız ?

Eleştirmeyin demiyorki kimse, eleştiri üslubunuzu kendinize yakışır biçimde sergileyin diyor. Benim de bu forumda çok uzun eleştiri yazılarım var, beni "çok bildiğim için" sevmeyenlerin dışında kimseden olumsuz bir tepki almadım bu eleştiriler için. Katılanlar oldu, katılmayanlar oldu...

Niyetiniz ilgi çekmekse , yaptığınız şeylere hiç gerek yok. T-shirt giydi diye özensiz, takım elbise giydi diye Justin özentisi, saçını kazıttı diye yaşlı ve kel, yöresel özgün bir kıyafet giydi diye (ki bu kıyafetin şalvarla, poşuyla hiç alakası yok), Jack Sparrow ve "ucuz" olmakla suçlanan Tarkan'a giyebileceği bir kıyafet icad edin de, hepimiz sizi konuşalım.:20:

ozinga
30-07-08, 22:20
Niyetiniz ilgi çekmekse , yaptığınız şeylere hiç gerek yok. T-shirt giydi diye özensiz, takım elbise giydi diye Justin özentisi, saçını kazıttı diye yaşlı ve kel, yöresel özgün bir kıyafet giydi diye (ki bu kıyafetin şalvarla, poşuyla hiç alakası yok), Jack Sparrow ve "ucuz" olmakla suçlanan Tarkan'a giyebileceği bir kıyafet icad edin de, hepimiz sizi konuşalım.:20:

ben kıyafetine bişey demiorum ama üstü çıplak şekilde tahrik edici resimlerin bi değeri yok bende... bayan için de aynı erkek için de.... benim için 'ucuz , basit yoldur' arkadaşım....hele ki megastar dediğimiz tarkan için! belki ilk dönemlerinde olsa tamam yapabilir derim ama o murat boz dönemini çoktan geçti artık:28:

xmenon
30-07-08, 22:28
ben kıyafetine bişey demiorum ama üstü çıplak şekilde tahrik edici resimlerin bi değeri yok bende... bayan için de aynı erkek için de.... benim için 'ucuz , basit yoldur' arkadaşım....hele ki megastar dediğimiz tarkan için! belki ilk dönemlerinde olsa tamam yapabilir derim ama o murat boz dönemini çoktan geçti artık:28:
Ozinga kusura bakma ama yakında forumdan atılırsan hiç şaşırma seninki eleştiridende öteye kaçıyor bunu bil bence fazla şansını zorlama:13:Sana dost tavsiyesi:1:

herseyim
30-07-08, 22:46
walla gercekdenn super bisey yapdi bence tarkann;) kimsenin yapamadigini yapti;) kiskananlar catlasinn:))

asd1234
31-07-08, 01:39
Takıldığım tek nokta,gazetedeki yazarlarının neredeyse hepsinin Metamorfoz satmadığı için böyle bir yola gidildiğini yazması..Bu konu hakkında yorum yapmaya bi başlasak bitmez muhtemelen,o yüzden alıştık artık diyip susuyorum ben de..

ezel1710
31-07-08, 03:24

senin onu elestirmene deil elestirdiyin cümlelere bu tavrim.
ucuz kelimesi senin icin günlük biir kelime olabilir ama benim icin cok kötü bir kelime bir insan icin aslla kullanmam.
ucuz bir kiyafet,ucuz domates,patates ama asla ucuz insan yoktur asla.

Ganador
31-07-08, 09:47
Tarkan hic bir zaman rutin olarak devam etmediki muzik kariyerine...hep degisiklik yapti.2001 de Karmada baska bir imaji vardi,2003te Dudu da bambaska...Hep degisiklik yapti zaten hem imajinda hem sound unda onun icin su pozlar ve remix albumu beni hic sasirtmadi,sasiranlar demekki Tarkani cok iyi gozlemleyememis.Sezenden Nazandan sarki alip album yapmak cok marifet degil kendi sarkilariyla album yapmak bence marifet.

Tiesto gibi bir dev setlerinde tarkana yaptigi remixi caliyorsa oturup o remix album uzerinde 5 kere dusunmek lazim ucuz demeden once