PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kazakistan'a neden gitmedi

scorpioness
24-07-08, 14:35
Tarkan'ın, Kazakistan konserini erteleme nedeninin beklediği ilgiyi görememesi olduğu iddia edildi.

Tarkan'ın, çarşamba akşamı Kazakistan'da vereceği konserini ertelemesi kafalarda soru işaretleri bıraktı. Geçtiğimiz günlerde Erdek Belediyesi tarafından düzenlenen stadyum konserinde beklediği ilgiyi göremeyen Tarkan'ın, Kazakistan'da da bilet satışlarının iyi gitmediği, bu yüzden de konseri eylül ayına ertelediği iddia edildi. Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş, Kazakistan'daki organizatörlerin gerekli teknik donanımı sağlayamadıkları için konseri ertelediklerini söyledi Öte yandan Tarkan, cumartesi akşamı 2. Uluslararası Bolu Beyaz Et Festivali'nde sahneye çıkıyor.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/9501525.asp?gid=222&sz=38920

asd1234
24-07-08, 14:44
Hala beklediği ilgiyi göremedi diyorlar ya Erdek konserine,pes doğrusu! Bir ara ses tellerinde sorun olduğu için gitmiyor Kazakistan'a denmişti,çok şükür ki bir sorun yokmuş..İnşallah gerekli teknik donanım yakın zamanda sağlanır..

bounce
24-07-08, 14:45
erdek konseri bayağı eğlenceliymiş az olduğunu sanmıyorum o nedenle kazakistana biletin azlığı nedeniyle gitmesine inanmıyorum .....yani fason bi haber

devilscream
24-07-08, 14:49
bekleyen hayranlari için kötü bir durum
ama ertelenmis,beklesinler:D
teşekkürler ness;)

x_y_z
24-07-08, 17:39
bir kere,televizyondan da gördük,videolardan da gördük,Tarkan Erdek'te şovlarini güzel yapmş,mükkemmel bir konser olmuş..ilgi yoktu dersek yalan olur..ancak Kazakistan'in nüfusuna göre belirlenmiş bir şey olabilr,çoğu kişinin Tatilde oldugu falan da hesaplanrsa,konsere az kişi gidecek olabilir,ama Tarkanin ses telleriyle ilgili sorunu oldugu ortaya cikmisti zaten..

Rumeli59
25-07-08, 01:37
en azindan bu haber sevindim tsk ederim Nessssss:41: :41:

sinemtevetoglu
25-07-08, 01:39
menajerin söylediğine bak yazılıp çizilene bak! ömrümü yediler vallahi! ne diyim ki!!!

tarkaseksüel
27-07-08, 13:13
sadece küçük düşürüyorlar insanı o kadarrr