PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tan, Bilge'yle Mi Beraber?

Tarkan2006
21-07-08, 17:22
BİNBİR GECCE DİZİSİNİN GÖZÜNDEN YAŞ EKSİK OLMAYAN ŞEHRAZAT'I BERGÜZAR KOREL, BENZER BİR SAHNEYİ GERÇEK HAYATTA YAŞIYOR.

Korel'in sevgilisi Tan Sağtürk'ün Tarkan'dan ayrılan Bilge Öztürk'le aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

Birkaç gün önce Bergüzar Korel ile mutluluk pozları veren Tan Sağtürk, Tarkan'ın eski aşkı Bilge Öztürk ile yakınlaştı.

Aşklarıyla ünlü Bodrum'un adı bir ihanet haberine karıştı! Bu ihanetin kahramanları Bergüzar Korel'le ayrı ayrı tatil yaptıkları için beraberliklerinde sorun olduğu konuşulan Tan Sağtürk ile Tarkan'la 7 yıllık ilişkisini yeni noktalayan Bilge Öztürk'tü.

Ece Sükan'ın Bianca Beach'teki 'Ateşiniz Var Mı?' isimli fotoğraf sergisine katılan Bilge ile Tan, tehlikeli bir yakınlaşmanın içine girdi.

Partiye sadece 2 dakika arayla katılan Bilge Öztürk ile Tan Sağtürk, gazetecilerin mekana girdiğini görünce birbirlerinden ayrıldı. Parti boyunca gözleriyle işaretleşen Bilge ile Tan, mekanı 5 dakika arayla terk etti.

kaynak: gecce.com

herseyim
21-07-08, 18:14
way anasinii
bak senn bilgeyeee:) eger tann berguzara boyle bisey yaparsa cokk ayippp;)

arjen22-tarkan
21-07-08, 18:20
İnanmıyorum bu habere asparagastır !

x_y_z
21-07-08, 18:49
medya bu kadar cahil mi...!
tan sağtürk ve bilgenin 2003 ten beri arkadaş olduklarini bilmiyorlar mi..!

Blg
21-07-08, 18:57
çok komikler ya :) Tan'la Bilge bakışlarıyla işaretleşmişler :)

sarıpapatya
21-07-08, 20:08
ohaa hemende buldular yazcak birini yaa yalandırrrr

denizmavisi
21-07-08, 20:30
dün bir bugün iki ve hemen düzmece haberlere başladılar insanların özel hayatına saygı gösterseler ne var inanmıyorum böyle bir habere

kujo
22-07-08, 06:24
ya arkadaslar bende tarkanin eski sevgilisi hakkinda ki haberlerin foruma alinmasini anlayamiyorum. iyi o zaman tarkanin bundan onceki tum asklari hakkindaki haberleri de toplayalim bumu yani?
birakin ya.

tunalı
22-07-08, 10:21
tarkan hakkında söylenen yalanları hiç birimiz unutmadık
arkadaşlar bu da tarkanı hedef alan yalan bir haber
doğruluk payı yok bu tür olaylarda gazeteciler boş dururmu sizce
fotoğraf çekmemeleri söz konusu bile olmaz

askmeleyi
22-07-08, 13:50
bunlarr yine bir sey bulub yaziyorlar ... artik hic bir seye inanmiyorum

trkntrkn89
22-07-08, 14:20
kaynak gecce diil takvim gazetesi,takvim herzaman tarkanın aleyhine şeyler yazıo,yalan olsuqu 10 kilometre öteden anlaşılıo,gözleriyle bakışmışlar çok güldüm ya:D:D:D