PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayrılığa yorumlar

HakanÇelik
11-07-08, 11:44
Ayrılığa yorumlar

http://www.hurriyet.com.tr/_np/6354/5956354.jpg

Tarkan-Bilge Öztürk çiftinin ayrıldıklarını açıklamaları yankı uyandırdı.

Tarkan-Bilge Öztürk çiftinin çıktıkları akşam yemeğinin sonunda basın mensuplarına ayrıldıklarını açıklamaları yankı uyandırdı.
Tarkan'ın "Bu bir veda yemeğiydi, ayrıldık" dediği saniyelerde Öztürk'ün gözyaşlarını tutamaması ise kimilerini üzdü kimilerince samimiyetsiz bulundu. İşte Hürriyet okurlarının beklenmeyen ayrılıkla ilgili yorumları:

* Kadın gençliğinin en güzel yıllarını bir erkeğe verir, sonra bir gün erkek sıkılır ve gider geriye ne kalır? Kaybolmuş ve geri getirilemeyecek yedi sene. Evlenmek lazım hiç olmazsa bir bedel ödesinler. (Marin Aqua)

* İşte her zamanki sanat dünyası davranışı. Gez eğlen, günün gün et, aynı evi paylaş ve "Sıkıldım kendi hayatıma dönüyorum" de... Hani birde derler ya daha önce sevgiliydik şimdi çok iyi iki dostuz. Önce sevgilim sonra bacım nasıl oluyorsa. Bunu hiç anlamıyorum. (Gül Özkan)

* Akşam izledim gerçekten severek ayrılıyorlar. Aşk varsa eğer barışırlar. (Mine Vatansever)

* Hakikaten ya bu dost kalmak ne anlamıyorum. Madem dost kalacaksın niye ayrılıyorsun kardeşim. Yanılıyor muyum? (Musa Begit)

* Tarkan gibi yapan birçok erkek var çevremizde. Böyle erkekleri görünce deli oluyorum. Kıza yazık ya. Gözlerinden okunuyor ne kadar acı çektiği. (Burcu Şeker)

* Buradan reklam kokuyor demek ne kadar kolay? Oysa hiç kimse "Ruhumun diğer yarısı" dediği birini reklam malzemesi yapmaz. Hele hele yedi yıl emek verdiği bir ilişkiyi asla! (Ahmet İhsan Özip)

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/9392044.asp?gid=222&sz=20290

pare_pare
11-07-08, 11:52
eee herkes kendi kafasına göre birşeyler yazacak artık haber için tşkrler

tunalı
11-07-08, 11:53
haklılarmı haksızlarmı bilemiyorum
ama çok açı geldi bana ayrılıkları
ne desem bilmiyorum

belfü
11-07-08, 12:04
Bilge için gerçekten çok zor bir durum çok üzülüyorum. bu kadar uzun soluklu bir ilişki ben evlenmelerini çok isterdim.Türkiyede bu şekilde düşünecek insan çok fazla çünkü bizim toplumumuzda kadının ailedeki yeri herzaman çok önemli olmuştur yani değer acısından avrupada bu gibi durumlar pek sorun olmuyor

ezel1710
11-07-08, 12:15
bence birseyler yürümüyorsa bitmeli. evlenip sonra bitirmektense birde cocuk oluyo cok yazik oluyor ozaman. birbirlerini seviyorlarsa elbet barisirlar. ama simdi biras uzak kalsinnar özleyorlarmi yoksa böyle daha mi iyi ona karar versinler .
ikisi icinde hayirli olsun

x_y_z
11-07-08, 13:03
ben bu isimleri hic duymadim arkadaslar..taniyaniniz var mi..
yorum yapanlar,sanatci degil...yorumcu degil..sanirim halktan kisiler..
olayin aslini bilmeden Tarkan'a suc atmislar..

belfü
11-07-08, 13:07
Tamam fikir olarak uyuşmamış olabilirler ama yedi sene bir beraberlik var bence bilge hakediyodu eğer bir evlilik olsaydı.

sarıpapatya
11-07-08, 17:15
bizim nası bir fikrimiz varsa herkezin de bir fikri var ilişki yaşanırken yalan bu aşk dien insanlar vardı şu an yaptıkları eleştiriler normal geldi bana bu yüzden

tarkaseksüel
11-07-08, 23:16
yorumların hepsine katılıyorumm bence tarkanı yaptığı çok yanlış tıı

**MegaStarkan**
13-07-08, 17:24
Herkez öyle yorum yapmıs ki sanki Tarkanın suçu sadece.
Beraber karar almışlar. Tarkan aldatmadı birşey yapmadı.
Teşekkürler haber için.

tarkaseksüel
13-07-08, 21:40
Herkez öyle yorum yapmıs ki sanki Tarkanın suçu sadece.
Beraber karar almışlar. Tarkan aldatmadı birşey yapmadı.
Teşekkürler haber için.
tarkan aldatmad ımııacaaabaaaaaa bi bildiim var yahuu aldattı işteeee

eskalen
13-07-08, 21:49
Her kafadan bir ses cikmis.....Insalarimiz olayin ne oldugunu bilmeden, kavramadan bide Tarkan hakkinda ahkam kesiyorlar!!! Cok ezbere yorumlar.....Tesekkurler.....

Inge
13-07-08, 21:58
evet belki Tarkan ve Bilge ayni sucu var ama bir alinti cok dogru bence. Kadin en iyi yillar verdi adama...cünkü, kadinlar ve erkelerin bedeni ayni degil, yani Tarkan 70 yasinda kadar cocuk alabilr.Bilge, su an 30 yasinda ve yeni erkek aramali, artik ne zaman cocuk alabilr?
Bence iki kisi karsina ve iliskiye sorumlu oluyorlar. En iyi yillar birbirlerine verdiler. Calismasiz ayrilik kötü. Ne karar calistigini bilmiyoruz ama bence, dogru terapisiz yedi yillik bir iliskiyi bozmamali. Mutluluk kolay gelmiyor...

umarim yeniden beraber olacak bu cift..

Inge

**MegaStarkan**
14-07-08, 23:23
tarkan aldatmad ımııacaaabaaaaaa bi bildiim var yahuu aldattı işteeee
Söylemek öyle kolay kı. Kanıt?
Tarkan öyle birşey yapmadığını söyledi. Tarkanın dedığıne inanırım....

arjen22-tarkan
15-07-08, 17:53
Onların Özel Hayatıdır Yorum Yapmak Kimseye düşmez ama bizim millet ağzına geleni söylüyor maalesef !!!!!!